П’яний водій виїхав на зустрічну: в Луцьку судили винуватця аварії на Ківерцівській
У Луцьку притягнули до відповідальності водія, який п’яним сів за кермо та спричинив аварію за участю двох авто.
Автопригода сталася 9 серпня поблизу АЗС на улиці Ківерцівський, зазначається у постанові Луцького міськрайонного суду.
Руслан К. за кермом авто Chery виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з легковиком Mazda. Внаслідок аварії обидві машини зазнали значних механічних пошкоджень.
На місці події патрульні з’ясували, що винуватець аварії був п'яний. Це було підтверджено і результатом токсикологічного дослідження КП «Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади».
Читати ще: На Волині підліток взяв без дозволу мотоцикл, а коли підвозив 13-річного сусіда, той впав і отримав численні травми
За керування автомобілем у нетверезому стані та спричинення ДТП патрульні склали на водія адмінматеріали за ст. 124 КУпАП та ч.1 ст.130 КУпАП.Обвинувачений під час судового засідання визнав провину та просив суворо його не карати.
Після розгляду усіх доказів суддя призначив чоловіку 17 тисяч гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Автопригода сталася 9 серпня поблизу АЗС на улиці Ківерцівський, зазначається у постанові Луцького міськрайонного суду.
Руслан К. за кермом авто Chery виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з легковиком Mazda. Внаслідок аварії обидві машини зазнали значних механічних пошкоджень.
На місці події патрульні з’ясували, що винуватець аварії був п'яний. Це було підтверджено і результатом токсикологічного дослідження КП «Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади».
Читати ще: На Волині підліток взяв без дозволу мотоцикл, а коли підвозив 13-річного сусіда, той впав і отримав численні травми
За керування автомобілем у нетверезому стані та спричинення ДТП патрульні склали на водія адмінматеріали за ст. 124 КУпАП та ч.1 ст.130 КУпАП.Обвинувачений під час судового засідання визнав провину та просив суворо його не карати.
Після розгляду усіх доказів суддя призначив чоловіку 17 тисяч гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
Сьогодні 23:00
Сьогодні 23:00
Одразу п'ять українських сіл претендують на звання найкращих в світі. Чим вони відомі
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
У Луцьку запрацював центр реінтеграції ветеранів
Сьогодні 21:43
Сьогодні 21:43
На Волині провели в останню дорогу воїна Юрія Більшевича
Сьогодні 21:25
Сьогодні 21:25
У Ковельській громаді обмежили рух транспорту у нічний час
Сьогодні 21:06
Сьогодні 21:06
На Волині судили директора фірми, який на митниці приховав вартість соусів і арахісового масла
Сьогодні 20:27
Сьогодні 20:27
Глава Міноборони Британії подав у відставку
Сьогодні 20:08
Сьогодні 20:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.