USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На цуманському посту затримали п’яного водія без прав

2 Березня 2016 10:59
Патрулюючи на посту в Цумані, поліцейські помітили автомобіль Land Rover з номерними знаками АЗОВ, який рухався в напрямку Рівного, порушив вимогу дорожнього знаку та повернув ліворуч на автозаправку.

Під’їхавши до правопорушника, поліцейські помітили, що той мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, однак від перевірки на драгері відмовився.

Про це повідомляє у Фейсбуці Патрульна поліція Луцька.

Посвідчення водія чоловік 1978 року народження при собі не мав і повідомив, що вже більше року ним не користується та навіть не знає, де воно.

Машина має польські номери, в Україні не зареєстрована вже близько двох років. Тож на місце події викликали слідчо-оперативну групу з Ківерців, а транспортний засіб забрали на штрафмайданчик.

На водія ж винесли постанови за частиною 1 статті. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії), частиною 6 статті 121 (керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку) та протокол за статтею 130 (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп'яніння) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
читач Показати IP 2 Березня 2016 11:10
нарешті того клоуна спіймали....ато корчив з себе ренжера....бо у нього на номері пише азов....га**** штопаний...
Підтримую до читач Показати IP 2 Березня 2016 12:28
Давно таких ганяйл з номерами АЗОВ ДУК ПС треба кожного зупиняти бо якщо є незареєстрована машина то вона повинна бути на Сході а не кожен хто мав нерозмитнену машину купив за 100 доларів номера вищезказані і герой)))
петя Показати IP 2 Березня 2016 11:20
молодці
Всезнайко Показати IP 2 Березня 2016 11:53
Молодці, розказали скот**няці, що настає кінець їхньому безпределу...
Паша Показати IP 2 Березня 2016 12:03
покажіть фото того би*ла то ше лящів получить
АЗОВ Показати IP 2 Березня 2016 12:43
А то часом не наш Буторін відзначився?
Всезнайко до АЗОВ Показати IP 2 Березня 2016 14:00
Ваш
Анонім до Всезнайко Показати IP 5 Березня 2016 01:12
УкрВата тільки і чекає таких "сенсацій", щоб плюнути в обличчя всім бійцям Азову. Дякуємо !!! Є і друга сторона бойового підрозділу, але за монітором ії не побачиш. https://youtu.be/cbxk8m3sJ2o
Луцьк Показати IP 2 Березня 2016 12:49
коментар було видалено
повага Показати IP 2 Березня 2016 12:49
Респект поліції!Сподіваюсь , що це лише початок. Адже таких автомобілів на Волині сотні.
укроп Показати IP 2 Березня 2016 12:58
АЗОВ я вашу організацію поважаю і дуже хочу щоб ви не перетворились в ,,правий сектор" і не стали групою алкоголіків, криміналітету і любитилів порушити закон. Перевіряйте своїх колег!!!
Ігор Показати IP 2 Березня 2016 14:42
Права -в конституції, а посвідчення водія- документ. Заголовок складений не грамотно
до укроп Показати IP 2 Березня 2016 15:27
вони вже давно ними стали! нормальні або загинули або не висовуються!! опустись на землю!!
азов Показати IP 2 Березня 2016 16:19
а шо мені права! я і без прав-правий!
Олексій Буторін Показати IP 2 Березня 2016 16:39
Спеціально зранку я пішов до лікарні і здав кров на аналіз. В крові не має ані часточки алкоголю. Дивуюсь як легко люди вірять у все що написано і не підтверджено. Як би я був пьяний за кермом чи біля керма мене б одразу примусово відвезли на освідчення. Дякувати Богу, відеокамери поліцейських зафіксували мій стан, розмову с поліціянтами і всю штучно сфабриковану подію. Власне спираючись на це я буду судитися з поліцією і доведу що я не був пьяний, і що поліція не може безпідставно, а тим більше без доказів звинувачувати у нетверезості. Сьогоднішній аналіз крові доведе мою правоту.
Олексій Буторін Показати IP 2 Березня 2016 16:39
Я ще вночі наполягав їхати в лікарню, це є зафіксовано камерою, а поліція не схотіла мене везти. До речі алкоголь в крові зберігається більш як три доби, тому кров є дієвим показником. Документи на авто я одразу пред”явив, перетин кордону був одразу перевірений через СБУ, все в нормі. В поліції сказали що завтра зранку повернуть мені автомобіль. 0