USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

На Волині вимушено приземлився літак із контрабандою. ОНОВЛЕНО

6 Лютого 2016 20:47
Вимушену посадку здійснив літак у Маневицькому районі поблизу села Соф’янівка. З власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що на борту літака знаходився контрабандний товар. Попередньо - цигарки.

Джерела повідомляють, що літак не долетів до місця призначення та здійснив вимушену посадку. Чи спричинили це технічні несправності, чи інші причини, наразі невідомо.

Також стало відомо, нібито декілька автомобілів марки “Джип” із заклеєними номерами оперативно розвозили товар із літака опісля його приземлення.

Стався інцидент сьогодні, у ніч на 6 лютого. Окрім того, з’явилася інформація, що до місця приземлення літака мали намір дістатися працівники СБУ Волинської області. Утім із їх авто сталася прикрість – транспорт загруз в болоті, звідти його довелося діставати трактором.



Інформацію про інцидент підтвердили в УСБУ Волині. Як стало відомо, Служба безпеки України спільно з прикордонниками виявила на території мисливських угідь Маневицького району Волинської області літак, який, ймовірно, використовувався для контрабанди цигарок з України до Євросоюзу. У літаку виявили 1 тисячу пачок цигарок без акцизних марок та залишки бурштину. Слідчим відділом УСБУ у Волинській області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення усіх причетних до злочину осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
Фен Показати IP 6 Лютого 2016 17:31
Дивно. Якось невчасно у працівників СБУ транс засіб загруз. Не оперативно, да і не бачу проблеми знайти по гарячим слідам в Маневичах
це не СБУ а Балвани до Фен Показати IP 7 Лютого 2016 00:06
Ви хоч не смішіть людей))))Яка вимушена посадка в болоті))))Чи може на сосну)))То що джипи їхали вони бачили і знають що вони сигарети збирали але ни не ловили бо в них номера заклеєні!!??))То може по місту з номерами заклеєними ганяти ніхто незупинить))))Літак приземлився в полі хер знає де а ле вот машини зразу до нього доїхали!!??))на маневичмні 1000 нацгвардіійців і якщо летить дітак над лісом то там шумить аж страшно але вони нічого нечули і не знають!!??)))Всі дроги маневичині під оперативним контролем..тобто СБУ поліція ситить в цивільному в цивільних машинах і плвн перехоплення справцювавби за 15 хв..чому цього не було!!??)) літак летів з Донецька напевне думає СБу але він пролітає лище300 км а це від кордону на 150 км бо в Польщі вони нероблять посадки а скидаю вантаж....але ще скоріше за все Никитюк чи Москвич купили новий літачок однак виявився недуже справним...))))
полішук Показати IP 6 Лютого 2016 17:32
"джипи" проіхали ?СБУ-ні??? як таке може бути ??
кгб Показати IP 6 Лютого 2016 17:45
Есбешнікі-л**ари
Васільєв В.В. Показати IP 6 Лютого 2016 18:16
А цигарки, до літака доставили самі СБУ шники...літак знайшли порожній, він не здатний робити польоти в зв'язку з несправним технічним станом...хоча планували полагодити...СБУшники вирішили зробити піар!!! 10 ящиків цигарок доставили до літака з Ковеля...проте лише 2 ящики до літака піднесли...шкода все було втрачати....наполягаємо на проведенні технічної експертизи літального засобу і все стане зрозуміло....а Васільєв В. нехай тепер обертається (він давав добро С.Вікторові, який має відношення до цього)...
Хитрик до Васільєв В.В. Показати IP 6 Лютого 2016 18:45
Васільєв - начальник відділу К
ррр до Васільєв В.В. Показати IP 7 Лютого 2016 08:34
питання в тому те що ти написав то чиста правда я це знаю ти це знаєш в подробицях і ще багато хто знає хто не мав би знати .те що кукурузники залітають в польщу на назькій висоті і не призимляючись скидають сигарети і назад і так досить вже давно ,і всіх це влаштовує і ніхто не збирається закривати цей потік , те саме із бурштином великі залежі давно поділили між своїми і класти всім на природу , дрібних копачів для виду ганяють , і про наркорафік багато хто знає який в свій час і може ще і зараз контролював Терещук...ось так і все в нас абсолютно все навряд чи хтось щось поміняє
