USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Перший день валідаторів у маршрутках: як у Луцьку працює громадський транспорт

11 Грудня 2019 09:44
Відсьогодні, 11 грудня, в маршрутних таксі і тролейбусах встановлені пристрої для безготівкової оплати проїзду. Цьому передував місячний тестовий період, протягом якого пристрої працювали лише в тролейбусах, адже перевізники відмовились встановлювати систему для безготівкової оплати.

Згодом Луцька міська рада дійшла згоди в цьому питанні з перевізниками, і більшість з них встановили зчитувачі карток і системи моніторингу. Проте в останній момент окремі перевізники навідріз відмовились співпрацювати, тому договір з ними розірвали.

Зокрема, йдеться про перевізників, які повністю чи частково забезпечували маршрути № 3, 9, 9-а, 11, 17-а, 19, 24, 25, 26, 26-а, 28, 29, 32. У зв’язку з цим, КП «Луцьке підприємство електротранспорту» внесено зміни у рух тролейбусів, аби в місті не відбулось транспортного колапсу.

Відсьогодні пристрої безготівкової оплати мають працювати у всіх маршрутних таксі, проте ще тиждень лучани мають право оплачувати проїзд готівкою.

Читайте також: Де у Луцьку можна придбати електронний квиток. Карта

За станом на 8 ранку на вулиці Володимирській (район МКС) - зупинки переповнені людьми. Не всі лучани знають, в чому причина відсутності маршруток.
район МКС
Підійшов тролейбус №12. Практично вільний. Можна зробити висновок, що люди психологічно звикли доїжджати на маршутках і не дуже поспішають на тролейбуси.
вулиця Володимирська

За словами лучан, на проспекті Соборності - транспортний колапс. Маршруток дуже мало, і ті - переповнені. На зупинках не зупиняються. Люди намагаються вирішити проблему за допомогою служби таксі, однак машину викликати - також проблема.
район ЛПЗ

Район ЛПЗ. Відсьогодні на маршрути не вийшли автобуси №9, 11 і 10. Курсує всього кілька автобусів №28.

Зупинки переповнені людьми. На перших трьох від кінцевої зупинках автобус заповнюється пасажирами повністю і на наступних, не проїхавши навіть половини мікрорайону, вже не зупиняється.

Більшість лучан чекає на тролейбуси. Валідатори у маршрутках працюють справно. Приблизно 50 на 50 пасажирів оплачують проїзд готівкою та за допомогою е-картки.


Зі слів лучан, ситуацію реально рятують автобуси за маршрутом 251. З тролейбусами - трохи гірше.
За станом на 8.40 в районі ЛПЗ людей на зупинках помітно поменшало. Нестачу автобусів за маршрутами № 9, 11 та 10 компенсовують тролейбуси №1 та №2, а також декілька автобусів № 28. Згідно зі спостереженнями, більшість пасажирів оплачують проїзд готівкою.
район ЛПЗ

У напрямку від проспекту Соборності до Київського майдану - зупинки та маршрутки переповнені людьми. Більшість розраховується готівкою.

Київський майдан

переповнений тролейбус №12

В тролейбус №15 неможливо втиснутися вже на Соборності.

Частково відрізаними від транспортного сполучення виявилися мешканці села Липини.
На фото - кінцева зупинка автобусу за маршрутом №9а. Зі слів місцевих мешканців, сьогодні на роботу чи навчання люди дістаються на власних авто або на таксі.

вулиця Гнідавська

За станом на 9.30 на проспекті Соборноності біля Салюта людей на зупинці більше, ніж зазвичай.
проспект Соборності

Зі слів лучан, з 40-го кварталу доїхати проблематично. Люди йдуть на зупинки на проспекті Соборності.

