USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Топ-хабарник 2014 року на Волині

25 Листопада 2014 18:46
У прокуратурі Волинської області відзначають, що за 10 місяців 2014 року лідером за розміром отриманої суми неправомірної вигоди визнали колишнього міського голову Горохова Віктора Семенченка.

Про це пише «Громадське.Волинь».

«Упродовж запитуваного періоду найбільшу суму неправомірної вигоди отримано колишнім Горохівським міським головою Семенченком В. М. – 9000 доларів США, що еквівалентно на момент вчинення кримінального правопорушення 45 450 гривень, за позитивне вирішення земельного питання. Дана особа засуджена», – йдеться у повідомленні прокуратури області.

Відзначимо, що справа щодо хабаря Семенченка «тягнеться» ще з 2007 року. Саме у травні того року підприємець з Горохова Ігор Д. звернувся до Семенченка, щоб той посприяв у виділенні земельної ділянки у місті на вулиці Ватутіна.

Вже 2 липня цей же підприємець звернувся до правоохоронців, бо мер Горохова, мовляв, вимагав у нього хабар. 3 липня Віктора Семенченка затримали «на гарячому» працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області.

Вже 31 березня 2008 році Нововолинський міський суд призначив Семенченку покарання у вигляді позбавлення волі на п’ять років з позбавленням права обіймати керівні посади в органах місцевого самоврядування на строк два роки та без конфіскації майна.

