USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Директор луцького пологового, який саботує утворення інфекційного госпіталю, отримує близько 100 тис. зарплати

16 Жовтня 2020 09:37
Директору КП «Луцький клінічний пологовий будинок» Михайлу Токарчуку, залежно від місяця, нараховують близько 100 тисяч гривень заробітної плати. Для прикладу 106 та 116 тисяч гривень йому нараховано за травень і серпень, 84 і 73 тисячі – за червень і липень.

Рішення про розгортання тимчасового інфекційного госпіталю для лікування хворих на COVID-19 на базі зазначеного закладу було прийняте Луцькою міською радою відповідно до доручення прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Оскільки ситуація в Україні із рівнем захворюваності на коронавірусну хворобу щодня погіршується, то місцевій владі у всіх регіонах необхідно докласти максимум зусиль задля збільшення додаткових ліжко-місць з підключенням до кисневих точок.

Міська влада пояснювала: розглядались різні варіанти для облаштування додаткового корпусу для хворих, проте це єдиний можливий варіант, адже тут вже є розведена система подачі кисню на 64 точки і киснева станція.

Відповідно до висновків профільних спеціалістів, жодного застереження щодо облаштування корпусу немає, тим паче, у пологовому вже є породіллі, які хворі на коронавірус. Сам корпус відокремлений, для пологового будинку це не створить незручностей. Окрім того, якщо в минулі роки заклад проводив більше 4 тисяч пологів на рік, то цього року їх ледве буде 2 тисячі.

До слова, аналогічним чином місцева влада зробила і у Вінниці – там теж облаштували інфекційний корпус на базі пологового будинку.

Натомість хвилювання колективу підігріли окремі політики та кандидати в мери, які закликали виступати проти утворення тимчасового госпіталю. Саботувати рішення про утворення закладу для порятунку хворих на коронавірус вирішив і директор пологового будинку Михайло Токарчук.

