USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині посадовиця вимагала 1000 доларів хабара в атовця

22 Липня 2019 16:13
Посадовицю Луцької міськради викрили на одержанні 1000 доларів США неправомірної вигоди, інформує прокуратура Волині.

Під процесуальним керівництвом Володимир-Волинської місцевої прокуратури Волинської області за оперативного супроводження Управління Служби безпеки України в області працівниками Горохівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області 22 липня 2019 року викрили головного спеціаліста одного з відділів департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, яка вимагала та одержала неправомірну вигоду в розмірі 1000 доларів США від учасника АТО за сприяння в отриманні компенсації на житло.

Як повідомили в пресслужбі СБУ, чиновниця налагодила механізм вимагання грошей від громадян – учасників бойових дій за постановку на квартирний облік та сприяння у безперешкодній виплаті грошової компенсації за придбання житла. Співробітники СБУ задокументували факт вимагання зловмисницею за свої «послуги» дві тисячі американських доларів. Першу половину від вказаної суми хабаря посадовець мала отримати за призначення грошової компенсації, другу – після одержання громадянином встановленої законом виплати. Правоохоронці затримали чиновницю в обласному центрі під час одержання тисячі американських доларів – першої частини неправомірної вигоди.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманій про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії для встановлення інших ймовірних фактів протиправної діяльності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Федір Т. Показати IP 22 Липня 2019 16:37
Одержала неправомірну вигоду в розмірі 1000 доларів США від учасника АТО за сприяння в отриманні компенсації на житло. Це багато ...??? Чи не поділилася ...??? Навіть обличчя не показують , є шанс відректися від цих грошей !
Не к.лучанин Показати IP 22 Липня 2019 16:43
На передову без суда та слідства! хоч може перейти до ,,ополченців,,....
Мзда Показати IP 22 Липня 2019 17:00
чекає всіх
Тор Показати IP 22 Липня 2019 17:17
Мордочку панянки закрили, тож корупція захищена, можна спокійно вимагати хабарі і далі.
Коля Показати IP 22 Липня 2019 17:55
А пачка 200 замотана в папір чия?
лучанин Показати IP 22 Липня 2019 19:05
луцькі посадовці поставили роботу з атошниками на конвейр. І чому жодне видання не називає прізвище злодійки?
Цезар Показати IP 22 Липня 2019 23:09
Коли вже перестануть закривати писки; корупціонерам, вбивцям, гвалтівникам, злодіям? і т.д й т.п...
катерина Показати IP 23 Липня 2019 00:49
звільнити без права працювати в державних органах і органах місцевого самоврядування, нехай піде на роботу в приватний сектор і відчує смак справжнього життя як більшість людей живуть, ці держслужбовці і посадові особи уже дістали, гонору багато , мізків нуль, а в житті якщо забрати їх посаду то вони просто ніхто.
анатоль Показати IP 23 Липня 2019 09:00
Це просто добиває, айфон, 1000долларів, пачка з двухсотками, а сигарети прима... половину з цих головних спеціалістів звільнити треба, бо немає людям чим занятися на роботах, закордоном у великих містах наприклад в америці в мільйонному місті працює менше держчиновників ніж в луцьку, і так в кожному місті України.
Лучанин Показати IP 23 Липня 2019 15:12
Підстава.Якби брала хабарі палила Parlament . Правоохоронці план виконують.
зюзю Показати IP 23 Липня 2019 15:15
мордочку показати треба, люцьк має знати своїх героїв, щоб робиці і сусіди знали що то корупціонерка, та щей корупціонерка на атовцях.
мішико Показати IP 23 Липня 2019 15:43
Дармові гроші люблять усі незалежно від статі, а мораль і совість то те що вимерло давно
Леся Показати IP 23 Липня 2019 18:38
Підстава - це коли людина безневинна !!! Підставили того хто бере! Це думаю добре і поліція і СБУ знають!!!
1111 Показати IP 26 Липня 2019 16:48
Це повернення карми за ті гроші, що в старої жінки видурили, ось вони боком і вилазять. В Жаночки дуже цікава біографія. Може нарешті щось доведуть і притягнуть до відповідальності