USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині спіймали посадовця Держпродспоживслужби на хабарі. Фото

30 Червня 2022 17:32
Поліцейські затримали на хабарі посадовця ГУ Держспоживслужби у Волинській області.

Викрили корупційну діяльність фігуранта оперативники управління стратегічних розслідувань у Волинській області та слідчі слідчого управління поліції Києва, повідомив департамент стратегічних розслідувань Нацполіції України.

За даними слідства, заступник начальника управління та інші службові особи ГУ Держспоживслужби у Волинській області вимагали від представника суб’єкта господарювання неправомірну вигоду за безперешкодну видачу дозвільних документів, а також щомісячний платіж у 10 тис. гривень за нестворення у подальшому перешкод у діяльності фермерського господарства.

Оперативники та слідчі затримали посадовця під час отримання частини неправомірної вигоди – 10 000 гривень. Він затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої екологічної прокуратури Київської міської прокуратури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Калькулятор Показати IP 30 Червня 2022 17:56
Як квітку уподобали так фото на всю Волинь. А як ХАБАР для посадової особи, то фото ніні, порушуємо норми закона! Прізвище напишіть
Всезнайко до Калькулятор Показати IP 30 Червня 2022 19:03
То точно. Крадунки квітів більші злочинці.
Анонім до Калькулятор Показати IP 1 Липня 2022 09:25
от і я кажу .як мам молоденьких зловили то виставили фото усякі і нічого не заштриховували а як хабарника що напевно ж більший наніс ущерб місту то заховали. !!!
Клава Показати IP 30 Червня 2022 18:20
Гена піднявся трохи ...
Люся до Клава Показати IP 30 Червня 2022 19:20
Це мабуть не Гєна
…. до Люся Показати IP 1 Липня 2022 11:28
Не гена
? до Клава Показати IP 30 Червня 2022 19:54
Щось не дуже схожий по фігурі, ви впевнені?
скептик Показати IP 30 Червня 2022 18:25
лопату в зуби - і на передок окопи рити
1 Показати IP 30 Червня 2022 19:30
Поцілують в лоб і відпустять
Семен Показати IP 30 Червня 2022 19:35
Сан Санич?
…. до Семен Показати IP 1 Липня 2022 11:29
Той боягуз
Кадри Показати IP 30 Червня 2022 22:03
То така служба, де перед призначенням кандидата на посаду треба авансом в тюрму на пару років садити, а вже після відсидки - призначати на посаду ! Вони погодяться !
Вет Показати IP 30 Червня 2022 23:24
Тимофіюк падло?
Ойой Показати IP 1 Липня 2022 00:19
Гєна там нічого не вирішує, а тим більше не підписує і не видає дозвільних документів. Це ветеринари так рулять
Анонім Показати IP 1 Липня 2022 09:28
в нас в країні усе дриг ногами. як п.ять берез спиляв в лісі то 5 років тюрми . а як ліс крадуть вагонами то нічого. .он дівчат фото виставили за квітку а тут хабарюгу заховали.бо ще ж на вулиці впізнають.
Дмитро Показати IP 1 Липня 2022 16:46
Йде війна, прості люди останні носки продають щоб допомогти армії. Чому неможна всіх з усіх цих взяточників витрусити те що вони накрали і допомогти армії