До ррр до ррр Показати IP 7 Лютого 2016 11:40
Ви всі так все знаєте. Може ви теж в долі?
тиць-здиць Показати IP 6 Лютого 2016 18:29
які шанси в сбу, "транспорт" якого грузне в болоті супроти контрабандистів з літаком і на джипах?
Ірина Показати IP 6 Лютого 2016 18:30
черговий приклад безпорадності правоохоронних органів. ніхто не боїться нових лампасів і мигалок.
полішук до Ірини Показати IP 6 Лютого 2016 18:47
СБУ працюе без мигалок .а щоб отримати "лампаси" -необхідно заробити на чомусь і занести в потрібний кабінет
Я бачив Показати IP 6 Лютого 2016 18:51
А хто привіз 2 кг бурштину (мінусовка - ціна 1000 грн за 2 кг)? Треба було ще фотку китайця покласти в літак і сказати, що нелегалів возили, коробочку маріхуани і прокукурікати, що канал наркокартелю накрили, могли б ордени отримати за такий героїзм!!
пропелер Показати IP 6 Лютого 2016 19:02
Скільком ще літакам неохідно аварійно приземлитись на Волині, щоб правоохоронці заявили, що зарплату вони отримують чесно.
Млинок Показати IP 6 Лютого 2016 19:27
Я знаю хто до цього причетний фальсифікату, я власник літака. Я купив літак для організування перевезення сигарет але не встиг скористатися ним, отримав дозвіл від Кантори, а вони мене вклеїли, сигарет не знайшли то прийшлося привезти свої і підкинути.
Справедливість Показати IP 6 Лютого 2016 19:37
Це вже не Маневичі, прям Мексика
Олег Показати IP 6 Лютого 2016 19:45
Як можна писати статтю, не знаючи про що пишеш, нібито, можливо, як нам хтось невідомо хто сказав. Пишіть конуретні факти, журналісти не ганьбіть свою професію.
ще не зовсім свідоми Показати IP 6 Лютого 2016 19:47
Бідні сбушники. На них, бідолахах, зараз вся держава тримається. Борються зі всім що шевелиться. Корупція, горілка, сепаратисти, сало, терористи, наркотики, горілка, колаборціоністи, бурштин, культурні цінності, шпигуни, бюджетні кошти, спирт, інопланетяни. Слава СБУ
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2016 19:57
Головне, що літак не впав, всі залишилися живі. Не бачу особливого зла , що украінські цигарки везуть у Польщу, поляки матимуть дешеві цигарки а украінці щось зароблять.
пенсіонер Показати IP 6 Лютого 2016 20:01
Потрібно НЕГАЙНО призначити експертизу літака, його власників...і показати Героїв населенню. А не придумувати байки на ходу!
дядя пєтя Показати IP 6 Лютого 2016 20:08
Попали в просак контрабандисти. Кращого покарання не придумаєш!!! невдахи)
р Показати IP 6 Лютого 2016 21:12
СБУ-ФУ!!!!
Рр до р Показати IP 6 Лютого 2016 21:27
Фу - контрабандисти
Лучанка Показати IP 6 Лютого 2016 21:26
Да, давайте імена героїв в студію! Хто віз, куди!!! Будемо чекати результатів розслідування.
Дід Свирид Показати IP 6 Лютого 2016 21:39
"оперативно РОзвозили товар із літака".Чого віте подняли шуміху,мо то якийсь чолов’яга замовлєв дуставку з супєрмаркєта Наш Край.
222 Показати IP 6 Лютого 2016 21:50
Микитюк з Ромахом новий литачок придбали,
Журналіст Показати IP 6 Лютого 2016 22:01
Стаття називається "Одна баба сказала...."
Прокурор Показати IP 6 Лютого 2016 22:14
Ст.201 ????
Сєня Показати IP 6 Лютого 2016 22:44
Наші журналісти як завжди - чули дзвін, та не знають звідки він.
Анонім до Сєня Показати IP 6 Лютого 2016 22:56
олігофрен, читати вмієш? СБУ підтвердила інфу
Олігофрену до Анонім Показати IP 7 Лютого 2016 11:43
Сбу вже потім підтвердило. Навчися спілкуватися з людьми.
Анонім Показати IP 6 Лютого 2016 22:45
якийсь хр"новенький сценарій в СБУ написали. тупіє контора
Волинянин Показати IP 6 Лютого 2016 23:13
Я Щось не розумію а ПВО У НАС НЕМА ?Так може і з другоі краіни хтось залетіти .
777 до Волинянин Показати IP 7 Лютого 2016 00:29
