USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Із 11 травня можуть запрацювати усі ринки й громадський транспорт, – виконувач повноважень мера Луцька

4 Травня 2020 13:37
Із 11 травня в усій країні можливе відновлення роботи ринків і громадського транспорту.

Про це йшлося в понеділок, 4 травня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради.

Як зазначив виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, попередньо відомо, що з 11 травня всі ринки в містах України запрацюють. Також почне курсувати громадський транспорт.

«На сьогоднішній день, після всіх подій, що відбулися у вихідні дні, після всіх протистоянь, непорозумінь і дискусій у країні, відома неофіційна позиція президента України про те, що будуть відкриватися всі ринки та запускатиметься транспорт із 11 травня. Тому набираємося терпіння», – сказав Григорій Пустовіт.

Нагадаємо, що 30 квітня сесія міськради проголосувала за облаштування в умовах карантину ринків сільськогосподарської продукції в місті Луцьку. Також було дозволено працювати тимчасовим спорудам, будівельним магазинам, фотоательє, майстерням із ремонту одягу і стоматполіклінікам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Волинянин Показати IP 4 Травня 2020 13:49
Транспорт він запустить, а в ТРЦ магазина слабо відкрити? Те ж саме, скупчення людей
Лучанин до Волинянин Показати IP 4 Травня 2020 14:06
Кому те ТРЦ з магазинами зараз без роботи міського транспорту потрібне ? Так само як і ринки... Без роботи міського транспорту все що запуститься все рівно буде працювати в режимі - "без покупців" !!!
луцька_Я до Лучанин Показати IP 4 Травня 2020 18:05
Якби транспорт був комунальним і у ньому можна було застусовувати безпечну відстань - без питань! А у наших скотовозках "Богдан" та "Еталон" лише заразу чипляти, а перевізникам пів-порожні маршрутки не рентабельні, їм треба "худобу" як у банці кільку перевозити, от тоді буде вигідно! Так що тут не стільки до влади питання скільки до бариг-перевізників! І нехай вартість не забудуть зменьшити, бо ціна на пальне падає, дизель зараз оптом взагалі по 13 грн. так що проконтролюйте!
Я до луцька_Я Показати IP 5 Травня 2020 22:42
Гоооооопамм
Брюнетка до Волинянин Показати IP 4 Травня 2020 14:14
Коли задовільню первинні потреби, тоді піду в трц за одноразовими кофтинками і пафосними селфі.
Волинянин до Брюнетка Показати IP 4 Травня 2020 15:28
Тобто люди які працюють в ТРЦ ( в магазинах і тд), їм не потрібно? З ваших слів, це виходить так
Брюнетка до Волинянин Показати IP 4 Травня 2020 17:05
Невже не зрозуміло. Якщо я хочу їсти, я не купуватиму годинник і не піду в кафе, і не робитиму педикюр під колір трусиків. Але і працівник трц хоче їсти.
Анонім Показати IP 4 Травня 2020 15:21
Маршрутники - начувайтесь, якщо ваші керогази будуть диміти!
Окс Показати IP 4 Травня 2020 15:34
Громадський транспорт не курсує лише в Луцьку. У всіх інших містах України транспорт курсує з певними обмеженнями. А працівникам тролейбусного депо зарплати ще не виплатили за березень.
Настя Показати IP 4 Травня 2020 15:40
А міжнародні рейси коли відновлено буде? Мій чоловік третій місяць не працює ,брати на роботу просто водієм не хочуть, треба важкості носити, а йому не можна! Я в декреті. Маленька дитина + вагітна. За що жити?! Добре, що хоч батько пенсію має, але на 2 тисячі 5 не можемо прожити.
Ірина до Настя Показати IP 4 Травня 2020 23:25
Таке враження що вам всі мають допомагати бо ви в декреті і вагітні. Багато хто зараз виживає, але ж не просять допомоги, як ви. Смішно просто.
Баба Ганя до Настя Показати IP 6 Травня 2020 02:07
Хто тобі винен що чоловік тільки на одне здатен...
до Насті Показати IP 4 Травня 2020 16:21
Настя треба щось робити а не скиглити. люди продають , печуть варять і тд виживають . А лежати на дивані то нічого не будеш мати ні в карантин ні без нього. Треба працювати працювати і працювати
Настя до до Насті Показати IP 4 Травня 2020 16:52
От саме виживають, а не живуть. На дивані також не вилижуємося, бо в селі роботи повно! І вчити не потрібно!
таня до до Насті Показати IP 4 Травня 2020 17:45
пекти і варити на одну пенсію? Де ти таке розумне та працьовите взялося? На 2 тис. дітям не навариш
Влад до до Насті Показати IP 5 Травня 2020 20:11
щош ти таке печеш?травиш чи з документами? з податками? з санітарними нормами? чи як?
? Показати IP 4 Травня 2020 17:33
шановний Пустовіт. ви самі купували взуття і тп на ринках? за відповідну зарплату там працюють люди старшого віку з купою болячок. підприємці будуть молодші. не виходити на роботу ми не можемо. ви гарантуєте старшим людям що вони будуть живі в разі інфікування. або все таки подивитеся і нас випустіть трохи пізніше. я думаю ваші рідні не працюють на ринках
Ігор Показати IP 5 Травня 2020 01:23
Влада знущатиметься з людей скільки їй дозволятимуть самі люди.
Наталія Показати IP 5 Травня 2020 07:43
У нас не має спаду захворюваності щоб відновлювати рух транспорту і ринки. У нас і припинили рух транспорту бо не могли порядок навести.І на ринках аналогічно.Чим ви думаєте,,депутати.І хто буде відповідати?Карантин в Україні продовжено до 22го
олег до Наталія Показати IP 5 Травня 2020 20:14
ви напевне таксит або працівник сільпо з нпіцентром
Просто Показати IP 5 Травня 2020 09:46
Шизофреники ще досі бояться те, від чого не захистишся. Якщо хтось боїться коронавірусу - сидіть дома, а ті хто ні - це їх особистий вибір.
Анонім до Просто Показати IP 5 Травня 2020 10:07
Ні, не їх особистий вибір. Вони наражають усіх на небезпеку.
людина до Анонім Показати IP 6 Травня 2020 09:54
Якщо ви сидите дома вас ніхто ні на що не наражає. Боїтесе-сидіть! А людям треба працювати.
Бульба Показати IP 5 Травня 2020 13:46
Потрібно змінити країну... На цивілізовану європейську!
Бульба Показати IP 5 Травня 2020 14:09
Така в нас нація)))!!! Основна риса - зашкодь ближньому своєму!!
Дрочер Показати IP 5 Травня 2020 16:25
Пити люблю
Незнайомка Показати IP 5 Травня 2020 22:15
Шановні громадяни. Відкрийте нарешті очі. Йде чистка населення. Ніякої коронки не має,нас обманюють, а ми ведемся. Ві ГРІ гине більше людей. Прокиньтеся вже нарешті. Яка в нас там епідемія? У нас що захворіло 600 людей на 100 тисяч? Люди почнуть від голоду мерти, а ви боїтеся того, чого нема.