USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

«Ніяких мирних протестів» і погрози підпалу авто: що пишуть підприємці в чаті «Порятунок Центрального ринку»

11 Грудня 2019 07:00
Підприємці, що виступають проти перенесення Центрального ринку в Луцьку, створили у Viber групу «Порятунок Центрального ринку».

Зміст висловлювань, що лунали в цьому чаті, стурбували багатьох підприємців і вони поділилися копіями переписок зі ЗМІ, інформує t1.ua.

Так, «базарники» публікують дописи з закликами палити авто працівників міської ради та наголошують, що більше не може бути «ніякого МИРНОГО протесту». Мовляв, «з вовками мирно не можна».

Також деякі «підприємці» заявляють, що вони є «господарями в місті».

Проте, як бачимо, зі стану частини контейнерів працівники ринку не можуть бути господарями навіть на своєму базарі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 07:17
З такими індивідами по-хорошому не можна. Що в нас там в законодавстві передбачено за такі заклики?
аа до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 11:17
Як показала практика, за погрози президенту проведуть обшук і назвуть героєм якому щімлять свободу слова. В даній ситуації просто насцють в вуха
Укрпошта Показати IP 11 Грудня 2019 07:27
Досить розпалювати ворожнечу та налаштувати лучан проти підприємців !
Вася до Укрпошта Показати IP 11 Грудня 2019 10:33
Досить утримувати тюрми та налаштовувати українців проти злочинців!!!
Петя до Вася Показати IP 12 Грудня 2019 14:49
У вас в палаті день відкритих дверей ?
Жесть Показати IP 11 Грудня 2019 07:38
Кримінал одним словом.
Андрій Показати IP 11 Грудня 2019 07:59
Ще щось висмокчете з пальця?
кликун Показати IP 11 Грудня 2019 09:28
''заслані казачки'' міської ради вже і тут підставляють підприємців
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 10:20
Людям створені всі умови для нормальної роботи, на Новому Ринку. Терпіти той бардак, що зараз робиться в центральній частині міста немає ніяких сил ні бажання. Я готовий стояти під міською радою щоб вигнати те кодло з центру, і я такий не один.
кликун до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 14:00
приходи завтра до міської ради, постоїш
Анонім до кликун Показати IP 11 Грудня 2019 21:12
Він і так там сидить днями.
нострадамус Показати IP 11 Грудня 2019 10:44
міська рада існує для того, щоб життя громади будо для усіх максимально зручним і комфортним. проти перенесення старого ринку виступають не тільки продавці, а також й покупці, які користуються цим ринком. тому міська рада має прислуховуватися до думки громади. мабуть переважна більшість жителів та гостей міста не буде заперечувати, якщо територія ринку буде виглядати сучасно та охайно, але не змінить свого нинішнього призначення!
123 до нострадамус Показати IP 11 Грудня 2019 10:58
"якщо територія ринку буде виглядати сучасно та охайно" - дякую, посміявся.
нострадамус Показати IP 11 Грудня 2019 10:49
міська рада існує для того, щоб життя громади будо для усіх максимально зручним і комфортним. проти перенесення старого ринку виступають не тільки продавці, а також й покупці, які користуються цим ринком. тому міська рада має прислуховуватися до думки громади. мабуть переважна більшість жителів та гостей міста не буде заперечувати, якщо територія ринку буде виглядати сучасно та охайно, але не змінить свого нинішнього призначення!
лучанка Показати IP 11 Грудня 2019 17:05
от якраз і побачимо, як міська влада здатна навести у місті лад.. Добром вони звідти не підуть! Значить мають вжити інших заходів.. Срач і антисанітарію розвели на тому ринку!