USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині порахують ромів

13 Січня 2015 15:25
Міліціонери та сільські голови ходитимуть домівками, щоб виявити ромів у селах і скласти загальну картину людей, які не мають документів. По тому, їм мають допомогти зробити паспорти громадян України.

Під час засідання робочої групи з координації роботи щодо отримання ідентифікаційних документів ромами, які постійно проживають на території Волинської області, шукали механізми вирішення проблеми, що тягнеться роками. Обговорення відбулося сьогодні, 13-го грудня, в прес-центрі облради.

Зі слів керівника Волинської обласної організації ромів «Терне Рома» Тетяни Логвинюк, в Лесиному краї проживає орієнтовно 5 тисяч представників ромської етнічної меншини.

«Багато з цих людей не можуть отримати паспорт, бо дуже складна бюрократична система, часто, не вистачає однієї довідки, а без неї не дають іншої й вони нічого не можуть зробити – замкнене коло. Буває, що й не знають як правильно оформити документи, а їм нікому допомогти», - пояснює проблему громадська активістка.

Після тривалих дискусій члени робочої групи вирішили для початку здійснити облік людей, які не мають документів, а вже потому допомагати їм з паперовою тяганиною, аби вони стали повноправними громадянами нашої держави.

«Спочатку сільські голови разом із дільничними інспекторами виявлять осіб, які не мають документів, а вже знаючи про загальну картину проблеми, ми будемо працювати по конкретних особах. Є проблема, що люди не можуть чи не знають як оформити паспорт, але є й такі, хто ухиляється від цього», - розповів голова робочої групи Олександр Кравчук.

Рішення порахувати ромів на Волині підтримали й інші учасники робочої групи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ххх Показати IP 13 Січня 2015 15:41
що, може циганську роту будуть формувати в ато?
так таки так до ххх Показати IP 13 Січня 2015 16:18
ну всьо перемога вже близько, від того циганського войска кацапи будуть драпати аж до уралу!
123 до ххх Показати IP 14 Січня 2015 10:33
От тільки якого біса "роми"? Яке відношення цигани мають до Риму?
анонім Показати IP 13 Січня 2015 15:44
їх взагалі вивезти з України треба,а ще краще знищити....робити не хочуть-тільки крадуть і торгують наркотою.Позорять Україну
гость Показати IP 13 Січня 2015 15:48
может быть,МОЖЕТ БЫТЬ, ведь всё из простых людей на свою потеху вымогают: деньги, пайки, берцы, жизни, осталось самое главное МОЗГИ, ПО МОЕМУ У ВАШИХ КТО ВЫШЕ ВСЕ ПРЫГНУЛ ИХ СОВСЕМ НЕТ И СОВЕСТИ НЕТ, И ЖАЛОСТИ НЕТ, И СТРАНУ СВОЮ ОНИ НЕ ЛЮБЯТ, БЕЗ ОБИД - ОДИН СЛАНЦЕВЫЙ ГАЗ.
Анонім Показати IP 13 Січня 2015 16:15
Нарешті циганву хоч перерахують.
Сем до Анонім Показати IP 13 Січня 2015 19:22
Спроба 994 за часів незалежності
777 до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 16:49
ЇХ НЕПЕРАХУЄШ, ПОКИ ЗАКІНЧАТЬ РАХУВАТИ, ТРЕБА ЗНОВУ ПОЧИНАТИ))))
Волинянин Показати IP 13 Січня 2015 16:15
Білоруси давно циган поставили на облік. В Україні прижились непогано. до війська не ідуть, в АТО не беруть, жінки всі матері-одиночки отримують не малі гроші,чоловіки не роблять, податки не платять. На багато краще живуть від тих,що роблять.
Волинянка до Волинянин Показати IP 13 Січня 2015 23:08
свята правда. а по паспортах вони - українці, ніякі не роми.
циган Показати IP 13 Січня 2015 17:17
Тіко всіх одночасно рахувайте, бо не дорахуваєтесь:-) ще не вродився той математик, щоб циганів порахував:-) а Кравчук помер давно.
вв Показати IP 13 Січня 2015 18:54
коментар було видалено
хех Показати IP 13 Січня 2015 19:16
Або ато,або газенваген
краще Показати IP 13 Січня 2015 22:32
військові квіткі а загранпашпорти у нних давно е.і в европи іхня мафія добре себе почувае.90 процентів авторинків та 100 пр з протягнутою рукою під циганами.а ви украінці воюйте
!!!! Показати IP 14 Січня 2015 16:47
війна в країні, а вони знайшли час "циганам допомагати", а ті паспорти їм потрібні??? красти і без паспорта можна...."дуже складна бюрократична система"- БІДНІ-НЕЩАСНІ ,а для нас простого люду нескладна???? "аби вони стали повноправними громадянами нашої держави", може ще вони на роботу підуть і будуть податки сплачувати в нашу державу, люди ви подуріли вже зовсім.
Шарапов Показати IP 16 Січня 2015 03:39
Розсадник криміналу,наркоти,злодійства.
с.скобелка столиця ц Показати IP 12 Квітня 2015 21:14
держава своїми виплатами стимулює, щоб плодилися цигани і всякі чорти,генофонд україни вимирає,виплату треба поводити по освіті,чим вища освіта тим більша виплата,а цигани невміють писати і читати.