USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Воїни АТО готові засоромити нардепа-мародера Лапіна

15 Серпня 2017 15:36
Народний депутат Ігор Лапін, який закликав президента навести лад у Луцьку, мовляв, інакше робитиме це самотужки з підтримкою нібито атовців, дістав шквал критики у відповідь на свої заклики.

Тепер ті, з ким був в АТО говорять, що варто зупинити його самого. Доброго слова про Лапіна не чути, його загадують як мародера. На народного депутата, який грабував будинки, викрадав автомобілі з охоплених війною міст навіть є кримінальна справа у Северодонецьку. Тиснути руку Ігорю Лапіну відмовляється Ігор Рицко, айдарівець з позивним «Алмаз». Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».



Боєць, який вимагає в інших захистити його місто від «загарбників» – за такі заяви справжні воїни АТО готові засоромити Ігоря Лапіна. Ті, хто був із ним на війні, особливих його подвигів не пригадують. Проте чи не кожен вважає його ледь не вбивцею після того як він віддав наказ у Георгіївці іти бійцям просто на позиції сепаратистів, а сам утік. А потім отримав нагороду за цей бій.

Ігор Рицко (позивний Алмаз) – шанований командир Айдару. За його командування у батальйону було дуже мало втрат. Лапіна він згадує як «мародера з досвідом». Розповідає історію, як той підкинув вибухівку у приватний будинок комуніста Кілінкарова. А потім, коли її знайшли, у власника помешкання забрали автомобіль. Лапін, ділиться Ігор Рицко, не гребував нічим, що можна продати. Грабував землі власної держави.

При цьому Ігор Рицко наголошує, що Лапін побив собі піар на війні. Із Лапіним завжди була людина, яка фільмувала роботу і створювала ролики.

«Вони поїхали на автомобілях, які були «віджаті», й по яких зараз ведеться кримінальна справа, з майном, яке було награбоване в будинках, зі зброєю. Це був грабунок українців, на українських землях. За 2 кілометри від Луганська Лапін дав вказівку підкласти дві гранати в автомобіль «Opel Astra» чорного кольору, який було забрано нібито «на потреби війни». Лапін зняв це все на камеру, ніби знайшли зброю і на цій підставі машину забрали. Тоді ж знайшли хату депутата-комуніста Кілінкарова. Відволікли батьків Кілінкарова, ще один лучанин підклав у собачу буду гранати і РПГ. Далі – така ж схема: знімають на камеру, ніби знайшли зброю і на цій підставі забирають автомобіль чорного кольору марки «Toyota Camry», новеньку, 2012 року випуску. «Opel Astra» далі використовувася батальйоном, зате «Camry» була продана», - каже Рицко.

Після того, як Лапін віддав наказ і нібито помилково розстріляв своїх 12 чоловік з танка, із ним мало хто продовжував спілкування.

Про заяву у Луцьку і взагалі говорити нічого. Більшість нібито атовців під СБУ Ігор Рицко взагалі не впізнає. А знайомі обличчя – рівненські бійці. Тож чому вони приїхали порядкувати на Волині – не розуміє.

ЧИТАТИ ЩЕ: НА ПРОПЛАЧЕНУ АКЦІЮ ЛАПІНА ПРИВЕЗЛИ ЛЮДЕЙ З РІВНОГО, - КЕРІВНИК УНА-УНСО

«Він, прикриваючись атошниками (більшість людей, які там стояли, брали участь у бойових діях) робить гучні заяви.

В цій акції брали участь люди з рівненської області. Яке вони мають відношення до Волині? Чому вони вимагають щось для Волині?»

А от боєць Олександр, який вижив після розстрілу за наказом Лапіна у Краматорську каже, що за нагородженим орденом Лапіним подвигів не бачить. Поганого нічого не говорить, але й доброго слова для волонтера-атовця-депутата не знаходить. Бій під Георгієвкою згадує з важкістю.

«Так, майже весь мій підрозділ загинув, нас двоє живих залишилось. А що він там кидався під танки сепаратистів, як він там говорить, одним пострілом всі танки побив – щось я не бачив того його героїзму. Задайте йому питання, що ти, чорт, робиш, і що робили айдарівці, які переправляли сотні автомобілів через кордон, погрожуючи прикордонникам і митникам?»

