USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку запрацювали перші інспектори з паркування. Фото

17 Квітня 2019 13:02
Перші інспектори з паркування розпочали роботу в Луцьку з 17 квітня. Наразі їх працює лише троє.

Про це інформують на сторінці Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

Свою роботу інспектори розпочали з вулиці Богдана Хмельницького та будуть працювати сьогодні по всій території міста.

Нагадуємо, інспектори з паркування наділені повноваженнями щодо контролю за дотриманням громадянами правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів шляхом здійснення фото- та відеофіксацію порушень та винесенням повідомлень та постанов у справах про адміністративні правопорушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Євробидло Показати IP 17 Квітня 2019 13:05
Як будуть правильно працювати, то до кінця осені почнуть фундамент заливати......
SUPER!!! Показати IP 17 Квітня 2019 13:18
ШТРАФ повинен бути такий - щоб воно наступного разу авто залишало в передмісті!!! Жителі центральної частини міста повинні долучитися до вирішення цієї проблеми оскільки все це полізе зараз в наші двори!!!!!!!!
Иван до SUPER!!! Показати IP 17 Квітня 2019 15:20
Да,да. На том перекрёсточке ещё часто стоит белый афтамабильчик, размером побольше - попрошу и его оштрафовать )))
лучанка Показати IP 17 Квітня 2019 13:22
Троє то дуже мало.Хоча б з двадцять. І щоб час від часу заходили у двори багатоповерхівок. Тоді буде і порядок, і поповнення бюджету міста, і наука для автохамів. А якби муніципали зайнялися ще й проблемою безсовісного вигулу собак по газонах, то взагалі була б краса.
Євробидло до лучанка Показати IP 17 Квітня 2019 13:37
Троє це якраз нормально, бо тільки троє знатимуть про корупцію і схеми. А зробиш повноваження для 25 поліцейських, то 5 будуть на верх заносити, 5 будуть самі корупцію розводити, 10 будуть сумлінно обов*язки виконувати, а ще 5 тупо будуть бомкі стриляти.....
Иван до Євробидло Показати IP 17 Квітня 2019 14:06
Та совсем запутал нас своими "шахматами"
Анонім Показати IP 17 Квітня 2019 13:38
Частіше навідуватися треба до ТРЦ "Промінь" по пр.Грушевського...або познімати там знаки
Guest до Анонім Показати IP 17 Квітня 2019 15:15
Хай біля СБУ пройдуться, там виручка буде за всіх порушників, пішохідна зона взагалі відсутня
Євробидло до Анонім Показати IP 17 Квітня 2019 15:56
Кому там заважають припарковані під знаком (перед поворотом на стоянку СІльпо) автомобілі?
1 Показати IP 17 Квітня 2019 13:40
Дані постанови є не законними так як не фіксують порушення безпосередньо винуватця. Постанови виписуються на власника авто який в момент здійснення правопорушення міг не управляти авто. Згідно рішення Конституційного суду v023p710-10 постанова про адмінпорушення такого роду не може бути винесена на власника. Ці постанови до першого принципового власника авто, який продав його за довіреністю.
Лучанин до 1 Показати IP 17 Квітня 2019 14:09
Ну значить треба зробити, щоб були законними. То гральні автомати закрити не можуть, бо там лотереї продають, то штраф виписати не можна.
1 до Лучанин Показати IP 17 Квітня 2019 14:32
Треба. Да вот зможуть це зробити убравши 62 статтю конституції або повернувши назад довіреності на авто. В цілому, якщо вони будуть стояти на парковці і запалять як хтось не правильно паркується, і зафіксують це, то можливо толк буде. А вот від винесення постанов в одне лице, лише бюджет буде страждати так як судові витрати в таких випадках сплачує винувата сторона, якою будуть муніципали.
лучанка до 1 Показати IP 17 Квітня 2019 18:56
А для чого принциповий власник авто продає його за дорученням? Він і у випадку ДТП буде мати проблеми. Не треба бути хитрож..м , особливо, коли ти принциповий!
Якось так Показати IP 17 Квітня 2019 14:36
Походу громадянин на авто це ворог. Якого владці усіх рівнів обдирають як липку. Влада міста ЗОБОВЯЗАНА у законний спосіб забезпечити паркомісцями. Привикли забороняти і штрафувати....
Лучанин до Якось так Показати IP 17 Квітня 2019 14:43
1. Де вам їх забезпечити: драмтеатр знести? 2. Хтось із незаконних паркувальників звертався із пропозиціями як вони бачать ті паркомісця. 3. Влада більш нагальніші питання вирішити не може, а ви хочете паркомісця.
Отакої... до Якось так Показати IP 17 Квітня 2019 15:10
...то й забезпечить за містом,а у місто не прися,не засмічуй повітря,не роби сутолоку, НЕ заважай комунальному транспорту,не забивай двори бляшанками ,будуй гаражі....
Водій до Отакої... Показати IP 17 Квітня 2019 17:00
А де паркуватися ? Ті хто не має авто пропонують автовласникам тільки за містом їздити ? То ви виїзжайте з міста і там живіть, якщо гази заважають. Жаба - страшна тварина, може задушити !
Свідомий Показати IP 17 Квітня 2019 15:31
Муніципали не повинні використовувати символіку патрульної поліції, це пряме порушення законодавства, а ні не чули ви ж тільки з бумажками вмієте бігати, і сиротинська хамськи улибатись на камеру
Пилип Орлик Показати IP 17 Квітня 2019 17:43
Нехай на вулицю Романюка прийдуть ці інспектори там їм буде багато роботи. Що роблять водії на цій вулиці одному богу видно та тим хто проживає. Автомобілі ставлять зліва зправа, поперек дороги. Хто як хоче та кому, як в голову стрельне. Вулиця сама дуже вузька, а за день пропускає більше тисячі машин. Пішеходам не пройти, мешканцям навіть з двору не вийти. Машина на машині.