USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Регіонали намагалися «скинути» голову райради на Волині

28 Липня 2014 15:04
Контрреволюційні депутати не змогли відправити у відставку голову Любомльської райради, - про це інформують у прес-службі ВО "Свобода".

Так, 28 липня 2014 року позачергова сесія Любомльської райради не підтримала ініціативу групи колишніх депутатів-«регіоналів» та їх сателітів стосовно відставки нинішнього голови районної ради Миколи Сушика.

На засідання районної ради завітали представники Майдану та громади. Згідно з результатами голосування 31 депутат районної ради не підтримав проекту рішення про відставку голови Любомльської райради Миколи Сушика. Всього на сесії були присутні 45 депутатів, проте частина депутатів не захотіла брати участь в голосуванні та покинула залу засідань, а троє утрималися.

«Більшість депутатів показала, що вона з громадою і зважає на її думку. Я вдячний за таку позицію обранців. Реваншу «регіоналів» та їх поплічників не сталося. Ми не повинні допустити, щоб «регіонали» скористалися війною в країні і здійснили внутрішню контрреволюцію», - прокоментував підсумки голосування голова райради Микола Сушик.

Зазначимо, що 15 липня 2014 року група екс-«регіоналів» та їх сателітів виступила з ініціативою щодо зміщення голови Любомльської райради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Любомль Показати IP 28 Липня 2014 15:15
Не допустимо колишніх ригів до посад. ЛЮСТРАЦІЮ!!!!!
Шлапа Показати IP 28 Липня 2014 15:17
Сушик боягуз
Позиція Показати IP 28 Липня 2014 15:18
коментар було видалено
Народ Показати IP 28 Липня 2014 15:19
Правильно. Народ має ставити на посади і звільняти з них, а не купка недобитків.
!!!!!!!!!!!!!!!!!! до Народ Показати IP 28 Липня 2014 20:48
Правильно. Народ має ставити на посади і звільняти з них, а не купка недобитків самообронівців, які тут на Волині бабло заробляють на людях, які дійсно вірять - що то на Схід - і кидають останні 10-20грн,а вони потім ділять , кому куди треба, люстрацію Данильчуку - я 13років працюю в Луцьку і на квартиру ще не заробив на Задворецького хоч ні дня не сачкував і справно платив податки ,звідки ця людина з простого Млинова так розбагатіла за 2 місяці....................до речі люди і бачили, як ті скриньки "патрошать" на пр-кті Перемоги14, де іх офіс самооборони - самісебеобороняють, гарно виходить
Для Шлапи Показати IP 28 Липня 2014 15:22
Якби він був боягузом - то не був би на посаді. Його люди і підтримали через те, що не злякався відкрито виступити ро тої злочинної банди регіоналів.
Громада Показати IP 28 Липня 2014 15:25
Потрібно раз і назавжди покінчити з тими регіоналами. Пролюструвати, а то пір"я будуть ще довго розпускати.
Любомльчанин Показати IP 28 Липня 2014 18:21
Молодці мої земляки - "дали перцю" недобитим ригам... Це ж треба додуматися, коли Україна в небеспеці, на східні кордони "насуває" коричнева московська чума, януковським вилупкам захотілося реваншу, захотілося влади.... Мешканці Любомля та району, активісти місцевого євромайдану, сьогодні сказали чітко, що народ хазяїн в нашому місці а не купка запроданців ... Так тримати, любомльчани Слава Україні !!!
Не Шлапа Показати IP 28 Липня 2014 18:34
проте частина депутатів не захотіла брати участь в голосуванні та покинула залу засідань, а троє утрималися.---------- вони попросту втікли коли в залі почали кричати "ригів - на палю, Ригів на коліна !!!" Ще б трохи і люди поставили їх просити вибачення
він Показати IP 28 Липня 2014 21:35
Наслідки головування цього голови для району будуть сумні, це повний ноль
Віталій Показати IP 28 Липня 2014 22:02
На жаль, ті хто прийшов до влади на Любомльщині після революції, м'яко кажучи, не "дотягують" до рівня цього району. Ким і де працював Сушик чи Торба, щоб заслужити такі високі посади? Тут згадується брєжнєвська "доярка", сумно. Однак, земляки Любомльчани, не засмучуйтесь, це тимчасово.
Земляк Показати IP 29 Липня 2014 07:08
А ким і де працював дзядук, гаврилюк, фурманюк ?.... Хто вони такі ?... Запроданці та манкурти, які в угоду кривавому режиму янека, продали в Любомлі все що змогли
Шлапа Показати IP 29 Липня 2014 08:15
Люди добрі перш ніж говорити про людей погано треба знати, що дійсно було зроблено в районі коли керував Фурманюк!!! А Сушик боягуз він наскликав людей з інших районів, щоб його захистили!!!!!!!!!!!!!!!! Боягуз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сашко Показати IP 29 Липня 2014 10:33
Фурманюк цікавиться, що Земляк у нього "купував", коли це було і при яких обставинах??????
місцевий Показати IP 29 Липня 2014 12:26
Чого Сушик і його "мамка" боїться своїх депутатів він голова райради чи клоун
батьківщина Показати IP 29 Липня 2014 13:35
саме хриново - чого не полставили ригів на коліна - оце була б бомба на цілу Україну і в другим повадно не було
А4445 Показати IP 29 Липня 2014 14:04
Демократія — звісно, річ позитивна. Але коли на сесії озвучуються подробиці особистого життя депутатів, мовляв, у того своїх дітей немає, тільки прийомні, а інший нехай спершу у своїй сім’ї лад наведе і т. д., то це вже не демократія. Те, що хтось колись був «регіоналом», ще не дає підстав привселюдно принижувати, тим більше, у такий спосіб. І найдикіше, що такі речі звучать не з вуст когось із депутатського корпусу, а від «представників громадськості» — жіночок-пенсіонерок. А як щодо виховання і культури. Невже все зведеться до горлопанства?