«НЕХАЙ ЗІЗНАЄТЬСЯ ПРО СВОЄ МАРОДЕРСТВО В ЗОНІ АТО», - ІГОР ПАЛИЦЯ ПРО «РЕЙД» ІМЕНІ ЛАПІНА

І невідомо, про які порядки у Луцьку заявляв народний депутат Ігор Лапін, чи не звичайним життям для нього стало воєнне беззаконня мародерів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Марина Василівна Показати IP 15 Серпня 2017 16:27
Правоохоронці повинні перевірити цю інформацію , це дуже серйозні звинувачення. Якщо підтвердяться ці факти , то місце Лапіна в СІЗО , а не у ВР України ...
ОЛЕГ до Марина Василівна Показати IP 16 Серпня 2017 13:10
Лапулю чекають на 42 в Маньках ті хлопці , яких він посадив в 2010 за китайські снасті !!
лучанин Показати IP 15 Серпня 2017 16:37
Ч*о є ч*о
філолог. Показати IP 15 Серпня 2017 17:04
Заяву в поліцію чи прокуратуру. Якщо все підтвердиться - Лапіну д*па.
Лучанин Показати IP 15 Серпня 2017 17:33
Розстріляв своїх з танка 12 людей і ще ходить норм по місту? Норм так живем.
? Показати IP 15 Серпня 2017 17:37
ЗАЯВА..."і що робили АЙДАРІВЦІ ,які переганяли сотні автомобілів через кордон,погрожуючі прикордонникам і митникам..." вимагає відповідного відношення до "героїв" які до сих пір не знімають камуфлюж.та регулярно навідуються на Схід України.
уга до ? Показати IP 15 Серпня 2017 19:34
Половінкінскі дось ховаються
Анонім Показати IP 15 Серпня 2017 18:29
Закон бумеранга працює !!!!
война Показати IP 15 Серпня 2017 18:44
Постоянная бессмысленная война становится смыслом существования режима. Победа не нужна. Победа бессмысленна. Потому что Океания всегда воевала с Остазией. Потому что война — это мир, свобода — рабство, незнание — сила…Что бы мы ни делали, всё равно получается совок. Совок, в котором девяносто процентов беднейшего населения совершенно бесправны, но формально имеют все права. Совок, в котором принята самая лучшая Конституция, а страна всё равно живёт по понятиям. Совок, в котором власть передаётся по наследству: от секретаря райкома — к его сыну, секретарю комсомола; от красного директора государственного предприятия — к его дочери, приватизировавшей завод.Почти каждый из нынешних власть имущих — родом из парткомовских, райкомовских, директорских, советско-профессорских, генеральских. Или из уголовных. В 1991 году они сменили вывеску и переписали правила игры, назвав их модным словом «демократия». В 2004-м они объявили очередной косметический ремонт. В 2014-м — капитальную перестройку. Но как бы мы ни надеялись, и что бы они ни делали, какие бы законы не принимали, но расклад не меняется: по-прежнему 10% парткомовско-чиновничьих бандитов живёт за счёт 90% остальных. И дело совсем не в гримасах капитализма. Рыночные отношения предполагают обязательную конкуренцию; совок — безусловное сохранение статус-кво, бесконечное воспроизводство феодальной системы. Иногда феодалы воюют между собой за право на наши деньги, наши ресурсы, наш труд, и тогда нам кажется, что осуществляется революция… Но нет — победившие феодалы ещё опаснее прежних; и бесправные становятся ещё бесправнее, правящие — упиваются вседозволенностью. Война, патриотические чувства, консолидация нации — только укрепляют правящий режим. Во время войны можно больше запрещать, больше следить, больше сажать, больше забирать. Военная индустрия феодального государства исправно платит ренту феодалам. Опасных пассионариев пожирает фронт. Ежедневные кровавые жертвы формируют в массовом сознании образ страшного, непобедимого врага, единственной защитой от которого является мудрость высших руководителей. Если бы не они — было бы ещё хуже, если бы не они — мы бы все уже умерли. Постоянная бессмысленная война становится смыслом существования режима. Победа