USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кому з військових безкоштовно надали квартири у Луцьку

3 Березня 2021 14:56
Двом військовослужбовцям із Луцького прикордонного загону надали безкоштовні квартири в обласному центрі.

Про це під час засідання виконкому 3 березня повідомив начальник відділу з обліку та розподілу житла департаменту житлово-комунального господарства Олександр Козюта.

У відповідності до проєкту рішення, двокімнатну квартиру у будинку на вулиці Арцеулова, 10 загальною площею 64 метри квадратних надали Миколі Собчуку, який до цього разом із сім’єю у складі трьох осіб мешкав у квартирі батьків.

Водночас, двокімнатну квартиру загальною площею 72,7 метрів квадратних у тому ж будинку надали Миколі Березюку, який зареєстрований за адресою Луцького прикордонного загону на вулиці Стрілецькій, 6 разом із дружиною та двома синами.

Окрім цього, окремим військовослужбовцям із обласного центру надали службові квартири у будинках на проспекті Перемоги, 34-а, вулиці Рівненській, 113 та вулиці Глушець, 40.

«У трьох будинках передбачено надання 38 службових квартир, збудованих за кошти з Міністерства оборони. Рішення про надання житла саме цим особам приймалося відповідною комісією при Міноборони», – зазначив Олександр Козюта.

Члени виконкому обидва проєкти рішення підтримали.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Вет Показати IP 3 Березня 2021 17:51
Така "безкоштовщина" породжує корупцію. Краще б дали всім доступні кредити на житло ніж 10 квартир юезкоштовно для вибраних. Країна пільговиків.
Фин Показати IP 4 Березня 2021 08:22
Тебе ніби і не питали що "краще". Виділили квартири військовим все таки, а не депутатам (як землю в Заборолі). На рахунок" Країни пільговиків",спробуй як то зараз військовому заслужити ті пільги , диванна вчителька!
Але Показати IP 4 Березня 2021 11:32
Чим робота військового, який служить на Волині відрізняється від роботи вчителя, лікаря.... який працює на Волині?
До Але Показати IP 4 Березня 2021 13:26
Тим шо служать в Луцку нічим, це військомати і аеродром причому всі на атошних пільгах .пайках, групах , посвідченнях. Принципово відрізняється у тих хто служить в піхоті ,то ПРОКЛЯТА і робота і служба
777 Показати IP 5 Березня 2021 07:12
Якщо так все добре то підписуйте контракт і повний вперед чи то у військовий комісаріат чи в авіацію!!!!
707 Показати IP 5 Березня 2021 07:18
Деякі військові служать по 30 років їздять по всій країні і всім до того пох..й, а як випав шанс отримати житло то тут починається...пільги отримують і ТД, ідить в армію і у вас теж все буде ...через років 20-30
До 777 Показати IP 5 Березня 2021 07:31
Закінчив службу 13 лютого 2015 навчального року в 51 омбр (44 мп) закрив 22 календарі. На квартирній черзі стояв з 1995 року по 2018 , 2018 році знявся добровільно бо ніхто мені ту квартиру не дасть, нехай вдвляться. Ну і ніхто мене тепер ні у військомат чи в 204 -у ( там як правило служать по простому блатні чи мазані і як правило цілими сімями) а на міномети я й сам не піду, ви будете сидіти в Луцку на пільгах ,групах,пайках ,посвідченнях,КВАРТИРАХ а я буду скакати по лугандонії. Цього вже не буде да й 2014 року теж не буде
До 707 Показати IP 5 Березня 2021 10:04
Слухай ти правдолюб . в обласного воєнкома вже за 40 років і ніяка сила його звідти не випре і отримав вже дві квартири.Як райони в області то по скорочували а військомати залишили як нівчому не бувало.Сказав би шо отримує зараз 1995 рік чи 1997 рік а то все покрито тайною і мраком , з якого року служить? з якого року стоїть на квартирній черзі? як характеризується по службі?
До 707 Показати IP 5 Березня 2021 10:18
Слухай ти правдолюб . в обласного воєнкома вже за 40 років і ніяка сила його звідти не випре і отримав вже дві квартири.Як райони в області то по скорочували а військомати залишили як нівчому не бувало.Сказав би шо отримує зараз 1995 рік чи 1997 рік а то все покрито тайною і мраком , з якого року служить? з якого року стоїть на квартирній черзі? як характеризується по службі?