USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині затримали посадовця сільради, який незаконно продавав бронежилети та каски

15 Квітня 2022 16:24
Працівники СБУ заблокували незаконний збут партії бронежилетів, касок та інших товарів, ввезених на митну територію України як гуманітарну допомогу. Загальна вартість продукції становила 18 тисяч доларів.

Оперативники встановили, що незаконну схему організував військовослужбовець добровольчого формування, який також обіймає посаду керівника одного з відділів Підгайцівської сільської ради, інформує пресслужба СБУ на фейсбук-сторінці.

Читайте також: Відоме ім’я волинського експосадовця, який незаконно продавав бронежилети і каски

Під час санкціонованих обшуків на складі у місті Ковель та за місцем проживання зловмисника, правоохоронці виявили та вилучили:

- бронежилети,

- каски,

- гігієнічні товари,

- готівкові кошти у валютах різних країн на загальну суму майже 800 тис. грн.

Триває досудове розслідування, розпочате за ч.3 ст.201-2 Кримінального кодексу України (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги). Вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру та обрання йому запобіжного заходу.

Документування здійснювали оперативники Управління СБ України у Волинській області за процесуального керівництва Ковельської окружної прокуратури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
вовк Показати IP 15 Квітня 2022 17:05
на рею гниду
Володимир Показати IP 15 Квітня 2022 17:28
Затриманий Микола Король, який є військовослужбовцем добровольчого батальйону Підгаєць (командир - славнозвісний контрабандист Смолка Михайло), нічого дивного немає, Смолка торгує броніками та касками. Виживають, як можуть. Кому війна, кому мати рідна. І ауді А8 з тієї ж серії. Коли вже нажереться?! То ж в Європі такі оборутки не пройдуть тому з Єфтенієм знайшли тут бізнес. Шакали!
Катя Показати IP 15 Квітня 2022 17:32
Чому не називають прізвища....люди мають знати героїв.
"пасивіст" Показати IP 15 Квітня 2022 18:18
Коли цих тварюк вже почнуть розстрілювати за законами воєнного часу?
Рома Показати IP 15 Квітня 2022 18:40
Смолкин тероборонівець
Анонім Показати IP 15 Квітня 2022 20:24
Ї*ать, а ми за власні останні гроші купуємо і просто так віддаємо, а х*йло привласнило і продало ,розстріляти на**й, та каска чи бронежилет могли б урятувати комусь життя, а ми кожного дня проводимо в останню путь наших воїнів. Сором і гнів
Лох Показати IP 16 Квітня 2022 07:20
А ми кожного місяця одноденний заробіток перечисляємо(крім військового збору)!На броніки!!!!Кому?????
Олег Показати IP 16 Квітня 2022 07:50
Позбавити життя щоб всі бачили,тоді буде порядок, також після війни треба жорстко все робити хто розкрав гроші армії
Валентина Показати IP 16 Квітня 2022 09:32
таких за державну зраду. на довічне і в металеву клітку не в камеру з конфіскацією і без всяких застав.
Ооооо Показати IP 16 Квітня 2022 10:06
Микола Король, житель села Липини. Вже колишній начальник жеку Підгайцівського ОТГ, якого звільнили заднім числом. В якого у Польщі два швагрі призовного віку, які збирають там гуманітарну допомогу, і судячи з усього нею тут торгують. Ніяк не нажеруться