USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

«П'яна» ДТП у Луцьку: патрульним пропонували хабар

21 Січня 2018 16:46
Нетверезий водій за кермом автівки «Opel» скоїв у Луцьку ДТП та втік з місця події. Проте правоохоронці знайшли порушника та затримали його.

Інцидент трапився 21 січня близько 16 години.

Два екіпажі патрульних наздогнали водія, якого розшукували за орієнтуванням, біля супермаркету «Вопак» на вулиці Київський майдан, 11, де його і затримали. Порушник був настільки п’янючий, що ледве тримався на ногах, коли вийшов з машини.

Поліцейські попросили чоловіка пред’явити документи, однак зустріли супротив та лайку.
Коли вже водія посадили в поліцейську машину, то він почав плакати та питати «за що з ним так».
Затримали патрульні і пасажира, адже той намагався їм запропонувати неправомірну вигоду, аби правоохоронці відпустили водія.

«Близько години тому водій вчинив ДТП біля клубу «OPERA» і втік з місця події. Нам надійшло орієнтування, ми зафіксували його рух і оперативно виявили правопорушника. Ми з’ясували, що водій і пасажир були п’яні. Водій відмовився показувати документи і почав висловлюватися лайливо. Пасажир пропонував поліції хабар, за що теж був затриманий. Поки дані осіб встановлюємо», - прокоментували ситуацію поліцейські.
і.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Таня Строцюк Показати IP 21 Січня 2018 16:57
Воно ж в храм пянюче
Ганя до Таня Строцюк Показати IP 21 Січня 2018 18:39
Таня не в храм а в хлам
Анонім Показати IP 21 Січня 2018 17:02
а може він герой ,а може він з АТО ,а може він кум свата,в може іщє хто,,,?
max Показати IP 21 Січня 2018 18:15
Шкода Опеля ніде не видно, мабуть на бляхах)
Ігор до max Показати IP 21 Січня 2018 20:35
Був би на бляхах, то в заголовку написали б.
max до Ігор Показати IP 22 Січня 2018 01:36
таки на бляхах, є фото на волинь24
Роман Показати IP 21 Січня 2018 18:21
А може хтось збирав на нову машину відкладав собі довго еконовив,і тут п'яне бидло скоює дтп.Я ще дивуюся як в такому стані ще нікого не збив на дорозі дітей чи простих лучан.Як безпечно в нас в Україні аж за край.І 100% відпустять їх двох,бо дадуть взятку тільки не публічно.І їдеш собі в своєму авто у рідному місці луцьк з рідними і не розумієш чи позаду тебе чи назустріч їде пяний чи тверезий водій.Бо тільки у нас таке може бути бездіяння правоохороних органів.Статью написали це чудово,а подальшу долю злочинця не напишуть журналісти.А це в інтересаг громадян України щоб знати всі рішення суду чи міліції.А саме головне не написали скільки було алкоголю у крові затриманого водія.Щоб ми з вами розуміли яку дозу вживав затриманий і сів за кермо.Саджати потрібно в тюрму,і пожитєво.
Іван до Роман Показати IP 21 Січня 2018 23:17
Ну навіщо писати таку нісенітницю - "100% відпустять, в тюрму, пожиттєво?!!! А закон в нас таке передбачає?!!! То до чого тут поліція, журналісти, хабарі?!!! Ци це так, аби в воду пук..ути?!!! І яка різниця, яка у нього доза - всі ж і так бачать, що він пяний, а чи в нього 2.0 проміле, чи 3.0, без різниці. Його затримали. А далі суд і штраф. Все. І немає чого накручувати ситуацію і приплітати всі проблеми, які існують в країні?
віктор до Іван Показати IP 22 Січня 2018 12:18
наївна ви людина. або дитина. якщо не знаєте, то я вам розкажу що після того як поліція ловить пяних, даєш на лапу 10000, і їздиш далі. знаю таких що по 4 рази за 6 місяців попадались пяними, і їздять собі далі. просніться вже...чи ви небачите в якій ми країні живемо???
Дон Показати IP 21 Січня 2018 18:57
Машини не видно, але по зовнішньому вигляду не скажеш шо в нього є гроші на авто укрреєстрації. Хіба опель кадєт 1980р, але імовірніше це євроінтегратор