USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Прикордонник, якого звинувачують у смертельній ДТП, запевняє: його підставили

13 Жовтня 2015 19:00
Чоловік, котрого звинувачують в аварії, в якій загинуло п’ятеро людей, говорить, що його підставляють. Каже, роблять це для того, щоб вигородити якусь іншу впливову особу.

Про це повідомляє IA ZIK.

Нагадаємо, нещодавно військова прокуратура Західного регіону України завершила досудове розслідування з подальшим направленням до суду обвинувального акту стосовно сержанта Державної прикордонної служби України, який порушив правила безпеки дорожнього руху, внаслідок чого загинуло п’ятеро осіб.

Василь Білаш, якому 26 років, уже кілька місяців у СІЗО. Він навіть був готовий заплатити 380 тисяч гривень застави, але це зробити не дозволив Апеляційний суд. Василя Білаша звинувачують у ДТП, що трапилося ще 12 травня близько третьої ночі на Волині.

Тоді, на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин зіткнулося два автомобілі. В аварії ніхто не постраждав, проте, для з’ясування усіх деталей ДТП на місце приїхали родичі учасників аварії. Натовп людей стояв на узбіччі. За версією слідства, у цей гурт на швидкості в’їхав обвинувачуваний. Унаслідок аварії загинуло п’ятеро осіб, ще двоє отримали травми. Обвинувачуваний, який в аварії отримав незначні ушкодження, запевняє, що він не винен у цьому ДТП.

«Я думаю, що мене підставляють через те, що в аварії, у яку потрапив і я, були й інші машини, і це ДТП скоїв хтось з тих водіїв», – переконує Василь Білаш.

Натомість, очевидці пригоди запевняють, за кермом авто, яке на швидкості врізалося у натовп людей був чоловік схожий на пана Василя, до того ж п’яний. Згодом це підтвердять і фахівці, виявивши у крові підозрюваного 1,8 проміле алкоголю.

За клопотанням представника постраждалих, обвинуваченому суд продовжив міру запобіжного заходу. Його ще на 60 діб відправили до Луцького СІЗО.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
юрик Показати IP 13 Жовтня 2015 20:16
та х*лі як він був нікакой то шо він там повнить..ще це що він оце придумує вобщє брєд
456 до юрик Показати IP 17 Жовтня 2015 00:32
А звідки в рядового погранця 380 тис, я все життя горбатився на зарплату і не зміг назбирати і 100 тисяч
875 до 456 Показати IP 17 Жовтня 2015 00:33
А він в 26 без проблем готовий внести, ЗВІДКИ
Ая Показати IP 13 Жовтня 2015 21:41
переконаний, що він невинний. Докази провини мали б бути на його авто. якщо на авто нема слідів. тоді яким чином він вбив тих людей?
Веталь до Ая Показати IP 13 Жовтня 2015 22:14
Ти взагалі в своєму глузді, чи ти готуєшся завтра лягти у психлікарню?
Оксана до Ая Показати IP 14 Жовтня 2015 23:12
Шановна Ая, невинен це коли людина твереза за кермом. В цій аварії загинула моя племінниця, і не дай бог нікому це не пережити. Ви навіть собі уявити не можете як це ховати своїх рідних, і як можна говорити про якісь сліди на машині, коли самі ж свідки бачили його нетверезим, він з машини ледве виліз. І ви знаєте ніякий суд вже в цьому не допоможе, який би вирок не виніс суддя, але дуже хочеться щоб через такого Нелюда, більше ніхто ніколи не постраждав. Співчуття всім родинам, і нехай загиблі спочивають з миром
555 до Оксана Показати IP 30 Жовтня 2015 15:53
ви звинувачуєте його за алкоголь чи вбивство.... він міг бути пяним але не причетним до смертей стількох людей, він там був не один...
Ема Показати IP 14 Жовтня 2015 09:01
Ужас! Як там можна! Доказів багато,а той пр*д*рок даже не каїться:( г*р*ти йому в пеклі
аяяй Показати IP 14 Жовтня 2015 10:53
А звiдки в сержанта такi грошi щоб заплатити заставу ??
User Показати IP 14 Жовтня 2015 16:57
Щось він сумний якийсь за гратами. А в себе на митниці напевно був крутий перець, міг "вапроси порєшати, пабазарити, перетерти". Стільки людей на той світ відправив, і навіть не покається. Ще й вистачає наглості виправдовуватися. Скотина. Сподіваюся, впаяють йому на повну, виродку.
васька Показати IP 15 Жовтня 2015 15:40
точно не винний, йоно напоїли, посадили в авто, і на педаль газу поклали цеглину, рафік неуіноват
юрик Показати IP 17 Жовтня 2015 14:32
ну принципі на таможні він робив не плохо для тих людей які стоять в черзі це добре..але це не перекриває те що він зробив він би хотяб в батьків вибачення попросив би...ще кажете він не виноватий цеж смішно на місці дтп він був а не хтось лєвий врачі в його 1.8 алкоголю виявили а не в барабашкі))))))
я до ваські Показати IP 17 Жовтня 2015 17:24
класно