USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

СБУ оголосила Шарія в розшук

25 Лютого 2021 13:24
Служба безпеки України оголосила проросійського блогера Анатолія Шарія у державний розшук.

Про це у коментарі УНІАН сказав речник СБУ Артем Дехтяренко.

«25 лютого Анатолій Шарій не з‘явився в СБУ, аби взяти участь у допиті як підозрюваний. Його оголошено у державний розшук», – зазначив речник.

Слідчі СБУ ознайомили адвоката Шарія Валентина Рибіна з матеріалами провадження, які слугували для повідомлення про підозру його підзахисному.

«Рибіну також вручено клопотання щодо обрання запобіжного заходу Шарію, яке далі буде направлено до суду», – повідомив Дехтяренко.

Про подальший перебіг справи СБУ повідомлятиме окремо.

СБУ підозрює Шарія в державній зраді і розпалюванні міжетнічних і міжконфесійних конфліктів.

Прокуратура має намір домагатися екстрадиції Шарія в Україну. Для цього Офіс генпрокурора звернеться до влади Іспанії, де Шарій має посвідку на проживання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2021 13:34
Насипите йому солі на хвіст. Чому не домагались екстрадиції для Януковича і його соратників або для тих хто повтікав за кордон?
нг control Показати IP 25 Лютого 2021 13:49
шарій-красава
Лучанин до нг control Показати IP 25 Лютого 2021 17:31
Кому і тхір красава
Юра Рабон Показати IP 25 Лютого 2021 13:55
Всі в нас проблеми через Толіка??? Дурниками народу баки забивають
Журналіст Показати IP 25 Лютого 2021 14:07
"проросійського"
Валерій Показати IP 25 Лютого 2021 14:21
Журналіст- який став блогером,блогер - який став політиком........Один проти системи....
НеПорох Показати IP 25 Лютого 2021 14:26
А Порох хіба не те ж саме зробив
Активіст Показати IP 25 Лютого 2021 14:46
Безкоштовна реклама. Тепер в кожному селі знають, що є такий Шарій. Дивляться в "Ютубі", на нього вже підписалося 2,42 млн користувачів.
cоснут куйця Показати IP 25 Лютого 2021 14:51
зрада? перемога?
Анонім Показати IP 25 Лютого 2021 15:33
А можно запретить называть своих сыновей Анатолиями?
Краще до Анонім Показати IP 25 Лютого 2021 17:29
Собаку свою назви шаріком.
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2021 15:35
Повсюди чути, як підгорають п*кани шіріковської секти. Охолоджуйтесь поки є сніг.
Анонім до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2021 16:09
Іншими словами можна охарактеризувати так: "СБУ морально страждає від слів Анатолія Шарія та вирішили дати йому 15 років в'язниці".
Лучанин до Анонім Показати IP 25 Лютого 2021 17:26
Слухати шаріка і сміття з жо пзж - себе не поважати. Відразу спрацьовує блювотний рефлекс
Анонім до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2021 18:31
Так неслухай. Тебе ніхто не заставляє. Слухай дроздова.
777 до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2021 18:49
так давай,может полегчает,свидомий щеневмерлик.
Лучанин до 777 Показати IP 25 Лютого 2021 21:47
Ущербний, тобі зайва хромосома не заважає? Охолоди палаючий пукан снігом і страждай мовчки.
Montian in Donetsk Показати IP 25 Лютого 2021 15:52
Видосики пилит. И шо?
Небайдужий Показати IP 25 Лютого 2021 16:18
Продам унітаз з портретом шарія..дорого
Лучанин до Небайдужий Показати IP 25 Лютого 2021 21:54
Може 777 купить? Хоча він досі в дирку в землі ходить і туалетного паперу лякається
Анонім до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2021 07:10
Твой мозг годится только для вопросов «Чей Крым?» и «Чей борщ?»
СБУ Показати IP 26 Лютого 2021 02:53
Зловити, доставити в Україну, обп..яти, посадити в буцегарню