USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку причіп розтрощив ВАЗ з людьми, серед постраждалих – дитина

16 Червня 2018 17:22
На вулиці Ківерцівській у Луцьку трапилася дорожньо-транспортна пригода: через причіп, який відчепився від Мерседеса, розтрощило автомобіль ВАЗ.

Інцидент трапився у суботу, 16 червня, близько 16:00, пише Волинь24. Відомо, що в аварії взяло участь два автомобілі - бус Мерседес і ВАЗ. Перший тягнув причіп, але з невідомих поки причин він відчепився від авто. Причіп в'їхав у ВАЗ і практично розтрощив автомобіль.

У авто було троє пасажирів, водій та жінка з 4-річною дитиною. Усіх госпіталізували до лікарні. Водій буса не постраждав. За попередньою інформацією, у водія ВАЗа травма голови і шиї та перелом ноги.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
р Показати IP 16 Червня 2018 19:15
Швидкого одуження потерпілим,особливо дитинці!
Алекс Показати IP 16 Червня 2018 21:33
Як такий мотлох ще їздить по наших дорогах!?
пздц до Алекс Показати IP 16 Червня 2018 22:12
Маєш багато грн на щось краще - стань меценатом, не скупись.
# до Алекс Показати IP 17 Червня 2018 00:55
Чувак ти міг бути на їх місті і не на мотлоху якщо він в тебе є,
скептик до Алекс Показати IP 17 Червня 2018 13:47
та ти що !!!!!!! це ж на українських бляхах !!!!!!!!!!!!
Тотті Показати IP 16 Червня 2018 23:28
І не на бляхах що ж це коїться
Про до Тотті Показати IP 16 Червня 2018 23:54
Люди чому ви такі деб*ли? В людей горе, як можна бути такими черствими?!
Бляхи Показати IP 17 Червня 2018 07:31
Від такого Євро-5 і колеса мали б повідлітати... причому в обох, нічого дивного...
Свідомий Показати IP 18 Червня 2018 10:35
Вам як на євро то бляхи, на укр то мотлох, ламаєтеся як цівки
Анонім Показати IP 19 Червня 2018 18:31
Доброго дня. Прошу допомогти знайти свідків даного ДТП. В лікарні в реанімації мій брат. Він був за кермом ВАЗа. Будемо вдячні за будь-яку інформацію.