На зупинках від супермаркету Салют на Соборності до ТРЦ Промінь - багато людей.
проспект Соборності
тролейбус №1
зупинка ЛПЕ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 129
Лучанка Показати IP 11 Грудня 2019 08:29
"Пакращення" вже сьогодні. Як завжди, крайні прості люди. Їх не возять персональні автівки з відомчих гаражів.
3 до Лучанка Показати IP 11 Грудня 2019 11:13
Купіть авто це дешево. Ах нема грошей на авто? Купляйте бляхи і не слиньте. Ах були проти блях? Ходіть пішки і не слиньте.
55 до 3 Показати IP 11 Грудня 2019 13:31
Перевізники віявилися 5--ю колоною у місті Луцьк
скептик до 55 Показати IP 11 Грудня 2019 14:39
а влада - на чолі тої колони
Тим до 3 Показати IP 12 Грудня 2019 09:07
Самий умний? ????? На кого работаешь?????
3 до Тим Показати IP 12 Грудня 2019 09:55
Ну ясно же. На вражескую организацию.
небайдужий до Лучанка Показати IP 12 Грудня 2019 00:32
В місті справжній транспортний колапс!Тому що аж 13 маршрутів не виїхало сьогодні на роботу!Оце то зробила міська рада для своїх лучан подарунок до дня Миколая і на Новий Рік!Оце то покращення життя!Хотіли як краще а вийшло як завжди-ще гірше!
Ірина Показати IP 11 Грудня 2019 08:31
Загалом правильно, треба маршрутників поставити на місце!
Микола до Ірина Показати IP 11 Грудня 2019 09:10
Правильно ви мабуть на авто добираєтесь. Поставте проїзд буде по 9 грн через валідатори тоді потішимось
Лучанин до Ірина Показати IP 11 Грудня 2019 09:11
А вийшло що простий люд поставили на місце
- до Ірина Показати IP 11 Грудня 2019 09:27
Вийшло
Віктор до Ірина Показати IP 11 Грудня 2019 10:07
Треба міську владу поставити на місце. Все роблять через дупу, нових перевізників не знайшли, паралізували місто.
вася до Ірина Показати IP 12 Грудня 2019 19:07
ахахха,а поставили самих себе.
1 Показати IP 11 Грудня 2019 08:38
Ото порішали блть. Вирішили питання і покращили життя лучанам.
Андрій Показати IP 11 Грудня 2019 08:51
практично вільний це який такий у якого як в індії на криші люди не сидять?
жесть до Андрій Показати IP 11 Грудня 2019 11:13
самий кращий коментар)))
123 Показати IP 11 Грудня 2019 08:53
Дякуємо!!!
Ігор Показати IP 11 Грудня 2019 08:54
Якщо податки будуть платити всі у нас буде зовсім інша країна,валідатори крок в правильному напрямку ,а тимчасові незручності сприймаю як ціну змін в кращу сторону
Иван до Ігор Показати IP 11 Грудня 2019 09:22
платити податкі в корумпованій країні це те саме що носити воду решитом
факт до Иван Показати IP 11 Грудня 2019 10:00
Ну от допоки так будуть думати і будуть такі писаки - так і будемо жити! Починати треба з того, що під носом, а не на верх тикати!!!
Анонім до факт Показати IP 11 Грудня 2019 10:19
Так якраз почали.
Віктор до Ігор Показати IP 11 Грудня 2019 10:10
Чого б тим самим контролерам які мають ходити з планшетами не штрафувати пасажирів які не беруть квитки в маршрутках? Це треба паралізувати місто і радіти що у нас зовсім інша країна. Буде. І проїзд дорожчий буде, бо 10% сітікарду треба відвалити
До Ігор до Ігор Показати IP 11 Грудня 2019 21:09
Но це не з нашим транспортом, що не можуть вже нормальні маршрутки запустити????? А ці тролейбуси, це взагалі шок!!!!! Добре що на Європу роблять хороші автобуси!
Док до Ігор Показати IP 12 Грудня 2019 14:07
Красава!!!
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 08:55
Такої некомпетентної "влади" Луцьк ще не мав.
Андрій до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 09:42
Не треба скиглити, сприймайте це як позитив, а то водії і далі будуть гнати ціни в верх і всі будуть мовчки платити, так і до 20 грн можна підняти
правдива до Андрій Показати IP 11 Грудня 2019 10:02
А вони і мовчать і готові на тих скотовозках їздити і платити те, що їм скажуть! В цьому весь наш нарід, тому так і живемо! :(
Лучанка Показати IP 11 Грудня 2019 08:57
Щоб працівники Луцької міської ради завжди їздили на тролейбусах по картках, і дай Боже щоб вони не знали що таке авто.
День та Ніч до Лучанка Показати IP 11 Грудня 2019 12:06
Найкраще побаження. Святий Миколаю , допоможи будьласка, Хай "працівники Луцької міської ради завжди їздять на тролейбусах по картках, і дай Боже щоб вони не знали що таке авто".
Правда Показати IP 11 Грудня 2019 08:58
