USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Ігор Гузь знову балотуватиметься у нардепи

30 Травня 2019 10:09
Народний депутат Ігор Гузь повторно балотуватися у народні депутати від мажоритарного округу № 19.

Про це він заявив у відеозверненні, опублікованому у Facebook.

«Мені не соромно ні за свої дії, ні за дії своєї команди, ні за те, що нам вдалося зробити за ці 5 років. Я відвідав всі 211 населених пунктів округу, щоб дізнатися про проблеми і вирішувати їх. Я провів більше 1500 зустрічей в трудових колективах, в селах, селищах, дворах багатоквартирних будинків. На них були присутні більше 30 тисяч виборців. Ми щиро та відверто спілкувалися із вами», – заявив нардеп.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Рома Показати IP 30 Травня 2019 10:17
Хвали, хвали себе, але по факту нічого не зробив, тільки збагатився!
Антон до Рома Показати IP 30 Травня 2019 11:45
Округ "збагатився". Стільки скільки зробив Гузь для нас, ніхто з депутатів не зробив.
Богдан Сташинський Показати IP 30 Травня 2019 10:25
Нехай йде у сiльську школу викладачем мови та лiтератури та й веде якийсь пiдпi льний гурток ....
Виборець Показати IP 30 Травня 2019 10:28
А казали будуть нові обличчя. То що міняється? Заживемо по-старому? Чекаймо нову лавочку у нашому селі
Анонім Показати IP 30 Травня 2019 10:29
Фізично працювати не вміе і нехоче, а язиком як ляшко щебече. Остаеться тільки іти в депутати!!!
таксист Показати IP 30 Травня 2019 10:30
де закони які покращили мені життя
Антон до таксист Показати IP 30 Травня 2019 11:51
А сам собі не пробував поліпшити життя?)
Їван Показати IP 30 Травня 2019 10:37
Знаєте, куме, а я в молодості коня піднімав. - Ой, брешете, куме. -Та не брешу, справді піднімав, але не підняв !
Волинянин Показати IP 30 Травня 2019 10:49
Ти, пане Гузь, шось дуже скоро забув завдяки яким келейним пасьянсам туди попав ! Шо тоді твоїх заслуг не було. шо тепер ти не заслужив. Так шо раз на раз не приходиться - опановуй професію по диплому і шукай роботу !
Антон до Волинянин Показати IP 30 Травня 2019 11:52
Стільки скільки зробив Гузь для нас у Нововолинську, ніхто з депутатів не зробив.
Je suis votre pays до Антон Показати IP 30 Травня 2019 23:23
Галюню, таких як ти у мене не було, немає і не траба... Якось так тонко про думки всіх волинян, які пам'ятають сходження Гузя на Олімп.
Ковельчанин Показати IP 30 Травня 2019 11:04
А хай ще Турію перепливе. Вздовж.
Святослав Показати IP 30 Травня 2019 12:10
Народ, порівнянні з попередніми депутатами - небо і земля , його видно, чутно, є результат роботи, це відчутно. Люди бачать і відчувають. А всякі провокатори можуть далі нидіти на диванах і курити бамбук. Я все сказав!
Навуходоносор Показати IP 30 Травня 2019 13:33
Не лучший, не худший...Видать понравилось в "зРаде"...Бог в помощь! Но прав "таксист" - вопрос от него убойный! И на него ответа нет ни в Гузя, ни в остальных антинародных депутатов.
777 Показати IP 30 Травня 2019 14:38
ну а куда ж ему еще?он же больше не умеет ничего.только лозунги орать.
йопрст Показати IP 31 Травня 2019 02:27
кому нада