не нужна. Победа бессмысленна. Потому что Океания всегда воевала с Остазией. Потому что война — это мир, свобода — рабство, незнание — сила… И вот самое главное. Никакие выборы ничего по сути не изменят. Во-первых, сами выборы под контролем феодальной системы являются хорошо срежиссированной фикцией, грандиозным псевдодемократическим шоу, главная цель которого — периодическое понижение градуса социальной напряжённости. Выборы — это предохранительный клапан для перегретого пара. Во-вторых, никакая «партия», и никакие «лидеры» даже не предполагают демонтаж существующей феодальной системы. Кто бы ни пришёл к власти в результате формальных «выборов» — все они, от оппоблока до младодемократов — творцы системы или её производные, рабы, мечтающие иметь своих рабов. Иных система просто не подпускает к контролируемым ею «демократическим» процедурам — это делается с помощью карманных СМИ и «правоохранительного» репрессивного аппарата. Выиграть у системы, играя по её правилам, невозможно. Вот что важно знать, чтобы наконец начать выигрывать.
Все ще оптиміст до война Показати IP 16 Серпня 2017 13:28
Як Ви точно все описали.Респект
алес в угол до война Показати IP 16 Серпня 2017 14:14
Заметьте, это характерно для всего совка.
Богдан Муха Показати IP 15 Серпня 2017 19:44
Я проходив військову службу у батальйоні "Айдар" у період часу із кінці жовтня 2016 року по 04 січня 2017 року (фактично моя служба у цій військовій частині, у ході якої я виконував вказівки керівництва і знаходився в ній, тривала з 29.12.2016 по 04.01.2017). Це, безумовно, незначний проміжок часу. На Новорічні свята, це було 01 чи 02 січня 2017 року, в батальйон "Айдар" приїздив Ігор Лапін. Моє робоче місце знаходилось в штабі (переді мною стояли певні завдання, пов"язані із юридичними питаннями діяльності військової частини, які слід було виконувати. На той час я намагався переконати нотаріусів діяти в правовому полі, а вони від мене морозились. На нотаріусів геть ніякого враження не справляло те, що до їх звертається батальйон "Айдар". Тому я не сильно і вдавався в те, хто і як підтримує наш батальйон. Не дійшов я ще тоді до питань подібних). Ігор Лапін зайшов до нас в штаб і з кожним військовослужбовцем привітався, тиснув чоловікам руки, обнімався, як обнімаються побратими, що тривалий час не бачились (як він вітався із жінками - цьому уваги не придав). Я не пригадую, чи був у нас тоді в штабі комбат (так склалось, що його робоче місце знаходилось не в штабі), але начальник штабу був практично постійно завжди з нами. Ігоря Лапіна керівництво зустріло привітно, належним чином. Оркестру і тому подібної пафосної атрибутики не було. З ним спілкувались, перекидувались словами, на обличчях всіх були посмішки (у мене було здивування, адже приїхав у батальйон нардеп, а ніхто ніяких оголошень з даного приводу не робив. Але все одно мої почуття носили позитивний характер). Він із себе не представляв якесь велике цабе. Себе він позиціонував простою, доступною до спілкування людиною. Я не побачив у ньому апломбу якогось, зверхності, напищеності. Він до нас приїхав і як народний депутат, у тому числі, привітати з наступившим Новим роком та наступаючими іншими Новорічними та Різдвяними святами. Він, можливо, і піарився (приїхав він не сам), але не було такого, щоб нас вишикували всіх (маю на увазі управління та керівний склад підрозділів) спеціально для його приїзду. Не було такого. Не було цієї совкової пафосності. Коли Ігор Лапін знаходився в робочому приміщенні штабу, то ніхто не проявляв невдоволення його присутністю, відкрито її не висловлював. Він нам щось привіз, якісь подарунки. Які