USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Ставки на Волині перетворюються на болота

28 Серпня 2016 15:27
Три ставки у центрі Рожища через посуху катастрофічно обміліли. Навіть старожили не пригадують, щоб ставки були у такому жалюгідному стані, пише Район.Рожище.

Перший став, що навпроти міської ради, ще трохи утримує воду. Хоча неозброєним оком видно, що з боку вулиці Грушевського, - лише мул. А ще торік на тому місці ловили рибу. Скоро там можна буде ходити навпростець.

Другий став – через дорогу – практично втрачений. Там лишився лише мул з гілляччям, старі шини та всякий непотріб, який там лежав десятки років, та калюжа. Її добре помітно, якщо йти до 4-ої школи. Там де-не-де ще хлюпочуться свійські качки. А ще весною під час нересту ця невелика водойма кишіла карасем.

Третій став теж помітно висох і теж потребує води.

Звісно, основна причина обміління водойм – це посушливе літо. Але люди кажуть, що раніше теж були різні природні катаклізми, але подібного явища не було. Кажуть, тут ще проблема замулення джерел, які перестали бити і постачати воду. Ставки давно не чистили, а циркуляція води у каскаді цих водойм вже давно відсутня.

Місцеві рибалки, які не мають статків їхати на платні ставки, а задля задоволення тут щороку рибалять, переживають, чи залишиться риба у ставках, чи витримає спеку і задуху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Натуралист Показати IP 28 Серпня 2016 15:56
Що ж ви хотiли? Вся Украiна перетворилася на болото...
ac Показати IP 28 Серпня 2016 16:05
То не соплі жувати треба ,а звіздуйте і почистіть ставки поки є можливість та мул повигрібайте і джерела порозчищайте! А то звикли жалітся...Там на фото видно,що не одна хата стоїть біля ставка,зберіться громадою і наведіть лад!
Мыкола Показати IP 28 Серпня 2016 17:07
Верно, чистить надо пока есть возможность. Видно же, что запущено.
Українець! Показати IP 28 Серпня 2016 17:49
В с. Прилуцьке та сама біда обміліли ставки а маленькі взагалі пропали. Мабуть причина інша чим посушливе літо або замулені джерела.
Анатоль_ до Українець! Показати IP 28 Серпня 2016 18:34
То Кара Божа!
Анонім Показати IP 28 Серпня 2016 18:34
Стир перетворюється на болото. І причина в тому, що наші тупі владці, які уявили себе раптом гідроінженерами , архітекторами і т.д. стали розкопквати русла, повертати течію річок, засипати русла і будувати на них. Хто відповість за ці художества?
Проходив поруч... Показати IP 28 Серпня 2016 18:50
Посушиве літо... Луцьк скільки раз дощем топило так, що автівки по дах у воді були? Два? Чи три? Заср@ли своє ж, а помім кричимо - ай-яй-яй!!! Ніхто нічого не робить!!!
до проходив поруч Показати IP 28 Серпня 2016 19:21
а тебе якій біс там носив? проходив? то іди....