USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

«Не потрібно займати чергу о 6 ранку», – керівник управління транспорту Луцька про пільгові електронні квитки

23 Жовтня 2019 11:14
У перший день видачі електронних квитків пільговим категоріям населення, учора, 22 жовтня, картки отримали всі охочі. Натомість, аби не створювати додатковий ажіотаж, лучан закликають не утворювати чергу ще до відкриття карткового центру, який і так працює до 22.00 без вихідних.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини керівник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов, за перший день видачі електронних квитків у картковому центрі ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ» пільговики отримали близько 500 квитків.

«Усі, хто звернувся, той отримав електронний квиток», – сказав Володимир Степанов.

Він акцентував, що центр «СІТІ КАРД СИСТЕМ», що на вулиці Лесі Українки, 16, працює з 8.00 до 22.00 без вихідних, тому, як наголосив Володимир Степанов, зовсім не обов’язково займати чергу з 6 ранку, а, до прикладу, пенсіонери, що працюють, можуть звернутися до центру після роботи або ж у суботу чи неділю.

«Учора ввечері я заходив до центру «СІТІ КАРД СИСТЕМ». Черги там не було, тож людям не обов’язково приїжджати зранку», – звернув увагу Володимир Степанов.
Фото Юрія Горбача з Facebook
Фото Юрія Горбача з Facebook
Окрім центру «СІТІ КАРД СИСТЕМ», де відвідувачів обслуговують 12 операторів, відсьогодні, 23 жовтня, електронний квиток пільговики можуть отримати у департаменті ЦНАП, де облаштовано два робочих місця для видачі карт.

А вже з завтрашнього дня оформити пільговий електронний квиток можна буде і в департаменті соціальної політики.

Також незабаром електронні квитки пільгові категорії населення зможуть отримати і в сервіс-центрі «Луцькводоканалу», що на проспекті Соборності. Там буде встановлено і термінал для продажу та поповнення карток.

Оператори з видачі електронних квитків у ЦНАПі, департаменті соціальної політики та «Луцькводоканалі» працюватимуть згідно з графіком цих установ.

«Ми розширюємо кількість місць, де всі охочі зможуть оформити електронні квитки», – акцентував Володимир Степанов.

Він додав, що, своєю чергою, оформлювати учнівські електронні квитки будуть безпосередньо в школах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 23 Жовтня 2019 11:24
"Село неначе почорніло,неначе люди подуріли,самі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть..."Пророк.
Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2019 11:26
Луцьку потрібні 50 нових тролейбусів !
Ще хтось до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2019 14:14
До речі, добре було б дізнатися, що там з тим тендером на 30 тролейбусів, про який зараз ні слуху ні духу...
Сварливий Пенсiонер до Ще хтось Показати IP 23 Жовтня 2019 15:49
розпил, а для вiдводу очей придумали цю оказiю з е-бiлетами
ЛМР до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2019 14:42
Тролейбуси малоефективні, треба будувати метро!
скептик до ЛМР Показати IP 23 Жовтня 2019 18:02
і вертольотну площадку
метро до ЛМР Показати IP 24 Жовтня 2019 19:58
Шкода,що нам,мешканцям ЛПЗ метро не проведуть,тонель під Стиром прийдеться копати.Отже нам залишається тілки гвинтокрил...
Луцьк Показати IP 23 Жовтня 2019 11:27
Ці квитки пільговим категоріям можна видавати, наприклад, разом з пенсією через пошту, банк. І починати це потрібно не за 3 тижні до запуску, а набагато раніше...
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2019 11:38
Дайте людям потусуватись в черзі. Прийти в 6 ранку і зайняти - це квест для бабуль
колік до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2019 12:23
Приблизно о 18:30 , була черга~ 20 людей.
Лучанин до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2019 12:58
Не гони на "бабуль" і "дідуль", бо всі ними станемо, якщо доживемо звичайно...
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2019 13:02
Нема слів,оце вони нас виховували.Треба встигнути,хто зна чи доживе,а квиток взяти потрібно,ото люди.
Стомленийвідбрехунів Показати IP 23 Жовтня 2019 13:32
Надмірний поспіх та недолуга організація, і як наслідок, черги, втрата часу та нервів...
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2019 17:30
Пільговики можуть їздити і без еібі летів. Закон! Посвідчення - білет. Штрафувати не будуть. Нема за шо. Закон! А те, що черги. Це засвідчуе, що добре живуть. Але голодні за дефіцитом, бо все є. А цю чергу люди уявляють як чергу за хлібом. Одночасно і мастерклас підготовки до голодного періоду жмття
скептик Показати IP 23 Жовтня 2019 18:05
давненько народ в чергах не стояв. совдепія повертається
1 Показати IP 24 Жовтня 2019 20:06
Пільговики,згідно чинного законодавства,мають право їздити у всіх видах громадського транспорту (крім таксі та метро).Маршрутні таксі не відносяться до таксі.Це звичайний автобус (як колишні),який працює в режимі маршрутного таксі.Влада нас постійно дурить!Якби маршрутки були як таксі,то кожен пасажир вимагав би підвозити його до своєї домівки(під самі двері) і був би правий.Вся біда,що на місцях НЕ ВИКОНУЮТЬСЯ закони України.І таких випадків багато.А щоб не було зайвих питань,читайте законодавство!!!