USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Оптики, майстерні, магазини побутової хімії: у Луцьку дозволять працювати низці об'єктів

7 Квітня 2020 16:44
На позачергову сесію буде винесено проєкт рішення, яким буде дозволено працювати з дотриманням вимог рішення міської ради щодо роботи під час карантину низці об’єктів загального доступу.

Про це повідомив у фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

Зокрема планують дозволити працювати:

– магазинам побутової хімії;

– магазинам насіння і садівничих матеріалів, агрохімікатів;

– веломагазинам та веломайстерням (у зв’язку з призупиненням громадського транспорту чимало лучан пересідає на велосипеди);

– магазинам та майстерням оптики (товари першої необхідності для окремої категорії лучан);

– майстерням з виготовлення ключів;

– майстерням з ремонту взуття.

«Вищевказані об’єкти загального доступу є соціально значимими, а окремі з них продають товари першої необхідності та надають послуги першої необхідності. Вважаємо за можливе їх роботу за умови дотримання вимог до роботи в період карантину», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Ага Показати IP 7 Квітня 2020 17:12
працюйте, примножуйте кількість вірусів....
Угу до Ага Показати IP 7 Квітня 2020 21:42
І саме головне ломбарди відкривайте ...
Анонім до Угу Показати IP 7 Квітня 2020 23:32
Вгамуйтеся, придурки
дідо Показати IP 7 Квітня 2020 17:18
Пасаж працює не зважаючи на карантин.
Лучанин Показати IP 7 Квітня 2020 17:21
ВІдчуття таке, що звикаємося до хвороби...
Андрій Показати IP 7 Квітня 2020 17:41
а майстерні з виготовлення зубів? А майстерні дерматологи і.тп????
олежик Показати IP 7 Квітня 2020 17:42
скоріше б открили сауни, хочу попариться
лучанин до олежик Показати IP 7 Квітня 2020 20:03
В Стир.Вода вже прарує.
Иван Показати IP 7 Квітня 2020 17:46
Перукарні ще додайте в список!
Лучанин до Иван Показати IP 7 Квітня 2020 19:19
Перукарні, то такі заклади, які потрібно ретельно перевіряти завжди: послуги надаються одним і тим самим інструментом багатьом людям і щось я не спостерігав, щоб той інструмент якимось чином дезинфікували.
Світлана Показати IP 7 Квітня 2020 18:00
Перукарі і манікюрниці на дому працюють повним ходом і без рішення міської влади
Арафат до Світлана Показати IP 7 Квітня 2020 20:22
От хто тебе за язика тягне? Зараз аваковські опричники облави влаштують, людей поштрафують. Тобі добре - пів банки лаку на голову - і зачіска готова. А я з патлами муситим ходити. Або бритвою під «ноль» - теж мало задоволення
Хамло Показати IP 7 Квітня 2020 20:27
І в парках народу навалом, тих що без індульгенції у вигляді дитини чи собаки. Пацанчікі з півасом по 4-5 чоловік, зграї дітвори з батьками біля гойдалок в дворах, і тп. А поліція і нацгвардія отримують зп вчасно.
Просто Показати IP 7 Квітня 2020 20:33
Сервісний центр мвс відкрийте
Мешканка Показати IP 7 Квітня 2020 20:56
Ательє теж Відкрийте. До Великодня треба одяг зашити та підкласти
Лучанка Показати IP 8 Квітня 2020 11:29
Навіщо відкривати магазини з побутової хімії. В кожному супермаркеті є відділ з побутовою хімією. Давайте серйозніше ставитися до карантину.