USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.50 39.85
  • PLN 9.70 9.86

В управлінні освіти Луцької міськради - обшуки, Гребенюк у відпустці

21 Березня 2017 12:30
Вчорашні обшуки щодо поставок неякісної продукції в дошкільні навчальні заклади Луцька продовжили. Тепер правоохоронці вивчають документацію в управлінні освіти Луцької міськради. Тим часом, за дивним збігом обставин керівника відомства немає на робочому місці - він з учорашнього дня у відпустці.

Нагадаємо, вчора, 20-го березня, перевірку проводили в усіх дошкільних навчальних закладах Луцька. Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, перевірка здійснюється на предмет поставки неякісної продукції і фальсифікату.

Також правоохоронці здійснили слідчі дії й на вулиці Підгаєцькій, де є низка підприємств, які мають бізнес у молочній галузі.

У ЗМІ є інформація, що з цього приводу відкрито кримінальне провадження за статтею «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах» щодо ПП Бояновського О. В, Бояновської Л. А, а також посадовців підприємства «ТД «Тиверія».

В управлінні освіти з'ясувати деталі справи не вдалося, адже начальник Олег Гребенюк, як повідомила його секретар, із вчорашнього дня у відпустці.

Правоохоронці цікавляться документацією, розповідає головний спеціаліст управління освіти Луцької міськради Орися Мушит, ще за 2014-й рік.

«Перевірку проводять в рамках провадження щодо безпосередніх учасників та постачальників продукції в дошкільні навчальні заклади за попередні роки. Втім, за який період хочуть вилучити документи – так і невідомо. Але вимагають показати документацію з 2014-го року про здійснення державних закупівель, що відбувалося за процедурою попереднього закону», - коментує Мушит.

Як пояснюють слідчі, свої дії вони ведуть, опираючись на ухвалу Луцького міськрайонного суду. Втім, показати її відмовилися, мовляв, вона десь в них на столі серед усіх документів і не знають, де саме.

Зауважимо, з власних джерел стало відомо й те, що діяльність підприємця Бояновського Олександра Васильовича та ПП «ТД Тиверія» покриває депутат Луцької районної ради Веремчук Вадим Богданович разом з тендерним комітетом управління освіти Луцької міськради та Олегом Гребенюком, який пішов у відпустку на 3 дні.

