USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку розшукують жінку, яка вкрала 2500 доларів в пацієнта лікарні

16 Лютого 2019 12:21
У Луцьку розшукують жінку, яка вкрала велику суму коштів у пацієнта обласної лікарні.

Про це у групі "Теревені про Луцьк" написав Макс Луцький, додавши фото та відео підозрюваної жінки.

"Допоможіть будь ласка встановити жінку. Вона викрала грошові кошти в сумі 2500 доларів, в пацієнта обласної лікарні, які він тримав для операції", – йдеться в дописі.

Відео можна подивитись ТУТ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
valdis peish Показати IP 16 Лютого 2019 12:57
шукайте з серед родичів знайомих медперсоналу (а лікарям дупа не зліпнется від ціх обовьязкових платежів)
лучанка Показати IP 16 Лютого 2019 13:08
Не відділення, а якийсь прохідний двір. Медсестрі навіть в голову не прийшло запитати в сторонньої людини до кого вона прийшла і що тут робить.Безпечність пацієнтів і персоналу на грані фантастики.
Євробидло до лучанка Показати IP 16 Лютого 2019 16:27
Це по Вашому входить в обов' язки медсестри?
Марія до Євробидло Показати IP 16 Лютого 2019 17:03
Медсестри мають оберігати хабарі?
лучанка до Євробидло Показати IP 16 Лютого 2019 17:19
Не знаю. Але запитати могла б, бо слідкувати за порядком у відділенні все ж таки повинна. І коли вештається по коридору без цілі якась людина, потрібно звертати на це увагу
Марія до лучанка Показати IP 16 Лютого 2019 20:29
Коли на відділенні одна медсестра замість трьох, їй тільки ще тим займатись залишилось.
аяяй до Марія Показати IP 17 Лютого 2019 17:41
добре,що взагалі медсестра є,а не так як в міській,що відділення закриваються
аяяй до лучанка Показати IP 17 Лютого 2019 17:39
от ідіть попрацюйте в медустанову медсестрою або санітаркою
аяяй до лучанка Показати IP 17 Лютого 2019 17:42
охорона-відповідає за безпеку!попривикали що всім все медсестра винна
Марі Нек Показати IP 16 Лютого 2019 13:54
Ой, щось мені здається, що чоловік в синьому одязі теж нечистий, якось багатозначно рукою махнув, кажись і з палати вийшов навмисно
123 до Марі Нек Показати IP 16 Лютого 2019 20:41
На фб пишуть, що чоловік в синьому це і є постраждалий.
Іван до 123 Показати IP 16 Лютого 2019 22:53
Ні не правда, чоловік в синьому не постраждалий
Нема на то ради Показати IP 16 Лютого 2019 14:40
Відеозапис більш ніж інформативний, всі дійові особи в кадрі. Пальці в двері і в гіпс. А потім напоїти пургеном і снотворним. Курс такого лікування - два тижні в домашніх умовах ! Але є питання інші. Для чого і кого такі гроші зберігалися в палаті ? На кого покладено обов'язки по дотриманню лікарняного режиму і т. д. і т. п.? ВН - візьміть на контроль ! А то взавтра ще вкрадуть гроші з кабінету, в який вони мали бути занесені ! Спасайте людину !
Клава Показати IP 16 Лютого 2019 15:05
Сидора на нари ! - в нас медицина безкоштовна !..
ор Показати IP 16 Лютого 2019 15:10
где то эту бабу я уже видел? в каких то приколах только не в луцке
Дохтор Хаос Показати IP 16 Лютого 2019 15:36
А якби була не готівкою сума то не вкрали б, треба все перевести на безготівкові платежі.
123 Показати IP 16 Лютого 2019 15:37
Чому у пацієнта української лікарні було при собі 2500 доларів?
321 до 123 Показати IP 16 Лютого 2019 17:10
на хабар дохтуру... а в обласній дохтура дуже дорогі...
Пропер Показати IP 16 Лютого 2019 15:44
А що ж такі дорогі операції?
Лучанка до Пропер Показати IP 16 Лютого 2019 17:17
Тому,що йому мали ставити не то протез,не то в серці якийсь клапан,що коштує майже 2000$
123 Показати IP 16 Лютого 2019 18:17
А клапан купують у лікаря за готівку у валюті?
Оля до 123 Показати IP 17 Лютого 2019 15:39
Люди, не пишіть брєду. Я лежу у цьому відділенні. Це все сталось в мене на очах. Тільки ж хто знав що то за жінка заходить в палату. А люди тримають при собі такі суми грошей, бо самі імпланти коштують шалені гроші. Це не хабар, це людина платить в банк, за імплант.
Ага Показати IP 16 Лютого 2019 18:44
Схожа на кондуктора з тролейбусу 15
Антон Показати IP 17 Лютого 2019 13:16
Схожа на пані з 40-А. Дівоче прізвище Ромашкевич. Щось таке. Але схожа.
Антон Показати IP 17 Лютого 2019 13:16
Кондуктором також працювала.
це вже цікаво Показати IP 18 Лютого 2019 07:04
Прізвище Ромашкевич колишній кондуктор з тролебусу номер 15. Живе на 40 А кватралі