USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині поліцейський вимагав хабара у п’яного водія

25 Листопада 2015 17:26
Поліцейського підозрюють у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди.

Слідчим відділом прокуратури Волинської області повідомлено про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України) поліцейському ГУ Національної поліції у Волинській області.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Правоохоронець увечері 23 листопада 2015 року висунув вимогу громадянину, який перебував за кермом напідпитку, передати йому неправомірну вигоду в розмірі 2 тисячі гривень за непритягнення до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Аби упередити власне викриття, поліцейський попросив свого знайомого наступного дня зустрітися з цим громадянином та забрати обіцяні гроші.

24 листопада порушник Правил дорожнього руху у попередньо обумовленому місці передав 2000 гривень знайомому правоохоронця, після чого відразу був викритий працівниками прокуратури Волинської області та УСБУ України в області.

Триває досудове розслідування. Вирішується питання про обрання поліцейському запобіжного заходу та відсторонення його від посади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дід Панас Показати IP 25 Листопада 2015 17:41
нічого не міняється...
543 до дід Панас Показати IP 26 Листопада 2015 07:06
Напевне старий кадр
Волинянин Показати IP 25 Листопада 2015 18:06
Поліція нова - схеми старі !!! Цим все сказано ,така до них " довіра" в людей буде ... Горбатого могила виправить ...
Анонім до Волинянин Показати IP 25 Листопада 2015 18:48
"Поліція нова" - а чим нова? Глечик обізвали Кухлем та трохи підмалювали його. Ваша Величність може назвати інші зміни в правоохонній службі?
Анонім до Волинянин Показати IP 26 Листопада 2015 11:57
а чим поліція нова - керує мафія як і раніше, а зарплати у звичайних працівників стали менші ніж були, то чому повинна змінитися ситуація з хабарництвом у сторону зменшення
апар Показати IP 25 Листопада 2015 19:58
Полішуків понабирали і маєте
і я того мнения Показати IP 25 Листопада 2015 20:16
А хто сам сбушник ровенський затримував???
Шурик Показати IP 25 Листопада 2015 21:33
А раніше не цурались і самі приїздили по гроші...
Анонім Показати IP 25 Листопада 2015 22:55
Так нові поліцейські ще нпроходять навчання. Десь в кінці грудня зможуть здати екзамен.
НАРОД Показати IP 26 Листопада 2015 00:21
ЯКИЙ МІНІСТР ТАКІ ПІДЛЕГЛІ ОДНЕ СТАРЕ *ІМНО І СВІЖИМ СМЕРДИТЬ
quest Показати IP 26 Листопада 2015 09:51
самі винні, для чого їздити за кермом на підпитку? Своє життя не цінує....яке він має право створювати небезпеку для інших? Хіба це коштує 2 тис. грн.? Потрібно починати з себе, не порушувати, бути свідомими того, що робимо. Допоки ми будемо самі порушувати, до того часу і буде процвітати корупція. А поліцейський - гнида, таких потрібно карати і бажано публічно, щоб іншим не повадно було. Не будь рагульом - не пий за рульом!
Анонім до quest Показати IP 14 Грудня 2015 17:22
Підтримую 100%
Не байдужий Показати IP 26 Листопада 2015 13:09
А як же ствердження пана Петра Шпиги:"Нарешті поліція очистилась"?!!! Сміх та й годі! Нехай беруть тих, кому той бідний "поліцейскій" мав ті гроші занести (Віскунова, Шпигу....) а не цирк роблять! Людям очі замилюють!!!
Анонім до Не байдужий Показати IP 26 Листопада 2015 15:42
Шпига правий. Поліція очистилась від фахівців.
Анонім Показати IP 14 Грудня 2015 17:21
алканавт г****н
мент Показати IP 17 Грудня 2015 12:58
телефон куда звонити про хабарників на кожне авто.