На Волині підліток сказав матері, що поїде автобусом на футбол, а сам взяв скутер і скоїв ДТП
Волинянка опинилась у суді через 14-річного сина, який взяв без дозволу електроскутер і потрапив на ньому в ДТП.
Як вказується у постанові Рожищенського районного суду, аварія сталася у селі Рудня Луцького району.
Неповнолітній юнак, рухаючись електроскутером марки «Ліберті», порушив Правила дорожнього руху та допустив зіткнення з автомобілем «Рено». Внаслідок ДТП обидва транспортні засоби отримали пошкодження.
Під час судового засідання матір юного водія Людмила М. розповіла, що того дня син сказав, що поїде маршруткою в Рожище на футбол, однак з товаришем поїхав скутером у село Рудня. Через деякий час зателефонувала знайома і повідомила, що її син вчинив аварію та пошкодив чуже авто. Жінка визнала свою провину в тому, що неналежно виконувала свої батьківські обов’язки та не контролювала дозвілля дитини.
Читати ще: П’яним їхав в укриття, бо Луцьк атакували «Шахеди»: чоловіка судили, бо скоїв ДТП серед ночі
Зрештою суд після дослідження усіх доказів визнав волинянку винною в адмінпорушенні і штрафував на 850 гривень. Також вона має сплатити 605 гривень судового збору.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як вказується у постанові Рожищенського районного суду, аварія сталася у селі Рудня Луцького району.
Неповнолітній юнак, рухаючись електроскутером марки «Ліберті», порушив Правила дорожнього руху та допустив зіткнення з автомобілем «Рено». Внаслідок ДТП обидва транспортні засоби отримали пошкодження.
Під час судового засідання матір юного водія Людмила М. розповіла, що того дня син сказав, що поїде маршруткою в Рожище на футбол, однак з товаришем поїхав скутером у село Рудня. Через деякий час зателефонувала знайома і повідомила, що її син вчинив аварію та пошкодив чуже авто. Жінка визнала свою провину в тому, що неналежно виконувала свої батьківські обов’язки та не контролювала дозвілля дитини.
Читати ще: П’яним їхав в укриття, бо Луцьк атакували «Шахеди»: чоловіка судили, бо скоїв ДТП серед ночі
Зрештою суд після дослідження усіх доказів визнав волинянку винною в адмінпорушенні і штрафував на 850 гривень. Також вона має сплатити 605 гривень судового збору.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Водій був під кайфом: у Луцьку ВАЗ врізався у паркан
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
«Там воюю, а тут травлять наших дітей»: жителі Брища звертаються до лікарів через отруєння хімікатами
Сьогодні 19:48
Сьогодні 19:48
В Україні стануть жорсткішими правила для водіїв
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
У шпиталі помер гранатометник з Волині Юрій Більшевич
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Лаврову не сподобалося, як Україна передала листа Путіну
Сьогодні 18:51
Сьогодні 18:51
Волинські синоптики прогнозують опади і зниження температури
Сьогодні 18:32
Сьогодні 18:32

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.