Натомість мер подав апеляцію в Апеляційний суд Волинської області. Однак 30 липня 2014 року суд вирішив у задоволені апеляційної скарги відмовити. Тому у прокуратурі області Семенченка зарахували до топ-хабарників вже 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
02 Показати IP 25 Листопада 2014 19:49
А нових, свіжіших, не має, правда? Коли перестане лицемірити влада?
Самооборона до 02 Показати IP 26 Листопада 2014 08:17
без конфіскації але із відкатом суддям
Тетяна Показати IP 25 Листопада 2014 19:51
Я сьгодні дала хабар в паспортному столі міста Ковель 60 грн .Не по своїй ініціативі,а по "проханю" посадовця яка оформляла документи))
123 Показати IP 25 Листопада 2014 20:31
А, що означаєтоп-10, якщо вказана лише одна особо, а де наступні учасники топ-?
версія до 123 Показати IP 25 Листопада 2014 22:04
Вони, напевно, в прокуратурі працюють, а прокуратура своїх не здає:-)
555 Показати IP 25 Листопада 2014 21:13
Те, що підставили людину вже це не секрет ! Швейної фабрики до цього часу в місті Горохові немає ! Підстава з підстав ! В Україні проти СБУ ніхто ніколи нічого не докаже -це факт! Нікому не побажаю з ними спілкуватись по роботі ! Глухий номер ! Наші правоохоронні органи шиють корупцію там, де вони розіграють це шоу! Якого народного депутата-олігарха чи олігарха вони "злапали на гарячому" .
Юрій Показати IP 25 Листопада 2014 21:25
А якщо ХАБАР вимагає прокуратура чи міліція??? Це рахується нормально? В нашому житті 90% людей, давали хабарі правоохоронцям, в них навіть є такса на вирішення будь-яких справ...
до Юрія до Юрій Показати IP 26 Листопада 2014 11:08
не порушуй закон то і хабарі не прийдеться давати.
бюджетник Показати IP 26 Листопада 2014 10:15
Якщо на такому рівні такі гроші дають чиновникам, то що робиться вище? Невже у нас у владу приходять одні злидарі, які голодували, а тепер не можуть наїстися?
Волинь Показати IP 26 Листопада 2014 10:27
А де романюк, котрий пів Луцька продав ? Де бєлік, шо кришував Західінкомбанк ?
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 10:48
Правильно крадіть і все буде ОК.Зато з людей бідних стягнуть все, і ще зроблять злочинцями.
СЕРГІЙ Показати IP 26 Листопада 2014 10:56
НАСТУПНИМ МЕРОМ ГОРОХОВА ПОВИНЕН БУТИ НЕ ГОДИК ВІН І ТАК 2 ТЕРМІНИ НОВІ ЛЮДИ-НОВА ВЛАДА.А ОСВІДЧЕНИЙ З ЄВРОМАЙДАНУ ЯКИЙ НЕ БУВ ПРИ ВЛАДІ.
333 до СЕРГІЙ Показати IP 26 Листопада 2014 17:17
А чим вже Годик не догодив. Нормальна порядна людина. Таких би побільше, то був би толк. А розуміння того, що має бути людина з ЄВРОМАЙДАНУ, то воно до цього не має ніякого відношення. На всіх з майдану посад не оберешся і це не є критерій хорошого господаря.
333 Показати IP 26 Листопада 2014 17:28
Дайте спокій вже тому Семенченку. Вже пройшло 7 років, а вони все хваляться за свій зпровокований показник. Я знаю про що пишу. Ці ж самі люди давали гроші в різних куточках України і по цих фактах порушувалися кримінальні справи. Міліція своїх агентів передає з рук в руки, вони роблять для неї показники, а через це їх самих кришують. Якщо зараз висвітлюють всіх агентів КГБ, то необхідно і таких агентів МВС, які провокували людей на злочини з зброєю, маком, грошими, теж висвітлювати.Все це було спровоковано різними службами. Так як зараз відносно берестечківського голови. Ніхто не каже що він пухнастий. Але такий самий сценарій. Приїхали незнайомці і почали просити землю. За головою ходили і все натякали що вони віддячать за це для міста, а коли вже обставили, то положили на стіл гроші і тут де не візьмись наша доблесна міліція. Хоча ніяких доказів про те, що він вимагав у них хабара немає. Якщо хтось хоч трішки стикався із роботою міліції, то зрозуміє про що мова. Ніхто не вигорожує винних осіб, але якими шляхами ця їхня винність досягнута міліцієї разом з прокуратурою.
222 до 333 Показати IP 4 Грудня 2014 10:42
згоден. крім того є питання: а де ж той підприємець? чого не кинувся будувати фабрику при новому голові? як я розумію, питання вирішилося б. а то тіпа дав хабар і зник. підстава чистої води.
1111 Показати IP 26 Листопада 2014 22:01
Скільки часу в м. Горохові буде яма розрита по дорозі від центру до автобусної станції ? Та яма, що біля магазину "Хуліган" ? Чекаємо зими? Сходи аварійні ! Невже всі ті, що врізку робили до благ цивілізації не можуть і закидати цю яму і поремонтувати ці сходи ? Дали дозвіл будуватись і торгувати , то і кругом , те , що"порицькали" поремонтуйте. Хто і коли має це робити?
до 1111 Показати IP 27 Листопада 2014 07:47
В людей склалось таке враження, що Годику потрібний лише скверик в центрі і більше ніякі проблеми в місті його не цікавлять.
Олег Показати IP 28 Листопада 2014 01:21
хто афтар цієіі брєдні ? В студію, брехунів завжди притягували до суду. Перед тим як писати чергову фігню, поцікавтесь фактами а не брехньою, почитайте ж документи. Ніяких засідань в апеляції 2013-2014 роках не було, не пишіть хєрні. Після чергового направленн назад, рік прокурочики не знали, що робити. Дайте спокій людям. Замахали, не довели цю провокацію за 7 років. Вболтали на підписання угоди.... Змучили брехнею людину та його рідних, яких він багато за цей час поховав. Майте совість. Ігор д, житель Горохова? Чи агент спецпідрозділу УДСБЕЗ Дратвер, який сам та його батько був засуджений за хабарі в Харкові до 7 років позбавлення волі. Не вІдсидівши жодного дня, за співпрацю, здійснюва провокації на територіі всієї Украіни, Рівне, Львів, Харків, Радехів, та інші? Пишіть краще про колишніх прокурорів, які рожали такі справи, за вирішення питань браали 10,20,50,100 тисяч доларів, жили за кордоном, діти іхні там і живуть. Не змушуйте писати, зробіть дійсно якусь нормальну статтю не з інтерв'ю тих в кого рило в пуху, вивчіть питання з середини. Якщо автор назветься, і правда буде цікава, я готовий до співпраці. Прошу комент не видаляти, як звичайно ви поступаєте. Дякую. Жду відповіді. Ще раз прошу читайте документи, про які чи пишете, за вашим тупим шоу, стоять живі люди, яких ще не добили брехнею.
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 16:10
УДСБЕЗ така фірма , що аби була людина, то справу заведуть (зроблять). Вони не відчепляться. Хто справді зловживає, вони до тих діла не мають. Бо самі їх кришують і від них мають бабло немале!
Юрій Показати IP 28 Грудня 2014 23:19
Знаю Віктора особисто.Ніколи не повірю в цю брехню!