Все для зручності пасажирів,щоби ближче були один до одного.І як це проконтролювати,а ніяк.
Олексій Показати IP 11 Грудня 2019 08:59
Зробіть оплату NFC і підтягнеться молодь, а Ви зробили тільки картки для Пільговиків, через це такий Колапс. Мені стояти в черзі по карТку коли в мене Телефон с NFC, і картка банківська с nfc Є
луцький до Олексій Показати IP 11 Грудня 2019 10:03
Є додаток і все працює! Прокинься!!! :)
Анонім до луцький Показати IP 11 Грудня 2019 10:41
Додаток платний
АнонімУУУ до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 11:13
1 грн - збіднієш? Пропиваєш мабуть на багато більше! :)
Анонім до АнонімУУУ Показати IP 11 Грудня 2019 11:38
З кожного по гривні - міському чиновнику бутерброд з ікрою чи премія., або тим кого вони кришують.
Ку-ку до луцький Показати IP 11 Грудня 2019 11:44
Який хочеш поповнити через GPay, а там вискакує напис - "неочікувана помилка розробника". "Дуже" допоміг додаток. Не треба вигадувати схем, зробіть все просто. NFC - сила. P. S. Додаток стягує плату в 1грн.на місяць. 100тис.людей = 100тис. грн. в місяць. Ось чому невигідно робити NFC.
Тим до луцький Показати IP 12 Грудня 2019 09:10
Ніче не працює брехун!!!!!!!
ольга Показати IP 11 Грудня 2019 09:06
Шановні лучани! купіть електронний квиток і ходіть пішки. Подякуємо нашій міській владі за "КОМФОРТНИЙ ПРОЇЗД" У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ! Як пише на валідаторах:приємної поїздки!
виборець до ольга Показати IP 11 Грудня 2019 10:05
А у вас він був "комфортний" у тих скотовозках? :) Не смішіть людей і не манипулюйте! Більшість дописувачів замовлені перевізниками або їх знайомими-родичами! Знаємо як це робиться! Не пройде! Трохи потерплять люди но тих бариг позбудуться!
Віктор до виборець Показати IP 11 Грудня 2019 10:14
ахахха, а може більшість дописувачів сидять в міській раді? Трохи потерплять люди, поїздять на таксі, для того вони і є щоб терпіти
??? Дзеркало до виборець Показати IP 11 Грудня 2019 14:41
Тримайтеся панове.....залізяки непідходять-ногами.Ще будете згадувати як добре жили коли їхали на "розвалюсі" .Хоть ще раз проїхатись.
Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 09:12
Треба рано вставати та перед роботою прогулятись містом Луцьком. Місто у нас мале, як велике село так що можна і пішки пройтись. Я наприклад кожний день з вул. Грабовського це район ЛПЗ хто не знає пішки за 15 хвилин доходжу до району Пугачьова хто не знає це вул. Данила Галицького і нічого тільки здоров"я добавляється. Раджу всім, особливо у віці 45 і більше. А там і на роботу не далеко ще 15 хвилин і я на Красному хто не знає це район вул. Червоного Хреста і я вже працюю. Займає вся ходьба 30 хвилин. Правда назад додому то вже вибираю чи пішки йти чи транспортом їхати додому. І економія і здоров"я. Всім успіхів і побільше усміхайтесь.
Ходоку до Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 10:27
Ага, дійди з Цукрового в Центр, чи з Вишкова і Дубнівської
ходок до Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 10:48
Пздш - за 15 хв таку відстань не подолаєш, там десь 2,5 км.
житель ЛПЗ до ходок Показати IP 11 Грудня 2019 11:16
якраз таки з вул. Грабовського на вул. Д.Галицького приблизно 15хв. йти, друже!
аНЕТурій до Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 12:12
через гнідавське болото через луг ще 5хв. скоротиш
сірошка до Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 12:22
а я з Руставелі до кінотеатру "Промінь" за хвилин 50 дохожу і назад стараюсь прогулятись.Всім раджу.
Коля до сірошка Показати IP 11 Грудня 2019 18:08
А в Рівне або Львів не пробував пішки ходити?
До психопланетарій до Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 21:17
Ага, Ви такий мудрий!!! А якщо в людини хворі ноги, і вона не може ходити по 30-50хв То що робити????? Мудрецю???
Роман Показати IP 11 Грудня 2019 09:15
30 нових тролейбусів врятують Луцьк .
лучанка до Роман Показати IP 11 Грудня 2019 10:24
а якщо мені з лпз до теремно потрібно то теж пішки йти?
Коля до лучанка Показати IP 11 Грудня 2019 18:09
Звичайно.3 годинки лікувальної ходьби і ви на місці)
Vira Показати IP 11 Грудня 2019 09:17