саме - не цікавився (хватало в батальйоні "Айдар" волонтерських харчів аж з головою. Домашньої консервації, що нам присилали волонтери було стільки, що її всю спожити було проблематично). Ігор Лапін був недовго з нами. Якщо цікавить, чи пив він з нами в штабі, то скажу тако: зі мною в штабі він не пив. Більше того: в штабі не було організовано якихось урочистостей з приводу його появи. Після цього він поїхав, певне, до нашого комбата. Все ж таки він нардеп і через нього керівник батальйону міг вирішувати питання не простої банальної поставки волонтерських харчів. Я говорив потім з військовослужбовцям про Ігоря Лапіна. Мені вони розповідали, що так, це Лапін Ігор, що він служив, що наразі нардеп. Були особи, які негативно відзивались про нього. Це одна особа. Але ці претензії носили, скоріш за все, міжособистісний характер (або характер того, що від влади чекали більшого, а він, як представник цієї влади, цього більшого і не дає). Навіть ця особа не сприймали його як ворога. Ніхто не дорікнув про те, що на ньому, як керівнику, є кров його підлеглих. Ніхто не сказав, що він віддавав безглузді команди і мучив своїх підлеглих солдафонщиною чи бив підлеглих. Ніхто не сказав, що він поганий військовослужбовець, що він напоров такого у своєму підрозділі, що ніхто розгребти не може. Ніхто не сказав, що він розікрав майно, ввірене йому. НЕ БУЛО ТАКОГО. Але не було і захоплення ним. Відношення до нього було, я так сказав би, нейтрально позитивне. Тобто, ніяких 12 українських воїнів розстріляних чи в інший спосіб знищених не вішав йому ніхто. Для мене читати подібне - це дико. Хоча не буду стверджувати, що це інформація недостовірна, але я не був посвячений навіть в її існування, не те що в подробиці. Що скажу про Ігоря Рицка. Я його знаю і одне з перших питань, яке мене мучило і про яке вичікував, щоб задати у штабі військовослужбовцям було про те, що вони знають про Ігоря Рицка, як він стверджує, що мав позивний "Алмаз", як він служив. Мене також цікавило, чому по місту Луцьку балотувались в депутати до Верховної Ради України аж три айдарівця і при цьому між собою вони ворогували. Я не буду описувати отримані відповіді. Скажу тако: авторитет Лапіна вищий за авторитет Рицка (моя чисто суб"єктивна думка, щоб не ображати чи возвеличувати когось). Хочу сказати, що мої дані можуть бути і хибними, бо в статті йде посилання на бійця Олександра, який стверджує про причетність айдарівців до контрабанди автомобілів. Можливо я натрапив саме на цих контрабандистів і які, керуючись інстинктами самозбереження, не поширювали негативну інформацію про свого поплічника. Хто його знає. І резюме моєї писанини наступне: Можливо, це і правда, що Ігор Лапін причетний до отієї контрабанди, до віджиму майна комуняки Кілінкарова (але чомусь цей політик мовчить з даного приводу, хоча наразі він в Росії. Щось ця ситуація ним не описувалась, а кісільовТВ це не роздуло до міфічних розмірів, адже мова йшла про "подвиги" айдарівців, зокрема нардепа Лапіна. Кісільов ТВ поширює інформацію про міфічну візитівку Яроша, а про реальні "подвиги" нардепа Лапіна чомусь мовчить). Можливо, це і правда про 12 айдарівців, які загинули через недолугість якогось одного з керівників "Айдару". Можливо, це і правда, що автомобілі контрабандним чином кудись переправлялись через сприяння військовослужбовців "Айдару". Можливо. Тоді постає питання, а чому в 2014 році, коли Ігор Рицко програв парламентські вибори Ігорю Лапіну в м. Луцьку, навіть судився в процесі, перемога в кому гарантувала б поразку у виборах Ігоря Лапіна і перемогу у цих виборах ... протеже Ігоря Палиці Ірині Констанкевич, чому тоді Ігор