USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

У лікарні померла напарниця патрульного, вбитого у Дніпрі

25 Вересня 2016 16:40
Патрульна, яку сьогодні поранили в Дніпрі при виконанні службових обов'язків, померла, - повідомляє канал 112 Україна.

"Куля застрягла в хребті, лікарі зібрали консиліум для проведення операції. На жаль, дівчину не вдалося врятувати-вона померла на операційному столі", - йдеться в повідомленні.

Раніше голова Національної поліції Хатія Деканоідзе заявила, що ім'я патрульної - Макаренко Ольга.

Як повідомлялося, сьогодні вранці у Дніпрі екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль Citroen за порушення правил дорожнього руху. Водій авто почав чинити опір працівникам поліції, а потім зробив кілька пострілів і зник з місця події. Працівник патрульної поліції загинув, його напарниця отримала поранення.

Пізніше в поліції повідомили, що у вбивстві патрульного підозрюють 33-річного уродженця Російської Федерації Олександра Пугачова.

Як поінформував перший заступник глави Нацполіції, начальник кримінальної поліції Вадим Троян, розшукуваний 33-річний Пугачов - уродженець Російської Федерації.

"Розшук цього злочинця триває вже більше року. З моменту початку АТО він переїхав з окупованих територій на мирні землі. Зараз для його пошуку ми задіяли управління поліції у п'яти областях", - цитує Трояна прес-служба відомства.
Нацполіції наразі відомо, що він народився 6 січня 1983 року у місті Мічурінськ Тамбовської області Російської Федерації, а проживав у місті Торез Донецької області.

"З 2015 року знаходився у розшуку через переховування від органів прокуратури. Тоді йому інкримінували незаконне позбавлення волі або викрадення людини, насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом та створеннязлочинної організації", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, як повідомляє dtp.kiev.ua, Пугачов виявився співробітником батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо". Видання оприлюднило кримінальну історію злочинця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Цікаво Показати IP 25 Вересня 2016 16:45
А при чому тут ДТП?
Іван Показати IP 25 Вересня 2016 17:09
Я не розумію чому було видалено моє почідомлення щодо неправильності заголовку? Опускаєтесь до рівня волиньпост.
шо знову Показати IP 25 Вересня 2016 17:18
Торнадо
юзько пилсудськый Показати IP 25 Вересня 2016 17:24
А все почалося з Києва, пам"ятаєте як дописувачі обливали багном всю поліцію і того хлопця-поліціянта, який застрелив пасажира мерседеса? Як на мене, то мав би застрелити всіх,а водія двічі, бо з таких покидьків і поповнюються всі злочині угрупування. Що до сьгоднішньго інциденту, тільки суд має право визнавати підозрюваного торнадівця (чи дійсно торнадівець???) виним у злочині, а відповідно вбивцею, а поки що як кажуть мої любі кацапи:не пойман, не вор. І ще одне, зараз всі поливають брудом "Торнадо", як колись за комуністів поливали УПА а виявилось, що вони не зрадники а герої, таке саме може бути і з "Торнадо". Знаю, що як би не рішучі дії їх командирів, то і Харківська а можливо і Дніпропетровська (на той час) області були би сепаратистськими. Так як кажуть львівяни:стуліть рота.
юзько пилсудськый Показати IP 25 Вересня 2016 17:40
Шановний пане модераторе, дуже прошу вас, не корегуйте мій текст, адже нічого ненормативного я не писав, ваше втручання хоча і не значною мірою, але все ж таки змінило "акценти" в даному тексті. З повагою маршалек Сейму Польського.
Олена Показати IP 25 Вересня 2016 18:06
Хай но на Сході все закінчиться і поїдуть ті Торнадо-Азови-Айдари додому. От тоді побачимо "веселуху". Це все шо зараз квіточки, ягідки в нас попереду
Рома Показати IP 25 Вересня 2016 18:14
Реформа поліції на всі 100% провальна!!! За всі ці вбивства повинні відповідати Хатія та Аваков!!!
РБ Показати IP 25 Вересня 2016 19:14
А як раніше судимий може бути працівником міліціі????
Лучанин до РБ Показати IP 25 Вересня 2016 21:43
В нашій країні все можливе президенти,премєри, прокурори мають мали судимість. Скоро в вимогах до кандидатів на державні служби , на посаду президента і інші добавиться пункт. Обовязково стаж судимості...років.
альона Показати IP 25 Вересня 2016 23:20
Шо>собаки>завовтузились»чим думали майдан збираючи\