Як на мене то їздити у тролейбусі дуже зручно, тільки не в усі точки вони їздять. І з піп підїзда людей не забирає. А маршрутчики побісяться і виїдуть на маршрути. Можливо менше буде тих зламків.
Анонім до Vira Показати IP 11 Грудня 2019 10:29
Та да - тільки тролейбуси сьогодні пішли не пографіку. Картка є - а їхати немає на чому.
Не шофір Показати IP 11 Грудня 2019 09:18
Знайомий, власник маршруток,- поїхав на заробітки до Польщі. Каже дружина, за три місяці, водії виручки не дали зовсім(чи воні жадні, чи вона- про тушка, а, чи- паливо, запчасьини...?). Спродав усе. В Ізраїлі зараз. У чотири рази більше, як у Польщі заробляє. Так що, болячка транспорту- спільна, я собі так думаю.
Вася до Не шофір Показати IP 13 Грудня 2019 07:45
Тримай нас в курсі, це дуже важлива інформація
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 09:19
Міська влада не справилася із своїми обов"язками. Треба було чесно написати - із тролейбусами - швах. Вони будуть ходити не за графіком. Люди стоять і чекають транспорт а обіцяних іногородніх перевізників - немає, зрештою можна було пустити по місту сільські маршрутки. Трба було розкинути ті маршрутки що є по різних маршрутах, треба було відремонтувати ті маршрутки, що є в тролейбусному. Анічого не зробили. Прокол - міській владі
... до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 11:14
Не повірите, але "сільські" міршрутки теж мають власний маршрут, і сходити з нього, щоб підвезти "міських" - не мають потреби.
Анонім до ... Показати IP 11 Грудня 2019 11:42
Маршрутка з села їде на вокзал чи автостанцію через Набережну, а чого б не через Братський міст, Волі, Винниченка? Що ума не хватило?
місцевий до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 12:25
У час пік да і так взагалі місто пергружене, а ще маршрутки позаміські пустити - то що буде? Тут нещодавно навпаки обмеження приймали, щоб місто розгрузити, а тут такі "порадники" з'являються :)
Лана Показати IP 11 Грудня 2019 09:21
Так наші, бізнесмени -транспортники "люблять" людей! Нічого особистого, один бізнес. Заручниками стали прості громадяни, бо бізнесменам-транспортникам прижали тіньовий бізнес.
Віктор до Лана Показати IP 11 Грудня 2019 10:17
Бізнесмени на тей й бізнесмени що не зобовязані любити людей. А міська влада повинна або замінити перевізників або відтермінувати оплату картками
Ха Показати IP 11 Грудня 2019 09:28
Сайт вам позор! Чому не повідомили що продовжили перехідний період до 19
Хі до Ха Показати IP 11 Грудня 2019 10:36
Не було вказівки зверху
1234 Показати IP 11 Грудня 2019 09:28
Район ЛПЗ. Відсьогодні на маршрути не вийшли автобуси №9, 11, 28 і 10. А на фото маршрутка 28 на маршруті. Щось не розумію. Офіційно не вийшли на маршрут а насправді "шабашать"?
Лана Показати IP 11 Грудня 2019 09:39
Так наші, бізнесмени -транспортники "люблять" людей! Нічого особистого, один бізнес. Заручниками стали прості громадяни, бо бізнесменам-транспортникам прижали тіньовий бізнес.
Анонім до Лана Показати IP 11 Грудня 2019 10:44
Люди стали заручниками міської влади, яка не здатна щось організувати.51
1й до Лана Показати IP 11 Грудня 2019 11:00
то ще вчора транспортники любили людей і їздили по маршрутах, а сьогодні раптом перестали? чи то можливо влада поставила перевізників в такі умови, що вони не здатні виконувати функції перевізників?
ипре до 1й Показати IP 11 Грудня 2019 13:51
Якщо не здатні-нафіг з пляжу.
Володимир Показати IP 11 Грудня 2019 09:39
На простих людях влада заробляє. Робить такі покращення що тільки проблеми від цього!!!! Для чого таке робите ? То збільшували ціну на маршрутки люди звикли платили тепер вже не можна доїхати нікуди бо валідатори кончені поставили!!!! Люди мають право платити готівкою!!!!!!!!!!!!!!!!
тарас Показати IP 11 Грудня 2019 09:40
наша влада це взагалі якийсь прикол, пустили на вишків маршутку 26, беруть 6 грн , але возять тільки до проміня, хоча маршут Львівська-Вишків!!!!!!!!! оце бізнесмени!!!!!!!!!
лена Показати IP 11 Грудня 2019 09:40
Ужас яка влада! Іздіваються!
до лучан Показати IP 11 Грудня 2019 09:43
Ви зробили Це разом
тарас Показати IP 11 Грудня 2019 09:43
А нуда й вчора так презентували мобільний додаток, гордилдися цим, що запустили його до запуску системи, що "ЗАБУЛИ" вказати, що додаток то ПЛАТНИЙ!!!!!!
