USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

СБУ перехопила розмови російських диверсантів. АУДІО

14 Квітня 2014 17:17
На Сході України агресія здійснюється силами розвідувально-диверсійних груп Головного розвідувального управління генштабу збройних сил РФ, повідомляє СБУ.

Документально підтверджені матеріали Служби безпеки України свідчать про те, що в Східній частині України відбувається широкомасштабна військова агресія Російської Федерації, здійснюється силами розвідувально-диверсійних груп Головного розвідувального управління генштабу збройних сил РФ. Про це в понеділок, 14 квітня, повідомляє Кореспондент з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Зазначені групи, використовуючи важке озброєння, захоплюють будівлі правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Метою діяльності цих диверсійних груп є тероризування місцевого населення, зрив переговорів у форматі Україна - США - ЄС - РФ і знищення українських правоохоронців.

Служба безпеки України здійснює заходи щодо документування злочинної діяльності вказаних груп.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 17:25
Сбу - ні не чув....
Анонім до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 21:06
сбу - это те что сидели засунув голову в***у когдо громили МВС ?
Бульба Показати IP 14 Квітня 2014 17:29
коментар було видалено
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 17:32
Прощай Украина, здравствуй Россия. Еще месяц и пойдем получать Российские паспорта.
Мінона до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 22:31
А те зачем парашапашапорта? Он же у тя уже есть! Не смушай и не баламуть народ. А то найду.
Ростислав Показати IP 14 Квітня 2014 18:04
Перед лицем окупації Донецької і Луганської областей озброєними путінськими диверсійними групами без розпізнавальних знаків на військових автомобілях без номерів теперішнє українське керівництво проявляє нерішучість в захисті територіальної цилісності вже материкової частини України. Доцільно негайно Волинській обласній, міським, районним, сільським і селищним радам вимагати телеграмами, електронною та звичайною поштою від т.в.о. Президента, Верховної Ради і Кабміну звернутися до гарантів згідно Будапештського Меморандуму 1994 року США і Великобританії по забезпеченню територіальної цілісності і суверенітету України в частині недопущення перетину кордону бронетехніки та авіації агресора, в той же час вимагати ліквідації силами збройних сил України закордонних диверсійних груп, що безборонно в’їхали в Україну. Заодно вимагати звернутися до НАТО про надання збройної допомоги по відстоюванню недоторканості території України закордонними диверсійними групами. Р.С.Чапюк - народний депутат другого скликання Верховної Ради України.
Белка Показати IP 14 Квітня 2014 18:11
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 18:12
Мудро висловився президент Чехії про надання військами НАТО реальної допомоги по недопущенню окупації східних областей України путінськими агресорами!
Горловка Показати IP 14 Квітня 2014 19:14
Все брехня
555 Показати IP 14 Квітня 2014 19:23
Да таку розмову дома на компі можна зробити без проблем! Ще щоб розвідка Росії дозволили, щоб їх "слухали"?:) А наші "розумникі" відразу у мережу виклали, а не збирали у себе, щоб потім, якщо воно правдиве, свідчити у міжнародних організаціях. Ну тільки сміх таке може викликати!:)
Лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 21:03
Чого це майданівці звинувачують лише Авакова в розгулі диверсантів на Донбасі. Хіба не прикордонні частини на чолі з Литвином запустили колони озброєних диверсантів ГРУ Росії в Україну для захвату влади в Донбасі?
Editor Показати IP 14 Квітня 2014 21:36