Рицко не озвучував про такі суспільно-небезпечні діяння свого побратима Ігоря Лапіна? Озвуч тоді ці речі і Вікторія у виборах могла б цілком розминутись з Ігорем Лапіним і Констанкевич стала б на рік раніше нардепом і Палиця зумів би протягнути свою другу людину у ВРУ!!! І ще питання постає. Ігор Рицко оце все озвучує для журналістів, а чому він не озвучує це в кабінеті військової прокуратури слідчому під час допиту і його слова не носять характеру показань? Там, на допиті, Ігорю Рицку повідомлять про кримінальну відповідальність за дачу завідомо неправдивих показань і за завідомо неправдивий донос про вчинений злочин. Мо", в цьому причина? Та як би там не було, а потрібно йти в правоохоронний орган і розповідати про оці речі слідчому, а не журналістам. Там би правоохоронці провели б певні процесуальні дії і констатували б про те, чи підтвердилась інформація чи ні. У результаті когось тягнули б до кримінальної відповідальності: або Лапіна, або Рицка. А так, це просто поливання брудом Ігоря Лапіна за те, що він активізував свою діяльність. Приблизно так
Анонім до Богдан Муха Показати IP 15 Серпня 2017 20:57
Кому потрібний цей бред?
Брєд до Анонім Показати IP 16 Серпня 2017 07:42
Ну не скажіть.. Цей брєд грошей коштує.
Богдан Муха до Брєд Показати IP 16 Серпня 2017 09:56
Можливо, мої слова у відповідь на Ваше висловлювання сприймуться, як банальність, але себе мені тяжко стримати. Якщо це правда, я про вартісну оцінку своєї писанини, то скажіть мені наступне: перше) а скільки ота писана вартує? друге) де за неї можна отримати оті гроші, що вона їх коштує? третє) хто ці гроші виплачує? Так як ми живемо в умовах ринкової економіки, то за лобіювання Вами моїх інтересів щодо гонорару отримаєте свої комісійні. Скажіть який відсоток комісії Ви заслужили і як їх Вам передати.
Анонім до Богдан Муха Показати IP 16 Серпня 2017 14:55
Ви ніякий не Богдан Муха , а Лапін собственной персоной !!!! Ця любов до грошей вас видала!!!
лучанка до Богдан Муха Показати IP 15 Серпня 2017 22:07
тільки виглядає ваша розповідь,як гарно продумане оповідання,де поганого ''дядю'' терміново треба похвалити.скільки вам за це заплатили,якщо не секрет?!)
Богдан Муха до лучанка Показати IP 16 Серпня 2017 09:21
Мені ще ніхто ніколи не платив за мої художні потуги. І за цю писанину ніхто не платив, навіть не обіцяв. Ви стверджуєте, що моя розповідь виглядає так, ніби вона вихваляє поганого "дядю". Можливо. Але давайте її проаналізуємо. У цій розповіді я побачив двох ключових персонажів: Ігорів Лапіна та Рицка, які є побратимами (цей статус набувається раз і на все життя). Я намагався бути об"єктивним і описав те, що реально бачив у своєму житті і ті думки, які у мене сформувались, аналізуючи факти, доступ до яких маю. А Ви висловлюєтесь про мою тенденційність. Вінцем мого опису було наступне: я ж не заперечую і не підтверджую тих фактів, про які стверджує Ігор Рицко, а висловлюю своє нерозуміння щодо ЧАСУ та МІСЦЯ висловлення його позиції. Тверезо аналізуючи його позицію, ці думки виникнуть у будь-кого, хто намагатиметься розібратись у їх об"єктивності. Від цього нікуди не втечеш. Так, я сію сумніви щодо фактів, про які стверджує Ігор Рицко, чим породжую бажання розібратись у цій ситуації. І шлях вказую, де можна встановити об"єктивну істину у цій справі - правоохоронний орган у рамках кримінального провадження. Щодо моєї тенденційності, упередженості. Певне тяжко мені закинути той факт, що я виступив у своїй писанині на сторону Ігоря Рицка. Тому не буду переконувати будь-кого, що я не дію в його інтересах. Щодо Ігоря Лапіна. Я так зрозумів, що під терміном "дядя" мається на