До Тарас до тарас Показати IP 11 Грудня 2019 17:53
Треба читати уважно,з чим погоджуєшся/під чим ставиш підпис
Місцева Показати IP 11 Грудня 2019 09:48
А мені подобається, зайшла сьогодні в маршрутку 28, розрахувалася карткою і не чекала здачі чи передавала гроші. Проблема не у вдалі, а в тих хто відмовився офіційно працювати і платити податки. Гроші ж не вийде пачками гребсти в карман.
Віктор до Місцева Показати IP 11 Грудня 2019 10:19
Вам подобається, бо ви ЗАЙШЛИ в маршрутку. Тим, хто не зміг зайти, не дуже подобається
Анонім до Місцева Показати IP 11 Грудня 2019 10:49
проблема в тому, що міська влада зробила все через одне місце, але при тому не забула продпти картки, створити фірмочку, яка ті картки продала, зробити платний додаток , а от забезпечити графік руху тролейбусів не змогла і курсування сільських маршруток через місто не змогла і забезпечитиперевізників з інших міст не змогла і принаймні завчасно оголосити графік руху тих маршруток , що вийшли в рейс теж не змогла. Але премії собі призначити змогла
termostat Показати IP 11 Грудня 2019 10:13
через кілька днів все устаканиться, не треба псіхувати і розказувати, які всі погані. Чому маршрутки не вийшли на маршрут? Бо не захотіли працювати прозоро. Пройде трохи часу, все підтасується, тролейбусне депо випустить ще кілька траліків (може;)) - і буде норм
Лучанин до termostat Показати IP 11 Грудня 2019 12:46
"через кілька днів все устаканиться", "пройде трохи часу", "все підтасується"... - це коли буде? На роботу і з роботи треба добиратись СЬОГОДНІ! І квиток куплений, і додаток скачений, а йшов пішки 1,5 год на роботу. Це добре що сьогодні погода нормальна, а далі як, коли сніг мете? Ідея з картками хороша, але спочатку продумати треба, проаналізувати, тоді поступово запускати.
termostat до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 15:39
згоден, на роботу потрібно добиратись сьогодні, але так як під роздачу потрапили усі, то на роботі, надіюсь, зрозуміють причину невчасного прибуття та ввійдуть у положення. А якщо не ввійдуть - є повід задуматись про людяність роботодавців та їх готовність ввійти в положення
Василь Показати IP 11 Грудня 2019 10:24
Щоб впровадити безготівковий проїзд-спочатку необхідно було збільшити муніципальний транспорт до 60-70% від необх. обсягу.Тролейбуси не закупили,автобусів нема-і отримали результат! Влада не може з собаками справитись-а ви про транспорт!!!!А ще базар біля замку,опалення,холодна вода!!!! Політична демагогія -а в результаті все оплачують мешканці міста.І Дурість своєї влади!
# до Василь Показати IP 11 Грудня 2019 14:50
Вася ти адекватний чоловік.З початку треба владі моніторити ситуацію а потім приймати рішення і думати про наслідки
Иван Показати IP 11 Грудня 2019 10:27
якщо я буду розраховуватися готівкою мене оштрафують за неоплату проїзду? В Конституції України вказано що грошовою одиницею є гривня. Чи не є поршенням прав той факт що її відмовляться приймати? Хотілося би почути коментар компетентних людей
1й до Иван Показати IP 11 Грудня 2019 11:04
оплатити готівкою проїзд не можна, а от штраф за неоплату проїзду - запросто!!!)) не абсурд?
Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 10:27
Треба поки йти по такому шляху як пішла розумна влада у містах: Рівному, Тернополі та Львові. Запровадила альтернативну оплату за проїзд на протязі 12 місяців з моменту введення е-квитка, це проїзд у міському транспорті: за готівку, по е-квитках, з допомогою додатку у смартфонах та по посвідченню пільговика та пенсіонера. На протязі одного можливо двух років проїзд населення цих міст поступово буде переходити на е-квитки.
Антикорупціонер до Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 10:55
Ви цілком праві, але ті хто організував ці е-квитки не будуть чекати рік чи два щоб отримувати 10% з проїзду з однієї людини. Вони в це вкинули великі гроші і їх треба відбивати.
Анонім до Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 11:44
Ключове у Вашому пості - РОЗУМНА ВЛАДА. А в Луцьку маємо те що маємо)))))))
луцький до Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Грудня 2019 12:30
