USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині патрульний сам зафіксував на бодікамеру, як бере хабар

7 Серпня 2020 14:28
Правоохоронці повідомили про підозру в неодноразовому одержанні неправомірної вигоди (ч. 1, ч. 3 ст. 368 КК України) працівнику Управління патрульної поліції у Волинській області.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області.

Слідство вважає, що 18 березня 2020 року патрульний на автодорозі поблизу села Кременець Рожищенського району зупиняв автомобілі під приводом перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів і пропонував водіям за кількасот гривень не притягувати їх до адміністративної відповідальності.

Таким чином троє водіїв надали капралу поліції по 200 гривень і ще один – 300. Усі ці факти правоохоронець сам же зафіксував на свою бодікамеру.

Триває досудове розслідування. Вирішуються питання про обрання поліцейському запобіжного заходу.

З роботи він уже звільнений.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ахаха Показати IP 7 Серпня 2020 14:35
лох - ета судьба!
Дбл Показати IP 7 Серпня 2020 14:40
Блд
Такі є Показати IP 7 Серпня 2020 15:04
Винний не тільки поліцейський, а і люди, які давали. Вони могли не дати 200 йому, а заплатити 500 до прикладу в державу. Але...це був їх вибір. В нас була така ж ситуація з поліцейським Млинівщини. Водій не включив ближнє світло в машині, запропонували 200 гривень дати і водій з яким ми їхали дав. Це в людини має бути в голові!
Лучанин до Такі є Показати IP 7 Серпня 2020 22:50
Просто ваш водій осел
Луцьк Показати IP 7 Серпня 2020 15:11
А де відео?
скептик до Луцьк Показати IP 7 Серпня 2020 17:00
to jest tajna
копито від коняги Показати IP 7 Серпня 2020 19:29
тупорилі мусара такі тупорилі мусара
Абв Показати IP 8 Серпня 2020 07:21
Результат аваковської реформи. Працювати не вміють, навіть хабарники брати не навчились
Пенсіонерка Горбата Показати IP 8 Серпня 2020 08:24
Звільнили то за що ІДІОТИ.. Пацан чесно все зафіксував..показав хабаро-давак.Хтось ще так може???А його звільнили.Дибіли
Анонім до Пенсіонерка Горбата Показати IP 8 Серпня 2020 18:25
Він мав не взяти і показати. Але хапнув і спалився. За таку суму заплатить штраф і наступного разу, якщо через багато років сунеться на службу, то буде уже знати, як показувати хабаро-давак...
Атестація Показати IP 9 Серпня 2020 10:40
Звільнений за власним бажанням?
Анонім до Атестація Показати IP 9 Серпня 2020 12:52
Ага. Швидше - через власні бажання. Видно, що аж свербіло і слюні текли.
Alex Показати IP 16 Серпня 2020 00:49
Это не прекратится до тех пор, пока вместе с ними не начнут увольнять и привлекать к уголовной ответственности их руководителей!