USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У поїзді «Київ-Ковель-Варшава» цинічно обікрали журналіста зі США

30 Серпня 2016 12:28
Американський журналіст-фрілансер Річард Джефрес неодноразово висвітлював події на Майдані та в зоні АТО.

Нещодавно вирішив провідати друзів у Рівному. Однак з громадянином США сталася прикрість у потязі «Київ-Ковель-Варшава». Про це пише Вісник+К.

У купе до нього підсів невідомий, котрий запропонував іноземцю випити кави.

«Частування» виявилося непростим. У напій зловмисник додав сильне снодійне. Прокинувшись через кілька годин, американець виявив, що його обікрали.

Зникло 9 тисяч доларів, кредитні картки, фотоапарат «Нікон», ноутбук і флешка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ігор Показати IP 30 Серпня 2016 12:22
От тварюки ті,що це зробили.Довірливий американець, а ми нелюди.У цих поїздах зараз таке коїться, ніякої безпеки.Можуть пограбувати будкого,ні міліції, на чергових. Насилуй,вбивай. Жах
Козак В.М. Показати IP 30 Серпня 2016 12:24
Піймати цього нелюдя ..., щоб Україну не позорив !!!
Анатоль_ Показати IP 30 Серпня 2016 12:28
Я в глибокому шоці! Куди дивиться наша нова національна поліція?
Оглядач до Анатоль_ Показати IP 30 Серпня 2016 13:06
А поліція що, в кожному купе поїзда повинна їздити? Схотіла людина усамітнитися з метою кави попити, - от і попила...
уважний Показати IP 30 Серпня 2016 12:49
Цій інформації вже 1,5 місяця! :))) "Оперативно" працює Вісник+К. :)))
Оглядач Показати IP 30 Серпня 2016 12:51
Просто американський журналіст-фрілансер став заручником процесу розвитку демократії, яку так активно просував...
123 Показати IP 30 Серпня 2016 12:51
Тут тебе. дорогой американец. не там!
Sieger до 123 Показати IP 30 Серпня 2016 14:43
Цілком правильно. Нема чого такі суми грошей налом возити і розпивати каву в поїздах з всякими українськими аборигенами. Буде наука на майбутнє, щоб, як казав прапорщик Казаков у фільмі "ДМБ", понимал всю глубину наших глубин і правду про Україну в себе за океаном розповідав, а не брехливу картинку створював.
волинянам Показати IP 30 Серпня 2016 13:30
авакова реформа в дії, а виконавець шпига
Сергій Показати IP 30 Серпня 2016 16:57
Без лоха и жизнь плоха. А якшо серйозно -- сам повівся. Вже би мав знати різні ситуації, бо ж бував раніше в Україні.