Да нашим людям скільки не давай того часу... Було вдосталь але чомусь саме вчора черги до терміналів вистроїлись :) Не з нашим людом це робити, відтерміновувати... Тут рубати відразу треба і наводити лад!
Міській владі Показати IP 11 Грудня 2019 10:32
Перш ніж щось міняти - підготуйся до цього, не можеш підготуватися і зробити так як треба - не міняй
Правда Показати IP 11 Грудня 2019 10:39
Воно то в таку погоду можна і пішки,так от мешти нині дуже дорогі,а стираються швидко,краще ровер.А ще краще мати роботу поблизу,але ж не всім везе...
33-ій Показати IP 11 Грудня 2019 10:44
Маршрутчики мають жителів міста за БИДЛО !!! Працюють тільки на свій карман. За тиждень все буде добре - можливо дехто з них і одумається що дороги "назад у тінь" не буде - і повернеться на маршрути. А якщо ні - то ні, це ж їх вибір. Особисто я міську владу, в даному випадку, підтримую !!! Рухаємося до світлого майбутнього )))
Пролетарій до 33-ій Показати IP 11 Грудня 2019 14:56
"Правильный дорогой идеш товарищ."...скоро випаде сніг так на лижі або на санки можна пересісти
Надія Показати IP 11 Грудня 2019 10:48
Хоч я сьогодні добиралася на роботу важче ніж зазвичай, але я за зміни.Маршрутка 12 на вул.Ковельській приїхала заповнена, напхалося ще люду, і з них на задніх дверях заплатили лише двоє, всі решта вирішили що немають змоги дістати готівку. Маршрутчики нічого не оновлювали в своїх ТЗ, їдуть -розвалюються, тріщать. Надіюсь що прозорі доходи покажуть прибуток, а не те що водії скаржаться що всі маршрути є збитковими.
Роман Показати IP 11 Грудня 2019 11:01
Оплата по Е-квітку мае бути 5 грн. ,а за готівку 6 грн.
петро Показати IP 11 Грудня 2019 11:04
в чора ввечері хотів купити картку в ТОР-БА на Єршова 11, автомат не працював. Похвонив на гараячу лінію запитати де найближчий автомат продажу. Отримав вичерпну відповідь - НЕ ЗНАЮ-. О це рівень кард центру. А додаток хто загрузив бачили, ну це просто бездарність. Висновок: влада продала тендер якійсь своїй бездарі тупій. А нас всім з цим жити. Пропоную заварити сварко. всі вхідні двері в міську раду і наказати всіх посадовців за запізнення на роботу відрахувавши з зарплати по 10000 грн і це робити кожний день щоб вони відчули як люди їдуть з району ДПЗ або Липини..
123 до петро Показати IP 11 Грудня 2019 11:48
Проходив на ЛУ і спокійно купив картку, знайомий купив в епіцентрі коли купував буд матеріал. Головне підняти те на чому сидиш.
Люда до петро Показати IP 11 Грудня 2019 16:43
Супер згідна!
Богдан Показати IP 11 Грудня 2019 11:09
Погана недолуга реформа. Все треба починати правильно!!! Впершу чергу ремонт маршруток а валідатори даже заважають в маршрутці стояти. Ну зовсім ще гірше стало.
луцький до Богдан Показати IP 11 Грудня 2019 12:33
Почнемо з того, що не у таких маршрутках-розвалюхах встановлювати валідатори і заборонити реєструватись підприємцям з таким лахміттям! От тоді і буде лад з перевезеннями і комфортом, а то сама влада під себе риє... !
Олександр Показати IP 11 Грудня 2019 11:29
Готовий терпіти незручності. Але не готовий дивитися, як нас намахують картками по 35 гривень, 10% за обслуговування (а це ляже на нас однозначно), платними мобільними додатками - причетні до міської влади особи тупо заробили на нас. Бляха-муха, 10% за обслуговування (яке нижче плінтуса, до того ж)!!! На чистому місці. ні за що. А де тендери? Де вивчення пропозицій? Невже прокуратурі не цікаво???
ОлександрУ до Олександр Показати IP 11 Грудня 2019 12:35
10% не з вас! Чув дзвін - да не знаєш звідки він! Наслухаються всякої маячні, а потім розповсюджують!!!
Олександр до ОлександрУ Показати IP 11 Грудня 2019 15:09
Не з нас????? А з кого? Хі-хі. Сьогодні не з нас, а завтра тарифи піднімуть і пояснять цими 10%-ма. Наївні ))) Ви ще сумніваєтеся в цьому? Чи вважаєте, що ці 10% пеервізники візьмуть на свої плечі. Як не в Україні живете
здравомислячий до Олександр Показати IP 12 Грудня 2019 00:18
А прокуратура вдолі!!!Не будьте такими наївними!Не забувайте де ми живемо-в якій країні!
123 Показати IP 11 Грудня 2019 11:45
Люди добрі, підприємство дпе є збитковим і гроші на нього виділяються з бюджету, з наших податків і сума становить майже 10 млн, а станом на зараз дпе вже заробило денну виручку вчорашнього дня. Тому, чим більше людей буде їздити в тролейбусах тим краще + в березні буде + 10 тролейбусів за гроші ЄС. І взагалі, дпе зараз заробляє а маршрутники простоюють, тому хай далі і стоять, мені не принципово на чому їздити при тому, що маю власне авто!