При тому, що директор медзакладу отримує чималу зарплатню. Зокрема, 106 та 116 тисяч гривень йому нараховано за травень і серпень, 84 і 73 тисячі – за червень і липень. У той час коли молодший медичний персонал отримує не набагато більше «мінімалки», а зарплати лікарів не набагато більші за зарплати медсестер і санітарок.
У декларації Михайла Токарчука за 2019 рік – квартира на 72 квадрати, дві земельних ділянки під Луцьком, садовий будинок та гараж. Також позашляховик Toyota RAV4 2011 року випуску.
Фото - ілюстративне
Фото - ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
SUPERVASVAS Показати IP 16 Жовтня 2020 09:48
ухаха, нормально так, зарплатка як в депетута))
Анонім Показати IP 16 Жовтня 2020 10:05
Може доплати зі свого карману медсестрам і санітаркам
Анонім Показати IP 16 Жовтня 2020 10:09
Чому у нас так несправедливо нараховуються зарплати, чому така різниця між зарплатню лікаря і директора. Без лікарів і медсестер лікарня працювати не зможе жодного дня, а без директора зможе працювати роками
Думка Показати IP 16 Жовтня 2020 10:21
Ого. Лікар має суперову зарплату на фоні інших. Знаючи нашу систему окремих лікувальних закладів, можна лише здогадуватись про захмарні маштаби додаткового прибутку цього лікаря.
так таки так до Думка Показати IP 16 Жовтня 2020 10:49
подношениє з кожного відділення!!і це поголовно у всіх лікарнях! щоб влаштуватись в ковельську лікарню медсестрою -була такса рік назад 1 тис у.о! Консультація в поліклініці-від 200грив! В Києві 300-500 грив- і це в робочий час!
лучанка до так таки так Показати IP 16 Жовтня 2020 11:53
Ну так ви йдіть у свою поліклініку, до свого сімейного лікаря, він направить до вузького спеціаліста- буде безплатно. А то самі бігаєте по лікарях , самі тичете їм гроші і самі обурюєтеся. Хочете платити гроші- йдіть у приватні, там позбирали найкращих лікарів, відповідно і ціна.
Дзвоніть на 103 Показати IP 16 Жовтня 2020 10:57
З одного виду такий скромний, хоч до сраки прикладай. А попрацюєш трохи з цією людиною, то стільки "говна" лізе, що чим поскоріше треба тікати від нього. Характер ужасающий, не кожний спеціаліст з ним може працювати. Якщо не сказати...?
Луцьк до Дзвоніть на 103 Показати IP 16 Жовтня 2020 11:07
А ви спеціаліст?
Люся Показати IP 16 Жовтня 2020 11:28
Повністю згідна з ДЗВОНІТЬ НА 103 сказано просто в яблочко. Ще має собі в "помічниках" такого самого ЗАВГОСПА (близький родич). Як совість дозволяє отримувати таку зарплату, як не соромно дивитись в очі працівникам які отримують мінімалку, ще й "строїти їх по повній програмі". Ще потрібно щоб журналісти оприлюднили зарплату ЗАВГОСПА там також будуть "сюрпризи". Невже цього не бачить влада... чи всі в долі... за рахунок простих трудяг.
лучанка Показати IP 16 Жовтня 2020 11:29
Це не керівник державної установи, а підлий крохобор!! Яку совість треба мати, щоб собі нараховувати такі гроші, а молодший і лікарський персонал тримати на "голодному пайку"!!!
лучанка Показати IP 16 Жовтня 2020 12:14
А хто встановлює розмір зарплати в комунальному підприємстві? Головні лікарі, директори ЖЕКів і тд.-вони ж працюють не в приватному секторі, а в закладах комунальної власності територіальної громади! За що і чому ми їм платимо такі гроші?
Просто людина Показати IP 16 Жовтня 2020 12:22
Ви знаєте, не тільки цей директор цієї мед.установи отримує таку зарплатню, вищі керівники всіх мед.закладів зараз отримують таку, а то і більшу..., коли прості лікарі, медсестри на мінімалці..Совість нікого не мучить, бо коли отримуєш такі гроші ніколи не зрозумієш простого "рядового"...
Лучанка Показати IP 16 Жовтня 2020 12:35
Ніби він сам собі нараховує ЗП. То хай нарахують і медсестрам нормальну ЗП і лікарям, в чому проблема?
Дзвоніть на 102 Показати IP 16 Жовтня 2020 12:37
Не знаю про інші професії, установи комунальної чи державної власності. Я знаю наших українських лікарів і бачу, що жодний з них ще не відмовився від отримання хабара, ще жодний з них не сказав пацієнтові, який прийшов до нього на прийом: "Хворий, ви що робите, заберіть буд ласка гроші, я хабарів не беру, мені за мою роботу держава платить зарплату!?"
Лучанка1995 до Дзвоніть на 102 Показати IP 16 Жовтня 2020 21:42
Я знаю такого лікаря. Моя сімейна лікар відмовилася брати кошти типу на чайок в знак подяки за певну допомогу. Ще й насварила.
Ірина Показати IP 16 Жовтня 2020 12:42
Обкрадає хапуга Токарчук всіх лікарів і санітарок,взяв собі зарплату як весь персонал жіночої консультайії,і ходить мітингує,перекриває вулиці,переред Міською радою ,щоб не відкрили госпіталь для поряту Лучан-негайно звільнити!
Логіка Показати IP 16 Жовтня 2020 13:13
Височенні зарплати голлікарям чи директорам від Києва до маленького Шацька - це прямий хабар від влади за співучасть у медреформі. Тому порядну людину в керівництві при цій(і попередній) владі не знайдете!
Народжувала в Токарч до Логіка Показати IP 16 Жовтня 2020 15:50
