USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині будинок священника залили гноївкою та побили вікна

16 Квітня 2021 10:32
У ніч з 14 на 15 квітня 2021 року у будинку священника Володимира Мелеся, який проживає разом з сім’єю у селі Садів, невідомі розбили вікна, кинувши у них 3 відра гноївки. Одне з відер вилилося на ліжко, де спала донька священнослужителя УПЦ разом зі своїм малолітнім сином.

На місце події приїхали представники правоохоронних органів, які встановили, що скоєне – це дії рук представників «ПЦУ», які, не чекаючи рішення суду, чинять самосуд та намагаються усіма силами виселити священника на вулицю, йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ.

Наразі відомості про інцидент правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває розслідування.
«Розбиті вікна, погрози гранатами, побиття дітей священника… І ось тепер ці відра з гноївкою… З якої це такої «любові» представники ПЦУ чинять подібні речі? Якими заповідями керуються? У кого вони вірять та кому моляться? Адже що храм, що будинок – це тільки стіни, коли у серцях людей царить лише злоба і ненависть.

Триває Великий піст, незабаром усі ми зустрінемо світле свято Христового Воскресіння. Здавалося б, кожен мав би заглянути у свою душу, покаятися в гріхах, стати на шлях виправлення. А що бачимо? Гріх ще більше полонить душу.

Цікаво, чи такому життю навчають своїх вірян у храмах ПЦУ… Чи те, що сталося цієї ночі, лише дії окремих людей? У будь-якому разі над усіма нами завжди є Всевидячий Бог, про що ніколи не слід забувати. Бо всі ми під Ним ходимо і ніколи не знаємо, що чекає на нас завтра», – пишуть на сайті єпархії УПЦ.