Роман Показати IP 11 Грудня 2019 11:58
Люди! Ви що не зрозуміли в чому фішка цього "покращення"? Міська виконавча влада (давно вже не легітимна так як немає мера) просто хоче управляти фінансовими потоками від оплати за пасажирські перевезення.І податки тут ні до чого перевізники платили податки в рамках закона.Ось і вигадана ця схема.Горбатая, потрібно сказати і в шоковому варіанті. А темпи якими її намагаються ввести (та ні де в світі за місяць систему оплати транспорту навіть не намагалися міняти) натякають що вибори не за горамі.Кому йдуть гроші з карток і смартфонів сьогодні? Перевізнику або ...? Тариф як би не виріс (поки), але з'явилися супутні витрати на саму карту, ПО, комісіі.Кому йдуть ці гроші? Наслідки цієї шокової схеми побачимо за пару місяців і навряд чи будемо в захваті.
РоманУУ до Роман Показати IP 11 Грудня 2019 12:37
Не треба тут локшину на вуха вішати! Як платили коли водії або під час руху або на кінцевих зупинках гроші собі у кишеню клали і багато хто це бачив і бачить!
Просто Показати IP 11 Грудня 2019 12:00
Згоден, міськ рада зробила все по своєму, але коли всі звикнуть і втихомирятьсЯ, всі оцінять як зручно сидіти в маршрутці на першому сидінні і не працювати за кондуктора (передайте 2, а з 20 один ой і ще ще ще, о так і в мене візьмуть, дякую, водій передайте здачу, бах, попав в ДТП, бо рахував гроші за кермом і думав скільки покласти собі в карман, добре якщо без потерпілих)
Иван Показати IP 11 Грудня 2019 12:00
Закон Україний "Про захист прав споживачів": ст.17 п.26: Продавець (виконавець) зобов'язаний всіляко сприяти споживачеві у вільному виборі продукції та форм її оплати.
Альфа до Иван Показати IP 11 Грудня 2019 12:26
так і є, картка - це вид послуги, а в випадку Луцька це примус купувати послугу. Слідкувати за такими незаконними діями - пряме завання антимонопольного комітету... але не в нашій країні)
Колапс Т.Л. Показати IP 11 Грудня 2019 12:08
А я писав що таке буде, але вийшло ще гірше, хоча мінусували деякі, писали що все буде добре, мабуть ті що транспортом не користуються. Тепер по факту: у місті транспортний колапс спричинений діями або бездіяльністю відповідальних осіб міської ради. Вони не справилися зі своїми обов'язками, сподіваюся рішення буде не тільки про звільнення, але й про відповідальність. По автобусам: також сподіваюся що жоден з перевізників, автобуси яких не вийшли на маршрут з будь-яких причин більше не буде ніколи працювати в Луцьку, а замість них будуть закликані нові перевізники які будуть працювати на умовах прийнятних для лучан. Також сподіваюся що міськрада перепросить приміських перевізників і передивиться їх маршрути через Луцьк на користь мешканців міста, а не на користь бувших міських перевізників які постійно шантажували місто. Далі сподіваюся що будуть прийняті всі можливі та неможливі заходи для закупівлі нових якісних комфортних тролейбусів для подальшої заміни автобусів на тролейбуси на усіх маршрутах. Відносно додатків: мешканці міста постійно платаять податки, принамні я все своє життя, не таке й коротке, то чому навіть в додатку беруть 1 гривню та ще й не разово, а в місяць? Міськрада, беріться за голову та вирішуйте нагальні питання!
Знаючий Показати IP 11 Грудня 2019 12:33
На сьогодні вибір перед містянами такий: - або підтримати міську владу та пережити тимчасові незручності для того, щоб підвищився сервіс, вивівся з тіні реальний пасажиропотік та стала дійсно аргументована вартість проїзду; - або далі носити гордо статус "терпіл", їздити на брудних та понівечених автобусах і що пів року нити в комментах про неаргументоване підвищення вартості проїзду перевізниками. Обирати вам.
Коля до Знаючий Показати IP 11 Грудня 2019 18:20
А ті маршрутки що з валідаторами не брудні і не іржаві? За ніч змінилися??? Яке чудо!!!
Піховшек до Знаючий Показати IP 11 Грудня 2019 19:30