То нехай санітарки приймають важкі пологи????? А лікарі нехай повтікають на багатші села....
Лкчанка до Народжувала в Токарч Показати IP 16 Жовтня 2020 20:54
А в нас багато пологів склад Лися щасливо?????
Екзюпері Показати IP 16 Жовтня 2020 17:35
Зажерся мужик.
Лучанин Показати IP 16 Жовтня 2020 21:37
Він врятував мою дитину при пологах
Медик Показати IP 16 Жовтня 2020 21:41
Що, всіх жаба задавила, слина потекла від цифр заробітку?
Лучанка Показати IP 16 Жовтня 2020 22:17
Народжувала у цього лікаря, більше їж задоволена. Хороший, відповідальний лікар.
Наталі Показати IP 16 Жовтня 2020 23:32
Михайло Михайлович дуже чудовий спеціаліст!!! Я народжувала двіччі і він до мене приходив та був присутній на операціях, хоча з ним домовленостей не було!!! А на рахунок зарплати, то у нас в країні в кожній організації так... для прикладу зарплата суддів та помічників.... хоча судді навіть не гол.лікарі...(((
Іра Показати IP 17 Жовтня 2020 08:53
Така зарплата, бо це професіонал- це гінеколог, який рятував і рятує дитячі і жіночі ЖИТТЯ, а не миє підлоги! Отямтеся, ви що порівнюєте? В цьому пологовому вже майже 20 років, одні з перших в Україні, проводять партнерські пологи, коли ще, навіть в Києві такого не було! Влада хоче знищити заклад, а разом з ним і спеціалістів!
122 Показати IP 17 Жовтня 2020 08:59
Він спас моє життя і моєї дитини, і не брав ніяких хабарів! Такщо зарплата в нього обґрунтована, і заслужена! Чи може санітарки підуть оперувати??? А чужі гроші в нас рахувати багато охочих людей, які нічого не вміють!!!
333 Показати IP 17 Жовтня 2020 09:00
Є тубдиспансер в ньому і робіть!!! Нищити такий пологовий ви в своєму розумі?Може там КТ є для обстеження!
We Показати IP 17 Жовтня 2020 09:02
До Луцька мають приєднуватись довколишні села де тоді всі будуть народжувати? Може в інфекцііній???
Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2020 10:04
Люди ви в своєму розумі???? Я подивилась би на вас , лежите ви з новонародженою дитинкою у палаті, і тут вам кажуть - що у сусідньому відділені привозять хворих на коронавірус! Я би подивилась би на вашу реакцію!!! Це абсурд, нехай заберуть собі половину тих швл і відкриють прийом хворих десь в іншому місці! Наприклад нехай переобладнують готелі які пустують!! На рахунок Токарчука як фахівця - це людина з великої букви!! Народжувала в нього не один раз! Першу дитину врятував! Другу кесарив! В подрузі на вихідних відкрилась кровотеча сильна то він прилетів за 20 хв до неї у пологовий і врятував і дитинку і її ! І ти хто обливають брудом зараз його самі мріють в нього народжувати. Може як в людини в нього важкий характер,але це його особисті проблеми, ми всі не святі, але як до фахівця до нього немає питань! Тайота 2011 року чи не показник :))))
Олена Показати IP 17 Жовтня 2020 11:06
Михайло Михайлович Токарчук—є гордістю всього Волинського краю! За його плечима тисячі врятованих життів мам та їх немовлят, він готовий приступити до відповідальної роботи навіть серед ночі. Та до Михайла Михайловича можна спокійно потрапити на прийом навіть після пологів! Прекрасна людина і незамінний спеціаліст, він дійсно заслуговує на достойний рівень оплати його праці! Дякуємо, що М.М.Токарчук відстоює інтереси усіх мам та їх діточок!
патріот Показати IP 17 Жовтня 2020 14:55
готовий працювати за 5000 грн. а остольні 95000 відати персоналу лікарні
Надія Показати IP 17 Жовтня 2020 17:07
Токарчук Михайло Михайлович дуже хороший і мудрий лікар. Він завжди, перш за все піклується про своїх пацієнток і породіль, за його плечима великий досвід роботи. Кожен хто працює повинен отримувати плату за роботу, а його робота дуже важлива, так з допомогою Михайла Михайловича з'являється нове життя. Тому не потрібно його оговорювати і обливати брудом. Михайло Михайлович Ви професіонал і Людина з великої літери! А тепер звертаюся до Вас, наші чиновники! Скажіть будь ласка, чи поселили б Ви свою дружину, яка щойно для Вас народила здорове дитятко, у сусідню палату, де перебуває людина хвора на Covid-19 чи будь яку іншу інфекційну хворобу????? ГАНЬБА тим депутатам, які підтримали рішення відібрати частину Луцького пологового будинку, в якому самі ж Ви і Ваші діти були народжені!
Черговий лікар Показати IP 17 Жовтня 2020 19:22
Так, спеціаліст він непоганий, але в обовязки головного лікаря (директора) не входить прибігати через 5 хв в родильний зал в той час як там працюють чергові бригади.... Якщо так захищаєте його то називайте суми які кладете в кишеню за те що прибігає ....
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2020 12:33
не можна біля новонароджених створювати очаг інфекції
Люда Показати IP 3 Листопада 2020 21:02
Він хороший керівник, лікар, людина!!! Я в 2009р народжувала, не просила люксів, але мене туди поклал и.Хабаря не давала, тільки через банк перевела на заклад, скільки змогла! Людина він чудова! Вгомоніться заздрісники!