Нагадаємо, у вересні 2019 року 20 людей місцевої громади ПЦУ погрожували сім’ї священнослужителя, вони вимагали зібрати речі і покинути хату, тоді у будинку також побили вікна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
рагуль во христе Показати IP 16 Квітня 2021 10:54
истинные христиане) спасибо порошенко за новый раскол и насилие, - верим в счастливое будущее )
Марія до рагуль во христе Показати IP 16 Квітня 2021 11:27
Рагулям відкриті кордони на схід!
Лучанин до Марія Показати IP 16 Квітня 2021 12:50
А тобі на захід
Лучанин до Марія Показати IP 16 Квітня 2021 13:06
Дякую, що підтвердили гасло: Єдина країна, яке до 2014 року взагалі було не актуальне.
РЗ до рагуль во христе Показати IP 16 Квітня 2021 15:21
Розкол сіється РПЦ в Україні. І сіявся завжди. А зараз РПЦ пішла проти ТОмосу виданого ПЦУ. А сама РПЦ Томосу не має, ось в чому секрет, і ось в чому загвоздка.
вася Олика ПЛ Показати IP 16 Квітня 2021 11:11
Вот это чисто по украински !!! Слава Украине !!!
Да уж до вася Олика ПЛ Показати IP 16 Квітня 2021 15:22
Тебе ж тільки недавно виписали з Олики. Знову назад просишся ?!
Волиняка Показати IP 16 Квітня 2021 11:13
У них на лобі написано що з ПЦУ? Чи кричали на все село? Це звичайна провокація РПЦ мп задля дискредитації ПЦУ. Так нквд діяло а зараз і РПЦ мп.
Суспільство до Волиняка Показати IP 16 Квітня 2021 11:43
Путін з Кирилом особисто керували
Але до Суспільство Показати IP 16 Квітня 2021 15:23
В якості провокацій зі сторони РПЦ, то можливо.
Анонім Показати IP 16 Квітня 2021 11:36
бізнесові розборки, які не варті уваги
Отак Показати IP 16 Квітня 2021 11:38
Показали своє обличчя неадеквати, які ринули в пцу, а завтра готові будуть серед ночі різати тих, хто ходить до іншого храму. Так вони *вірують* в Бога.......
Спостерігач Показати IP 16 Квітня 2021 11:40
Попівські війни самі жорстокі.
Ахаха Показати IP 16 Квітня 2021 11:42
принесли свіженького ..менця для московського отця!
Москаль до Ахаха Показати IP 16 Квітня 2021 12:10
Дай боже Вам здоровья. Духовного, без дер**а.
111 Показати IP 16 Квітня 2021 11:44
Сектанти пцушники.
Да уж до 111 Показати IP 16 Квітня 2021 15:24
Які ж ви хворі. А сектанти то якраз ви фсбешно-рпцшні адепти. Пагони не жмуть ?
Цікаво Показати IP 16 Квітня 2021 12:21
Підуть до пецеушного сповідатися - розкажуть про *подвиг*, чи ні?
13 Показати IP 16 Квітня 2021 12:48
Оце д*біли(( Ці всі релігії, ритуали, як став, скільки разів вклонився, скільки свічок поставив, всі побутові речі і т.д. - це все не має значення абсолютно, повний абсурд. Суть віри абсолютно в іншому, в діях і почуттях до оточуючих. Можна молитися не маючи храму, просто вдома чи на вулиці, будь-де - приміщення не має значення. Можна і не молитися, але робити добро або хоч не робити зла іншим. Коли хрестять зброю, потім вбивають і думають, що це за віру і вони попадуть в рай - хочеться тільки пожаліти таких людей. Вони не розуміють, що вони і є зло, яке замаскувалося. І за свої злобні дії будуть відповідати. Потім будуть мати біди і будуть нити, а за що ж мені це все. А за те, що все що ви робите вам вернеться в сто разів більше
Іра до 13 Показати IP 17 Квітня 2021 17:11
Абсолютно моя точка зору. Віра - це добро, в діях і думках. Бог - любов. Все. Все інше - язичницькі забобони
Анонім Показати IP 16 Квітня 2021 12:54
До представників ПЦУ!!!Життєвий досвід показує, що за такі діяння завжди настає дуже жорстке покарання зверху. Наприклад, народжуються хворі діти. Або батьки чи самі хворіють. Буває, кара приходить і через покоління - онуки стають наркоманами. Варіантів дуже багато. Більше, ніж статей Кримінального Кодексу. І відкупитися вже не вийде.
??? до Анонім Показати IP 16 Квітня 2021 14:14
А ти що у Великий піст вісиш в інтернеті -і гріха не боішся? ще й інших повчаєш?
Анонім до ??? Показати IP 16 Квітня 2021 18:29
Буде і тобі повчання.Такі як ти обов'язково дочекаються свого.(
О! до Анонім Показати IP 16 Квітня 2021 15:27
А за наклепи ви куди потрапите? Чи ви себе пророком з фсб уявили, і видіння маєте, що то з ПЦУ зробили? А от тут "...Коли хрестять зброю, потім вбивають і думають, що це за віру і вони попадуть в рай - хочеться тільки пожаліти таких людей..." ви таки праві, паРаша зараз стягує війська до кордонів України, і це все з одобрення тієї ж РПЦ... Це на вашу думку християни чи сатаністи?
13 до О! Показати IP 16 Квітня 2021 17:45
Я вже сказала свою думку. Я вважаю, що християн немає ні з однієї ні з другої строни озлоблених і ненавидящих один одного людей. Зло роблять і відчувають один до одного і ті і другі. І в ПЦУ є нечисть і в МПЦ МП. Я до релігій себе не відношу. Суть християнства взагалі в іншому
конфет Показати IP 16 Квітня 2021 13:14
Пцушні ніколи не відрізналися людяністю. Їм до чорта треба йти , а не до попа.
ботокса до конфет Показати IP 16 Квітня 2021 15:27
а секта створена сраліним як себе почуває ?
Коля до конфет Показати IP 17 Квітня 2021 23:55
Людяністю напевно відрізняються московські попи, які святять зброю, щоб вбивати українців.
Народна прокуратура Показати IP 16 Квітня 2021 13:25
Не знаємо, чим були спричинені такі дії селян. Може, їм передувала попередня зухвала поведінка московського попа. Бо їх шовіністичне ставлення до вірян-українців має безліч прикладів: образливі висловлювання під час проповідей, відмова у проведенні обрядів стосовно загиблих захисників України, відмови у проведенні таїнств і т.д. При цьому коментатори- захисники чомусь не обурюються такою нехристиянською поведінкою представників УПЦ МП, а завжди намагаються знайти виправдання їй. Думаю, якщо цей піп не зміг знайти слів до сердець вірян, то духовне служіння не його покликання, а звичайне заробітчанство
До народна прокурату до Народна прокуратура Показати IP 16 Квітня 2021 14:05
Тобто якщо піп веде себе не по християнськи, то і інші теж мають так себе вести. Що за логіка. Він за своє відповість. А ті хто з такою злобою шкодять йому і його рідним, вирішивши, що вони тут судді, теж будуть шкваритися в пеклі разом з продажними попами. А може ще й при житті огребуть. Вони не краще себе ведуть і виправдань і їм не буде. Оправдовувати себе і робити зло, бо на твою думку, хтось теж робить зло просто глупо
Міщанка до Народна прокуратура Показати IP 16 Квітня 2021 14:19
просто браво!!!
житель садова Показати IP 16 Квітня 2021 14:38
Та то Володя сам собі вікна б’є та гоменцем обливає !!!просто дуже любить москаликів та їм служить !!!а в селі його давно не на видять !!!а в хаті має жити священик Українського патріархату який вже давно служить в храмі села .та Володя не відає і коли в храмі служить ся на українській мові то Володю аж тіпе !геть московського попа з Садова !!!
Алольф до житель садова Показати IP 16 Квітня 2021 19:35
Про який такий український патріархат йде мова? Може турецький ?
апарат Показати IP 16 Квітня 2021 15:09
якщо хата громадська громада має вирішити якщо хата власність батюшки то це не правильно но в любому випадку такі ді це хуліганство
Мелюх Показати IP 16 Квітня 2021 16:35
Хата належить громаді ,громада вирішила передати священику українського патріархату ,Володя не відає витворює канетєль!!!
Історія Показати IP 16 Квітня 2021 17:19
Чисто російський варіант. ФСБшники підривали у Москві будинки, а звертали на Чеченців, чекісти вбивали селян, а звертали на бандерівців, зараз кацапи прийшли до нас з війною, а звертають на українців за утиск рускоязикових, на халяву побудували Кримський міст, а "населєніє" вже попередили, що Україна готує теракт по підриву моста ( як сам обвалиться, зразу ж будуть винуваті).100% робота РПЦ!
Житель ЗАбороля Показати IP 16 Квітня 2021 19:26
Володя та переїжджай вже в ЗАбороль !!!там твоя секта в млині тебе жде !!!! Та відай ту хату .... в тебе в Заборолі аж дві є!!!!
007 Показати IP 16 Квітня 2021 22:50
Володя поклади ключі від хати ....а то буде біда.... ....... ......
волинянин Показати IP 16 Квітня 2021 23:01
Невже це свідомо не пишуть що то сраний піп МП
Махмуд Показати IP 16 Квітня 2021 23:57
Іслам єдина правильна віра! Ми вас всіх підкоримо!
Анонім до Махмуд Показати IP 17 Квітня 2021 12:23
або взірвемо?