Кого підтримувати? Бариг, які ні про що крім своїх кишень не думають і не здатні наперед прорахуватисвої кроки.? Електронний квиток вводився і в інших містах України невже не можна було зробити як в Тернополі чи у Львові, коли проїзд за електронним квитком вартував 5 грн,, а за готівку :. Люди перейшли. Чи тут невже не можна було прорахувати як правильно скласти графік руху тролейбусів?
Василь Показати IP 11 Грудня 2019 12:48
Щоб робити-то потрібно ,щоб була клепка в голові і руки росли не зі сраки.
Луч... Показати IP 11 Грудня 2019 12:57
А як їздити дітям в школу ... Чи студентам на навчання, Якщо неможна впхатись в тепер уже переповнену маршрутку.
Лучанка Показати IP 11 Грудня 2019 13:07
Міська влада повним складом повинна піти у відставку. Там зібралися випадкові люди, які нічого не тямлять в забезпеченні життєдіяльності міста
лучанка Показати IP 11 Грудня 2019 13:10
Зміни то звичайно дуже добре як що змінюється щось на краще. Вот сьогодні з ранку простояла на Київському майдані 35хв. 12 маршрутка повна, чекала щось та буде ще, прийшов тролейбус №1 добре впхнулись но він чогось 9,15 а їде тільки до кільця на Гордіюк, пасажирів далі на 40кв. залишилось десь 15 осіб, но виходимо та пересідаємо ,дуже зручно немає що казати. Чого питаю кондуктора так рано повертає на кільці - бо такий графік. просто чудово а нам як доїхати далі чи то спільна домовленість с маршрутчиками .
Ківерчанин Показати IP 11 Грудня 2019 13:11
Люди, а не буде краще пересісти нам усім на велосипеди і не їздити на цих жовтих розвалюхах. Ще й для здоров'я краще))) В ЄС свиней в набагато кращих умовах перевозять)))...
Лучанин до Ківерчанин Показати IP 11 Грудня 2019 13:43
На велосипед можна пересісти лише коли тепло. Взимку як бути? Ще й з малою дитиною?
Їван до Ківерчанин Показати IP 11 Грудня 2019 14:16
Руками й ногами - за!!! Тільки скажіть, де їх ставити, коли з ранку до вечора на роботі? Прив'яжеш до забора і переживай цілий день, щоб не сперли. Велостоянки треба в нашому місті
Вася до Їван Показати IP 13 Грудня 2019 08:04
Напрями голову/керівника/колег, саме воно не народиться
Автолюбитель Показати IP 11 Грудня 2019 14:07
Я позитивно ставлюсь до впровадження е-квитка,але не вже не можна було пустити хоча б одну "дев'ятку" та " дев'ять А" перекинули б машину з іншого маршруту ці напрямки одні з найбільш переповнені, а тролейбус "1" тільки наполовину перекриває маршрут,як доїхати з вересневого до "Волинь-авто"?
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 14:37
Яку владу вибрали так і їхати будем' за шо боролись на те і напоролись. Вдії приховують прибутки, так як і усі підприемці, але тількі їх побачіли, нехай іньшіх потрусять, наприклад заправкі, або магазини, вже незнають з кого грощі здерти. А перевізникі крайні опинилися.
Правда Показати IP 11 Грудня 2019 18:59
Не дай Боже,але хтось уявляє аварію маршрутки з повним салоном,де навіть при аварії виповзти неможливо,СТРАШНО,НІ?Тоді вперед...до роботи будь якою ціною...це не фантазії,це реальність...
1й до Правда Показати IP 11 Грудня 2019 20:42
а от і аварія https://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-lehkovyk-vletiv-u-marshrutku-vodiia-vyrizaly-z-avto-riatuvaln/?comment_831744#comment_num_831744
Олег Показати IP 12 Грудня 2019 00:06
Держава в смартфоні мать вашу маму.
Психопланетарій, Лип Показати IP 12 Грудня 2019 09:10
Пропагандисти Луцької міської ради розпочали розповсюджувати фейкові новини, що нібито за день е-квитками чи картками скоростались 28 тисяч лучан потім 34 тисячи зараз вже пишуть що 53 тисячи. Завтра напишуть 80 чи 100 тисяч. Все ми це добре розуміємо. Треба людей загнати в стойло як он тих "тварин свійських" чи "худобу". Але по людські буде коли громадянин України, немає значення звідки він чи з Луцька чи з Вінниці чи з Донецька сів у тролейбус чи автобус і скористався своїм правом заплатити за проїзд по готівковому розрахунку або по е-квитку чи по посвідченню пільговика. А влада це її також право перевіряти щось доповнювати чи то забороняти але не заганяти людей у стойло.
Наталка Показати IP 12 Грудня 2019 16:42
якщо знаєте як краще вирішити проблему - подайте пропозицію в міськраду, а судить та хаять всіх і вся - це пуста трата часу...варто було б. впровадити е-квитки - дешевші ніж оплату за готівку і таким чином залишити право вибору за населенням стосовно варіанту оплати