USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У волинській школі-інтернаті – чвари щодо кандидатури директора

18 Вересня 2014 11:26
Підтримати єдину кандидатуру на посаду директора Головненської школи-інтернату не змогли депутати облради.

Нагадаємо, призначити директора Головненської школи-інтернату в обласній раді вже не можуть уже з минулого року.

Питання розглянули під час засідання комісії Волиньради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді спорту та туризму 18 вересня.

Як повідомив голова комісії Роман Карпюк, факт застосування фізичного впливу на вихованців з боку одного з кандидатів на посаду Олександра Гегери (про що раніше повідомляли представники педагогічного колективу закладу) комісія прокуратури не підтвердила. Двома іншими кандидатами на місце директора школи інтернату стали Наталія Сушик (кандидатура, яку підтримує управління освіти) та Леся Хомук (на основі колективного звернення 14 працівників школи).

Начальник управління освіти та науки ОДА Валентина Загрева запевнила, що управління готове взяти на себе відповідальність за Наталію Сушик. З її слів, постійно невдоволений роботою керівництва колектив закладу вже впродовж багатьох років, не припиняються чвари та суперечки. Як запевнила Валентина Загрева, кандидат, якого підтримує управління, не має стосунку до «сімей, які зараз хочуть управляти в колективі», має достатній рівень професійної підготовки, досвідчена та знаюча людина. Очільник управління наголосила, що участь у чварах щодо керівництва школи-інтернату беруть участь навіть ті особи, які вже не працюють там.

Своєю чергою, інший кандидат, Леся Хомук, привела із собою на засідання комісії представників колективу школи-інтернату, які її підтримують. Вона розповіла, що працює вже протягом 14 років, відшукує інноваційні підходи до роботи із дітьми з особливими потребами та має на меті створити групу для дітей і з помірною розумовою відсталістю та дітей із синдромом Дауна, які майже не адаптовані соціально, проте підлягають навчанню. Вона запевнила, що 14 підписів на її підтримку – це лише члени ініціативної групи, а насправді її, мовляв, підтримує значно більше членів колективу. Водночас, відповісти на питання представників комісії щодо фінансових аспектів функціонування закладу, вона не змогла, пояснивши, що є педагогом та не вникала у економічні питання.

Член комісії Раїса Кучмук повідомила, що не підтримуватиме її кандидатуру, адже «романтизм» у економічних питаннях недоречний в той час, коли в країні війна. Вона наголосила, що директор школи-інтернату – це, насамперед, адміністратор закладу, а романтизм швидко розіб’ється об життєві негаразди.

Інший кандидат Наталія Сушик повідомила, що готова віддавати вміння та знання дітям, працювати заради того, щоб згуртувати колектив.

Член комісії Олександр Курилюк висловився на підтримку Лесі Хомук, довіряючи думці ініціативної групи педагогів. Своєю чергою, депутат Валентина Блінова повідомила, що покладається на думку спеціалістів із управління освіти та науки.

Педагоги Головненської школи-інтернату намагалися потрапити всередину приміщення, де відбувалося засідання, та виступити, однак Роман Карпюк попросив їх дочекатися завершення розгляду усіх питань. З його слів, до думки колективу закладу він прислухається вже протягом півроку.