увазі саме він. Давайте припустимо, що те, про що стверджує Ігор Рицко - це є правда. У такому випадку Ігор Лапін заінтересований в тому, щоб ця інформація за межі журналістських розслідувань не вийшла, щоб ні при яких обставинах вона не дісталась правоохоронного органу. А що я стверджую у своєму меседжі? Я чітко говорю, щоб йшли в правоохоронний орган і там озвучували свої позиції у встановленому законодавством порядку (давали ПОКАЗАННЯ. Саме за неправдиві ПОКАЗАННЯ передбачена кримінальна відповідальність, а за спосіб висловлення, обраний наразі фігурантами статті, кримінальна відповідальність не передбачена). За подібні пропозиції "дядя", у цій ситуації, до мене запалає ненавистю. З цих міркувань, мене не можна назвати апологетом позиції Ігоря Лапіна. А чому я вирішив озвучити свою позицію, не отримавши за це грошенят. Пояснюю наступне. Ті, хто був на цій війні, побачили і приймали безпосередню участь не в дуже хороших моментах (спогадів на все життя хватить). Вони там пережили таке, що за все життя подібного не переживали і навряд чи переживуть. Як на мене, переважна більшість там осіб ЗАХИЩАЛИ ВІТЧИЗНУ. І якщо стверджує хтось, що той чи інший військовослужбовець не захищав там Вітчизну, а займався мародерством чи іншими суспільно-небезпечними діяннями, то будь так добренький сміливцю скажи це у встановленому порядку в правоохоронному органі. І моя писанина - це спроба остудити гарячі голови, бажання утримати від поспішних висновків тих, хто був на тій війні (тяжко говорити з ними, якщо вони в щось свято увірували. Дається в знаки ота війна).І цим особам тяжко себе стримати, контролювати. Ось що я хотів сказати своїм меседжем
волинянка до Богдан Муха Показати IP 16 Серпня 2017 11:20
Ви в Айдарі були аж тиждень? щодо перемоги Лапіна над Констанкевич - липа! Скільки платили тим лохам, які палили шини під міськрадою?Констанкевич ' - порядна і розумна жінка, Лапіну до неї - як до неба раком..Скільки зараз Констанкевич робить для своїх виборців, а скільки Лапін?! Взагалі, що він зробив для своїх виборців? Бігає по всіх телеканалах, як курка - несучка і пи...ть, а толку - нуль..
Все ще оптиміст до волинянка Показати IP 16 Серпня 2017 13:39
Стилістика викладення Богдана Мухи абсолютно відповідає амому Лапіну. Він і пише тільки в погодженні ,що буде від імені Богдана Мухи.Надто очевидно.
Аллах Показати IP 15 Серпня 2017 21:09
А людина, яка фільмувала кожен крок цього бравого солдата швейка чи то пак Ігоря БАКСА Лапіна бува звуть не пастор Шараєвський? Ще один любітель безпідставно камуфляж пОтаскать)
Максим Показати IP 16 Серпня 2017 09:24
Подивіться на обличчя тих воїнів,які загинули на майдані і на фронті і на цього проходимця Лапіна. Справді в словах є правда, що революцію роблять мрійники , а результатами користується мразь.
просто Показати IP 16 Серпня 2017 18:46
в Лапіна кохана режисер-драматург,це видно вона пише йому такі тексти
11111 Показати IP 16 Серпня 2017 23:53
Добавлю- как сказала Гузеева:- любовница-это уборная, куда идут отлить нужду.
Айдар Показати IP 18 Серпня 2017 02:11
Де кілька уточнень.... А чи це не той Б.Муха, який досить тривалий час пропрацював у міськвідділі, а після звільнення став "юристом"??? А чи це не той Б.Муха, який був замішаний у скандалі тому що здавав в оренду своє "творче" приміщення по вулиці 8-го Березня комуністам Кононовичам???? А по тому всьому, в 2016 році, щоб отримати пільги, на два тижні поїхав в Айдар???? А це і є той самий покидьок Богдан Муха!!!
МАКСИМ ДОНЕЦЬКИЙ Показати IP 20 Серпня 2017 01:12
ЛАПИН МАЛАДЕЦ! ТАК ЯК "ПОЧИСТИВ" ДОМА И КВАРТИРЫ НА ДАНБАССЕ! ГРАБУВАВ. ГРАБУЕ И ДАЛЬШЕ ГРАБУВАТИ БУДЕ!