USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Всьому має бути межа»: соцмережі обурені твітом президента про загиблих та безвіз

12 Червня 2017 10:45
Запровадження безвізу з низкою країн Євросоюзу є однією з найбільш обговорюваних тем.

Також це предмет гордості особисто Президента Петра Порошенка, про що він не забуває нагадувати при будь-якій нагоді.

Проте у спробах поділитися радістю від здобутої «перемоги» трапляються неприємні казуси.

Так, користувачів соцмереж обурив опублікований, але згодом видалений допис з офіційного Твіттеру Президента. У ньому йшлося про те, що безвізу радіють зараз Герої Небесної Сотні і загиблі на війні на сході.
Журналісти, волонтери та пересічні громадяни назвали твіт «цинічним» та зауважили, що «всьому має бути межа».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 12 Червня 2017 11:20
Ну добились маете безвіз, ідьте відихайте!!! Чи нема за шо???
Таки Да до Анонім Показати IP 12 Червня 2017 12:16
Не сци сєпар - поідемо!
Лучанин Показати IP 12 Червня 2017 12:19
Анонім-дибіл. Є за що,поїдемо.
Анонім до Лучанин Показати IP 12 Червня 2017 13:29
Ви вже приіхали, вазелін візьми з собою будеш насолоджуватись!!!
ан Показати IP 12 Червня 2017 12:26
ну так євро майдан і стояв за європу від чого і назву дістав. ми ж за це боролись. за ЄВРОПУ . от нате вам європу. їжте.......все зроблено.
ВАся Показати IP 12 Червня 2017 12:27
Якби герої Майдану загиблі знали, як зараз люди українці виживають яке безробіття яка корупція яке приниження у всіх структурах людей простих вони б не простили це нинішній владі які повлазили в крісла і забули про совість і гідність свою
ан Показати IP 12 Червня 2017 16:44
самі винні. привели до влади ще гірших чим були....з
Хлоп Показати IP 12 Червня 2017 23:08
З такими доходами в Європу тільки по VPN поїдемо
V Показати IP 13 Червня 2017 15:24
б..дь, як ви вже всі задовбали, вам все завжди погано, навіть коли щось добре станеться, то ви замісь того, щоб порадіти тут же ж починаєте перераховувати все що є погане, щоб ні на хвилину не вийти з стану вічного ниття. Безвіз - це добре, хоч ви вср**ься, безвіз - це добре, навіть незважаючи на всі інші проблеми і біди які є в країні. А кому недобре, то пі..дуйте в рашу (там нема безвізу) чи ще куди подалі, від ненависної вам Європи.
Ліля Показати IP 13 Червня 2017 19:18
А ніби зараз краще як було? Стало гірше всі мабуть відчули що стали жити гірше все дорожчає сьогодні м"ясо знову подорожчало бо ми Європа? Ми Європа і ходимо в б\ушному одязі ? Черги в секонди-стоки . Які комунальні послуги дорогі і який долар став за нинішньої влади виживаємо а не живемо треба говорити правду а не брехати людям у вічі. Зараз ще гірше як було при будь-якій владі бо людей простих ні за що ніде не мають!!!!!!!!!
В до Ліля Показати IP 14 Червня 2017 12:26
в Європі, до речі, люди не випендрючуються, як у нас, ходять в скромному одязі, без кілограмів золота і срібла на шиях, вухах, пальцях, не купують дорожезні машини, хоч і можуть собі це дозволити, а у нас гол*срака полішва жити не може без "шику", а потім ниють що ні на ШО грошей не вистачає.
знаю до ліля Показати IP 14 Червня 2017 13:56
Прийдеш до мене,то я тобі віддам все золото що в мене є.якщо ти така розумна
А до знаю до ліля Показати IP 14 Червня 2017 16:49
ти своє залиш собі, а на чуже не заглядай.
Хтось Показати IP 14 Червня 2017 22:25
Європі глибоко наплювати на нас!!!!!!! Ми як сировинна база і ринок збуту. У Карпатського лісу вже давно безвіз!!!! А українці як блазні перед тією Європою стеляться. Нас, пробачте, ніхто в Євросоюз не приймає і не збирається, проте ми скрізь розвішуємо прапори Євросоюзу. Це смішно)) Потрібно мати якийсь гонор і честь. Нічого проти Європи не маю, пригнічує поведінка українців. Для нинішнього перзидента це піар. А загалом в країні жопа. Тарифи, збільшення безробіття, війна, якій краю нема, бо вона комусь вигідна...