Після обговорення кандидатур, жодна із них не отримала підтримки більшості членів комісії. Остаточне рішення депутати ухвалять під час сесії облради.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло кандидатку Валентину Микитюк - людину, яку раніше лобіювали керівники Партії регіонів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 11:45
Та що ж там такого в тому інтернаті що так всі туди пруть???
Башкаль до Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 18:05
Кормушка там, КОР! МУШ! КА!
рожищанка до Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 20:41
вже давно потрібно переглянути і кандидатуру Рожищенського НРЦ, вона вже й хатку дочці добудувала... час люструвати!!!!!!!!!!!!
4 Показати IP 18 Вересня 2014 12:02
Вже управлiння подало нейтральну кандидатуру, чого iще хотiти? або колектив сам не здоровий, або кожен хоче свого до кормушки, одне з двох! А Гегеру шкода, так i думали, що звинувачення не пiдтвердяться. Одна була в нього помилка - Партiя регiонiв... так треба було просто в молодi регiони вступити, був би простим неадекватом, а то вступив в старi регiони i на тобi - садист! правда сарказм недоречний - час розставить все на свої мiсця.
Анонім до 4 Показати IP 18 Вересня 2014 18:23
Марта?
4 до Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 13:39
Нi
хi хi до 4 Показати IP 18 Вересня 2014 19:07
Марта Стамбульська, ми тебе впiзнали)))))))))))))))))))))))
бу га га до хi хi Показати IP 18 Вересня 2014 22:37
То Василь
Анонім до хi хi Показати IP 18 Вересня 2014 22:44
Це рiдкiсна хабарниця!!!
Анонім до Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 17:40
то родичка гегери! все Головне i навiть Любомль знає якi то брехуни!
йпрст Показати IP 18 Вересня 2014 12:09
це ще на довго, поки колектив не розформують!
ыыы Показати IP 18 Вересня 2014 12:17
А Курилюк не хоче очолити iнтернат?
цiкаво Показати IP 18 Вересня 2014 13:10
Чому колишнi посадовцi пiсля перевiрки прокуратури, не пояснять, як непiдтвердженi факти щодо Гегери стали причиною непродовження з ним контракту? Наплели iнтриг як з гарячки, а тепер ще щось балакають. Якби не в часностi пан Курилюк (його позицiя щодо Гегери рiк назад), питання про керiвництво iнтернату не виникало б зараз взагалi!
Волинянка Показати IP 18 Вересня 2014 16:16
Виберіть таємним голосуванням !
Володимир Латковськи Показати IP 18 Вересня 2014 17:03
Я,як депутат Волинської обласної Ради весь час тебе підтримував, але виявилось що ти хабарник та корупціонер та зниським рейтингом довіри людей та Коллективу інтернату. Напиши заяву про звільнення з роботи та їдь Любов Миколаївни до Луцька. Це буде по справедливості. Ганьба тобі
Анонім до Володимир Латковськи Показати IP 18 Вересня 2014 17:16
це Ви до кого?
спостерігач Показати IP 18 Вересня 2014 18:28
Пропоную закрити цей заклад, дітей перевести в Сенкивичівсий інтернат (там же також шум і скандал був) . Хай вчителі в Головно городи обробляють, то бригадира на ланку швидше і організованіше виберуть. Реорганізація закладу , а не колективу - це кращий спосіб в цій ситуації. А то, по-моєму, про дітей всеодно ніхто не думає.
111 до спостерігач Показати IP 18 Вересня 2014 18:31
А чого вiн був? Той шум? Чи не пiсля роботи тих самих людей, пiсля який скандали в Головно почались?
Анонім до спостерігач Показати IP 18 Вересня 2014 20:05
Це найкраще рішення!!! А якби ще те управління приїхало і пожило в школі тиждень, то ще б справи позаводили на багатьох працівників... є дуже різні...а головне нікого це не цікавить, ніхто того не помічає.
111 до Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 21:50
чого не помічає? Які претензії до роботи колективу - робота робиться з дітьми, люди працюють, дітей навчають, за випускниками дивляться, надають допомогу, ніхто дітей не кидає на "призволяще" Приїдуть з Луцька чи з Києва хай поживуть хоч місяць можливо чомусь навчаться новому. Людям дайте керівника, який чи яка поведе їх далі а то стільки часу (Т.в.о. ) це ж сміх і для області. Люди мають багато ідей і методик для навчання особливих дітей, але поки немає директора це як при живих батьках діти сироти. Дайте колективу, школі директора.
000 до спостерігач Показати IP 18 Вересня 2014 20:12
Вчителі в Головно городи обробляють - сирітських мільйонів не крадуть. З шкільних складів не живуть.
я до спостерігач Показати IP 21 Вересня 2014 21:21
На жаль, вибір директора і ланкового роблять зовсім інші категорії населення. Повірте, якби вибір директора залежав від думки працівників школи (а не від десятка вічних селищних інтриганів, які завжди, як у казці, "...а баба Яга проти"), інтернат впевнено зробив би це вже давно. Можливо це стане для Вас несподіванкою, але обробіток городів для більшості педагогів у селищі - справа звична і, можна сказати, буденна.