як що летіти намалій висоті а "кукурудзником" це реально, то ппо не виявить. Схожий випадок був у москві коли німець приземлився на червоній площі https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%82,_%D0%9C%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B0%D1%81
Дід Вован Показати IP 6 Лютого 2016 23:52
Та це ясно як божий день це СБУ самі собі зробили акцію!
НКВД Показати IP 6 Лютого 2016 23:55
Скільки можна одне те саме товкти, купи нормальний літак, добре хоть цього разу сів а не впав, давай слідуючий раз вертольота хвате цими паражняками бавитись
Міша Показати IP 7 Лютого 2016 02:18
Як те сбу прцює. понабирали хабарників які доять і державу і людей а толку з них ніякого. розвідці 2 ----------- .... під носом роблять що хочуть. Не можна зупинити контрабанди - все можна тільки от посадовцям не вигідно . бо за кожен день втрачатимуть мільйони гривнів. і чхати вони хотіли на нас звичайних громадян. Революція попереду - і старі грішки не зітрете зі своєї біографії...
Анонім до Міша Показати IP 7 Лютого 2016 10:48
головне не боротись із злочинністю, а вчасно її очолити
Вас до Міша Показати IP 7 Лютого 2016 15:03
Міша ти не Смолка ?
Пельмень до Вас Показати IP 7 Лютого 2016 18:43
А Смолка нормальний парень, правда по малолєткє корови пас та любив гусака заламати за деревом поки ніхто не бачить
Лікар до Пельмень Показати IP 7 Лютого 2016 21:55
Заламати гусака це онанізмом займатись
Сусід з омеляника до Пельмень Показати IP 7 Лютого 2016 21:58
Це правда про гусака, його колись піймали однокласники як він корову в хліві намагався запліднити, зоофілом був в дитинстві мішка
Сокол до Сусід з омеляника Показати IP 12 Лютого 2016 09:12
Миша блатним став. Від пельменя до Забужана ,потім до кота після до Олені
Грузін до Сокол Показати IP 12 Лютого 2016 20:12
А як же його дружба з Єфтенієм Славіком??? Не заважає мурчати?
Віктор до Міша Показати IP 8 Лютого 2016 14:35
О, кукаріоти намалювались))) Усіх зрадили, усюди вороги, хабарники, корупціонери! Революція, порох нас зрадив, яценюк - зрадив майдан! Все погано, всі помруть!)))))) Хлопці, убийтесь в стіну - і тільки тоді все буде добре!)) З такими панікерами і хутіна не потрібно - Україна розвалиться на очах...
полішук до волинянин Показати IP 7 Лютого 2016 10:30
нікому не демонструй свою тупість! а то прямо не тільки "з другоі краіни" .а і з третьоі "хтось залетіти" зможе прямо тобі в штани і ніяке " ПВО" тобі не допоможе!
читач Показати IP 7 Лютого 2016 13:42
Цей літак літав частеньковсі бачили. Возив він все і посадовців і бурштин і цигарки, дійсно добре що ні кому на голову не впав, маневинні вистачаэ залізной дороги саме чомусь в лісовому.
Василь Показати IP 7 Лютого 2016 15:14
Ні для кого не секрет що всю контрабанду , митницю кришує СБУ.
митник до Василь Показати IP 7 Лютого 2016 16:03
100%
Патріот до митник Показати IP 8 Лютого 2016 14:26
Ні для кого не секрет, що контрабандою займаються звичайні громадяни. Потрібно аби СБУ з прикордонниками створили відкритий для усіх ресурс, на якому б публікувалися усі установчі дані на усіх контрабандистів країни. Тоді б ми усі знали своїх Хероїв!
Смерть москалям Показати IP 7 Лютого 2016 18:12
Чого мені не подзвонили.Я теж покурив би халявних цигарок-))))
Поліщук Показати IP 7 Лютого 2016 22:27
Такі літачки не лише по території Маневич літають. Вони і через Старовижівський і Ратнівський напрямок працюють.Якось вночі вийшов до вітру пос----ти і побачив як низенько щось побуркотіло. Спочатку не зрозумів, але за кілька днів спостерігав таку ж картину і догнав.
Поліщуку Показати IP 8 Лютого 2016 14:31
Менше пити потрібно і тоді нічого тобі й не літатиме!
Marta Kravtsova Показати IP 8 Лютого 2016 14:42
З моменту появи статті пройшло немало часу, є якась провірена інформація від першоджерел а не це суцільне (баба бабі сказала ) ?
Пані Оксана Показати IP 8 Лютого 2016 14:49
Долітались контрабандисти... Тепер цікаво встановити хто власник чудо-літачка. Головне не затягувати із проведенням експертизи!
888 Показати IP 10 Лютого 2016 11:12
А де зараз літак?