USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Гунчик не знає, чому Волинську митницю покинули 94 фірми

28 Липня 2016 20:45
Останнім часом Волинську митницю покинуло 94 фірми, перейшовши у інші регіони.

Про це йшлося під час засідання громадської ради при Волинській ОДА.

Представник Громадської організації «Волинські патріоти» Володимир Красуля, який входить в бюджетну комісію бюджетної ради, зазначив, що за останній час 94 фірми покинули митницю Волині. Відтак, поцікавився, чи хтось вивчав це питання і чи встановив, чому так трапилось.

На що голова Волинської ОДА Володимир Гунчик зазначив, що над цим питанням працює заступник голови ОДА Сергій Кошарук. Проте, відповісти на запитання, чому так трапилось, голова ОДА не зміг. Натомість зазначив, що бізнес структури «пішли» в Київ, Тернопіль та Львів.

«Всі автомобілісти в Рівному. Хто займається сільгосппродуктами – у Львові. Хто займається соціальними питаннями – в Києві. Мене це питання дійсно турбує», – заявив Гунчик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
321 Показати IP 28 Липня 2016 21:22
94 субекти які звязані змикитюком
Лучанин Показати IP 28 Липня 2016 21:39
Причина проста - з Києва дали вказівку ПРИПИНИТИ направляти кошти з митниці на дорогу Львів-Луцьк... область то під опозиціонерами ... от і заставили фірми перевестися в сусідні регіони... Примусово притому...
SS Показати IP 28 Липня 2016 22:40
Область не отримує податки, всі інші митниці дешевші в рази,то чому люди мають собі працювати у збиток? Даєш митнику маленький хабар за оформлення і вуаля! В Рівне дешевше фури ганяти ніж в Луцьку чи Ковелі ... Гунчик в одне місце нехай поцілує навіть на табуретку стану
потерпілі Показати IP 28 Липня 2016 23:07
Треба Гунчику -смерднчику зарплату і "дитячі гроші " працівнику митниці і захиснику у кримінальній справі виплатити , а не морду свинячу нажерло з монгольсько\ любомильсько. Мишковець Светкою!
потерпілі Показати IP 28 Липня 2016 23:08
Падаль - гунчика -смердюнчика геть..!
Петро Чечелюк Показати IP 29 Липня 2016 05:19
Коли трапилась трагедія з атомним підводним човном "Курск", Путні на запитання американського журналіста відповів: : "Она утонула...". Такий "висновок" донині гуляє в російських ЗМІ. "Путінізмом" називається, поруч з "мочіть в сортірах". . Гунчик відповів, що "бізнес структури «пішли» в Київ, Тернопіль та Львів". Достойна відповідь! Оні утонули (бізнес-структури). Хоч би такого не трапилось з нашим псевдо-губернатором.
Гунчику Показати IP 29 Липня 2016 08:07
Якщо доручили займатися цим Кошаруку то вже можна ставити хрест,так як ця людина нічого не зробила,крім шкоди,на цій посаді.
Обізнаний Показати IP 29 Липня 2016 10:07
Нехай перестануть викручувати руки і ноги суб'єктам ЗЕД Волинські митники , зокрема, на м/п луцьк. Точніше Нінічук І і всі повернуться.
до Гунчика Показати IP 29 Липня 2016 21:51
Ваша мафія буде рано чи пізно-подолана. Сам цілий гунчик їздив на митницю "оперативно" втручатись в справи митниці тому, що він спить і бачить свою людину там та ще в санаторії "Лісова пісня". Вам пора зрозуміти, що виглядає все це просто кумедно, як будто ви не губернатор ніхто не слухається значить не має авторитету таке й керівництво вами. Моя вам порада, подавайте у відставку не смішить більше людей.