USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Тролейбуси №8 і 9 у Луцьку скасували – №1 і 2 змінили маршрут

15 Травня 2019 10:37
У Луцьку з 15 травня скасували два тролейбусні маршрути – № 8 та № 9.

Натомість маршрути № 1 та № 2 тепер їздитимуть на КРЗ, повідомили у Луцькому підприємстві електротранспорту.

Тепер тролейбус № 1 курсуватиме за таким маршрутом: «СКФ «Україна» – вул. Гнідавська – пр. Волі – пр. Відродження – вул. Гордіюк – КРЗ – вул. Гордіюк – пр. Соборності – пр. Перемоги – вул. Гнідавська – «СКФ «Україна»

Маршрут № 2: «СКФ «Україна» – вул. Гнідавська – пр. Перемоги – пр. Соборності – вул. Гордіюк – КРЗ – вул. Гордіюк – пр. Відродження – пр. Волі – вул. Гнідавська – «СКФ «Україна».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Степ Показати IP 15 Травня 2019 10:57
пр-т Молоді оминули ? Тепер щоб доїхати з Відродження до Там-Таму треба їхати через КРЗ. Все на "благо" народу.
Нік до Степ Показати IP 15 Травня 2019 11:06
є 15 і 15а не бачу проблеми.
Ололо до Степ Показати IP 15 Травня 2019 11:12
15-ки є, які ходять з інтервалом 7-8 хв.
Лучанин до Ололо Показати IP 15 Травня 2019 11:40
Вони всі біля автозаводу стоять. Як не сдеш на неї, то тільки й чуєш від кондуктора що до автозаводу. А далі чим? З 1 та 2 проблем принаймні не було таких.
Ололо до Лучанин Показати IP 15 Травня 2019 11:50
http://lpe.at.ua/index/0-18 - Ось графіки.
Справедливий до Степ Показати IP 15 Травня 2019 11:30
Про що ви говорите? там 15 і 15-а шурують один за одним! Аби ляпнути!
Юрко до Степ Показати IP 15 Травня 2019 11:37
Не забувайте про маршрути 15 та 15а, жителі Молоді лише постраждали з доїздом в район ЛПЗ та до Центрального ринку .
здравомислячий до Юрко Показати IP 15 Травня 2019 12:07
Прям так жителі ПОСТРАЖДАЛИ!!!Оце то горе яке!!КАРАУЛ!
123 до Степ Показати IP 15 Травня 2019 11:05
15 часто ходить для чого чекати 1
Ігор Показати IP 15 Травня 2019 11:18
№15 не ?
Луцкий Показати IP 15 Травня 2019 11:21
обьясните мне как попасть с Перемоги сразу на Гнидавську? подземка?
Ололо до Луцкий Показати IP 15 Травня 2019 11:46
Написано основні вулиці. І так ясно, що на Гнідаву він їде через центр.
123 до Луцкий Показати IP 15 Травня 2019 12:43
Пишуть коментарі люди які не їздять тролейбусами :-)
Анонім Показати IP 15 Травня 2019 11:29
Є тролейбус № 15
Максим Перепелиця Показати IP 15 Травня 2019 14:51
Правильно зробили. Маршрути 8 та 9 були не прибуткові. На протязі дня сідало до десятка пенсіонерів та й ті не платили. То що ви хочете, щоб тролейбус порожній катався сюди - туди. Водію та кондуктору зарплату дай, на запчастини гроші виклади, половину парку тролейбуси по 40-50 років, а про електроенергію вже не говорю. От порахуйте, розумні такі. Треба більше ходити, проживете довше.
555 Показати IP 15 Травня 2019 16:12
Одне прохання до керівництва Депо! Нехай маршрут 1 і 2 ходить частіше і до 23 години вечора! Після 19.00 крім 15 нічого не їздить. Стогнуть що збиткові, вдень коли всі хто платять на роботі і навчанні, тролейбуси катають пенсіонерів. А ввечері якщо до 19.00 з любого району міста виїхати то тролейбусів немає! А ввечері саме контингент пасажирів хто сплачує за проїзд! Ось такий менеджмент!
slw Показати IP 16 Травня 2019 17:24
Та в принципі добре, якщо 8 і 9 після 19.00 вже в депо крайні їхали, то 1 і 2 до 21.00 і навіть пізніше є згідно розкладу. А то 8-ки і 9-ки в будні по 2 машини їздили, а в вихідні взагалі по одній з інтервалом близько години. А так сполучення з КРЗ буде кращим.
Луцьк Показати IP 16 Травня 2019 22:31
Правильно зробили. А з пр. Молоді так його там 50м. всього того проспекту.
Володимир Показати IP 1 Червня 2019 09:41
Дуже правильно зробили.