Аби з'ясувати деталі, редакція звернулася в обласну прокуратуру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Вася Показати IP 21 Березня 2017 13:34
Як можна бути у відпустці коли такі проблеми
щвондєр Показати IP 21 Березня 2017 13:44
Чисто совкова практика совкової номенклатури: як тільки запахло смаленим - піти у відпустку або на лікарняний... Гребенюк часом не колишній камсамолєц, чи каммуніст?
берия до щвондєр Показати IP 21 Березня 2017 14:32
яка практика? При совке за такое сажали. Уже 25 лет совка нет, а им все совок виноват, который построил в Луцке 23 школы. И сколько за 25 лет построено?
щвондєр до берия Показати IP 21 Березня 2017 15:30
Збудували українці. Чи може зальотна мардва?
321 Показати IP 21 Березня 2017 13:47
Та йому всерівно, йому головне гроші.Бач як взяли його підопічних то зразу втік.Головне за себе переживає а що дітей травить то це йому всерівно.Нарешті поліція розбереться з тими свободівцями і з тим управлінням освіти....
Сусід Показати IP 21 Березня 2017 14:16
Де каспери ???
Думайте що пишете Показати IP 21 Березня 2017 14:19
Які обшуки? Вилучення документів по окремих постачальниках продуктів.
222 Показати IP 21 Березня 2017 16:38
І до Турійського відділу освіти, молоді та спорту завітайте. Такі ж речі творяться і там в тендерному комітеті. Чорт знає, що витворяють з харчуванням. Зарплату технічним працівникам, бібліотекарям виплачують в три етапи. Купили машину на відділ освіти, в той час як в країні криза і немає ні нащо коштів. Канцелярські товари керівники за свій кошт купують. Кочегарів повідправляли у відпустки. Коли педагоги йдуть на лікарняний чи у відрядження відбувають, то потім ще мусять відчитувати свої уроки. У цей відділ правоохоронців і прокурорів тут є, що шукати!!!!!
1 Показати IP 21 Березня 2017 17:03
молодці хлопці з поліції що на тих хто возить не зупиняються ай до вершків добираються може так ціх гнид покарають ????? Цеж роками все відбувалося тількі назви мінялись а гниди ті самі були Гребанюк і його спільники Бояновський і Веремчук Вадим . Може на цьому поставлять крапку наша поліція і розкриють ці всі гиблі схеми що були створені ціми гнидами які травлять дітей !!!!! А чому свобода ще не вигнала цю гниль Веремчук Вадим він вже стількі разів був замішаний в скандалах !!!!
перепрошую до 1 Показати IP 21 Березня 2017 18:17
а де отравлені діти ?
та нічо до перепрошую Показати IP 22 Березня 2017 08:21
приведи своїх, накормиш безкоштовно маселком, а вдома вже собі нафоткаєш
Мама 5-річної дитини до перепрошую Показати IP 22 Березня 2017 13:13
Отравлені діти???? Не кажу, який садок, але з 14.03-16.03 у всіх дітей групи - рвота і понос! Моя дитина в тому числі! Можна говорити про збіг обставин, рото-вірус, батьки щось дали.... є такий Факт!
ааа Показати IP 21 Березня 2017 18:16
А нічого,що в нього було вчора день народження,по закону може взяти вихідний
Анонім Показати IP 21 Березня 2017 18:19
мабуть хтось хоче підгорнути під себе цей кусок пирога
ОСВІТА Показати IP 21 Березня 2017 20:55
У 2013-2014 роках при янику тендери по освіті кришували ті мєнти, які зараз проводять обшуки і вилучення, їхні фірмочки поставляли харчі по захмарних цінах. Тут у них забрали кишеньковий бізнес, у 2016 році тендер виграв ФОП Бояновський по ціні на 20 гривень дешевше за кілограм сиру, І мєнтам відмовився відкашлювати. От мєнти і наїхали!!!!! Бояновський треба платити бо все заберуть. Мєнти рулять... ні копи!!!!
Фірмач до освіти до ОСВІТА Показати IP 22 Березня 2017 07:21
Я абсолютно з Вами згоден...бо з цієї "годівнички" харчуються усі від юриста управління до контролюючих органів. Між останніми завжди йде війна за годівничку. А ініціатора цього всього можна встановити проаналізувавши авторство вхідної кориспонденції до Управління освіти з 2014 року по даний час...Я переконаний, що це в черговий раз піар акція поліціянтів.
Правник Показати IP 21 Березня 2017 22:11
Перш ніж щось коментувати, подумайте, чи володієте ви інформацією щодо даної ситуації в достатній мірі!!!! Не вішайте на людей ярлики!!!!! А може хтось комусь дорогу перейшов серйозно, а що непоганий бізнес, можна і віджати!!!!
111 Показати IP 21 Березня 2017 22:49
Ого, який резонанс?!!!! Цікаво, а чому з таким резонансом в нас не висвітлюються розслідування по інших справах????????
До *правник* Показати IP 22 Березня 2017 09:20
Ці бариги отруюють ваших дітей, онуків.Кого отруїли? Скоро побачите наслідки. Їхня хімія, це бомба сповільненої дії. І окремі коменти просто недоречні. В тюрагу негідників Веремчуків, Бояновських і годувати тим гавном,яким годували дітей, поки не поз***
777 Показати IP 22 Березня 2017 09:30
Не піартесь на дітях.
Рада Показати IP 22 Березня 2017 09:36
Той зб****ець Веремчук ще не в тюрмі?
222 Показати IP 22 Березня 2017 09:39
Ага ото пішов рух.Звичайно на 20 грн дешевше напевно і яка там якість продукту має бути отрава напевно воно по іншому не може бути.А резонанс в тому що хтось напевно втрачає шалені гроші як тендерний комітет так і Бояновський і Веремчук.Садіть всіх хто грається з здоров'ям дітей.
Бля Показати IP 22 Березня 2017 17:47
коментар було видалено
турійськ Показати IP 22 Березня 2017 19:55
А цю хабарницю і злодюгу з освіти турійська треба перевірити на тендер, використання бюджетних коштів і т. д.
олеся Показати IP 23 Березня 2017 07:44
Смішні ви люди, дивіться, аби не посаджали їх....
Оля Показати IP 23 Березня 2017 13:46
Набільш корумпована освіта і кутьтура також. Там усі кадри набираються по указці зверху, в школах працюють одні полішуки, а луцькі їздять у село.Хто в культуру влаштувався просто так, а ніхто. Коли зарплата 6 тисяч, а в керовников 10-12,вибачте, там пахне смаленим.Сьогодну Верховна рада рада просувала закон про комунальні організації,щоб гроші платили за надання послуг.Тепер перевірте кому надають послуги бібліотеки. Там одиниці читачів, а 80 процентів приписка читачів. Одні свистопляси,де зганяють добровільно примусовов людей і реєструють читачів,які потім ні разу не прийдуть, а вони на них видають літературу кожен день. Отака реальність..
Мама Показати IP 24 Березня 2017 12:11
А кажуть , що в 1-ї школи не має місяця для добудови. Осьо Вам, ЧУДОВЕ МІСЦЕ, займає купу землі і стоїть оця недоречна будівля. Віддайте дітям, не спекулюйте.
турійськ Показати IP 31 Березня 2017 14:59
А коли ту хабарницю з ТУРІЙСЬКА перевірять ??? Позакривала школа і передовою вийшла в області із тупими мізками і безграмотним управлінням. За цей машину купила Де гроші взяла нехай прозвітує? ГРОМАДО НЕ мовчіть!!!