USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Затримали вбивцю патрульних поліцейських

25 Вересня 2016 18:17
Поліція затримала підозрюваного у вбивстві двох патрульних поліцейських Олександра Пугачова. Про це повідомляє кореспондент ТСН.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що підозрюваний був поранений дівчиною-поліцейською, яку він убив.

"Поліцейська перед загибеллю вистрілила і влучила", - написав він.

Аваков зазначив, що зараз Пугачова оперують в одній з лікарень Дніпра.

.
Нагадаємо, сьогодні у Дніпрі біля автовокзалу чоловік застрелив патрульного поліцейського, який зупинив авто Пугачова за порушення правил дорожнього руху. Напарниця патрульного померла під час операції в 16-й клінічній лікарні міста.

Пізніше в поліції повідомили, що у вбивстві патрульного підозрюють 33-річного уродженця Російської Федерації Олександра Пугачова, який вже понад півроку перебував у розшуку. Відомо, що він народився 6 січня 1983 року у місті Мічурінськ Тамбовської області Російської Федерації, а проживав у місті Торез Донецької області. Окрім того, Пугачов виявився співробітником батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Микола Показати IP 25 Вересня 2016 18:21
Приїдуть торнадівці і відіб'ють його у поліції. Або по закону Савченко через кілька років вийде
454 до Микола Показати IP 25 Вересня 2016 18:33
Патріоти
Петро до 454 Показати IP 25 Вересня 2016 20:00
залишилось тільки з головою подружитись... В якості КОГО він був в "патрульній поліції Торнадо" з расєянськім громадянством? (чи аваков приймав громадян пєдєрації - бурятів, та "іхтамнєтов" з кацапськім громадянством в державні структури МВД?) Саме більше що міг - добровольцем, але не поліції..., для того має бути Громадянином України. (мінСтець знову проколовся, але ваті - "вшисткоєдно" на кого гавкати.)
Микола до Петро Показати IP 25 Вересня 2016 21:15
Подивись фото документів - народився в Тамбовській обл 1983р громадянство -українське
Укроп Показати IP 25 Вересня 2016 18:45
На кнура схожий
SS Показати IP 25 Вересня 2016 18:45
Потрібно людям зброю роздати щоб змогли себе від таких екс ментів захистити,а то поліція собі раду не може дати,не то що людей захистити і потрібно всіх екс беркутів обозівців соколів всіх в тюрьму бо це не люди а звірі безстраші що їм людину вбити раз плюнути
свідомий до SS Показати IP 27 Вересня 2016 00:23
Щось ти спутав грішне з праведним саме ті беркута і сокола про яких ти пишеш роками без піару затримували таких бандитів як Пугачов а влада яку привели такі як ти дала бандитам в руки зброю і наділила безкарністю
юзько пилсудськый Показати IP 25 Вересня 2016 19:00
Ти гля, як оперативно!!! Тітушок, що вбівали хлопців з майдану і кидали під лід, жодного не змогли знайти, а тут р-р-р-р-аз, і під білі ручки, а ви кажете нічого не вміють, он як оперативно.
SS до юзько пилсудськый Показати IP 25 Вересня 2016 19:23
Він сам в лікарню звернувся там лікарі його поліції і здали,а не знайшли так що не оперативно
юзько пилсудськый до SS Показати IP 25 Вересня 2016 21:36
А звідки ви знаєте що лікарі повідомили? Читав, що заблокували у квартирі. Хоча....... Хіба ви не зрозуміли мій сарказм?
Просто до юзько пилсудськый Показати IP 25 Вересня 2016 20:37
Заіпав вже з тим майданом, шо ти тулиш абсолютно різні ситуації?
юзько пилсудськый до Просто Показати IP 25 Вересня 2016 21:49
Хіба я так часто згадував Майдан, що аж за.....в вас? Хоча, до кого це я. Просто і пусто, це те, що відбувається у вашій голові. У вас вдалий нікнейм.
абвер Показати IP 25 Вересня 2016 22:01
Патріот. ЇМ все можна. Далі звільнення від покарання, як вбивцям Бузини, як вбивцям чотирьох нацгвардійців біля ВР. УРА!
Оленка Показати IP 26 Вересня 2016 09:02
Дуже шкода поліцейських. Хай Бог допоможе їхнім сім'ям.
123 Показати IP 26 Вересня 2016 10:01
По-перше, до SS. "Тонадо" - підрозділ, створений з добровольців при УМВС в Запорізькій області, і проіснував він з 2014 по 2015 рік...Про його "подвиги" знаємо!! І "колишні мєнти", беркутівці,"обозівці" - не з цієї опери. Питання: Як і КОГО набирали в Торнадо!!якщо людина перебувала у розшуку!!! По-друге: уявіть на хвильку, якби поліцейські залишилися живими, проте застрелили Пугачова!!! Оце було б!! "Герой-доброволець"!!! а "перебував у розшуку" взагалі б не звучало, або так ти-и-и-хе-енько, між рядків... А поліцейські.. Нехай спочивають з Богом...Співчуття рідним...