USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Секс у під'їзді: у Володимирі жінка тероризує жителів багатоповерхівки. Фото 18+

14 Квітня 2021 10:56
У Володимирі-Волинському мешканці багатоповерхівки застукали свою сусідку за сексуальними утіхами безпосередньо у під’їзді будинку. Місцеві скаржаться, що через жінку, яка веде аморальний спосіб життя, вони втратили спокій.

Про це ТСН розповіла жителька будинку на вулиці Поліської Січі Ірина.

Інтернет-мережу збурили фото, коли двоє людей займаються сексом серед білого дня на сходовому майданчику у під’їзді. Учасницею цього процесу була сусідка Ірини.

«Це була 16 година дня. Я зайшла до під’їзду і почула характерні звуки, подумала, що може діти граються. Підіймаюся сходами – лежить пара і займається сексом. Нетвереза сусідка і якийсь незнайомий чоловік. Мені потрібно було пройти на 5 поверх. Довелося переступати через них. Я зробила зауваження, але вони далі своє роблять. Коли зайшла до себе в квартиру, в дверях застала доньку, яка хотіла вийти на вулицю. Я не дозволила. Сама ж вийшла знову, щоб подивитися, чи вони пішли. Ні, вони просто змінили позу. Тоді я зробила фото і пригрозила, що викликаю поліцію», – розповідає Ірина.

Жінка говорить, що її сусідці близько 40 років, вона переїхала до їхнього будинку кілька років тому, квартиру успадкувала від батьків. У неї було двоє дітей: дівчинка і хлопчик. Одного разу діти через недогляд ледве не згоріли. Потім їх вилучили з родини і відправили в дитбудинок. Зараз вони мешкають у будинку сімейного типу.
«Вона раніше такою не була. Діти були розумненькі, виховані, ввічливі. Вона вдягалася у чисте. А потім пішла у блуд. Постійно водить чоловіків у квартиру, пиячить на сходовому майданчику. Буває її кавалери справляють потреби у під’їзді, сплять у нас під дверима. У квартирі двері постійно відчинені. За борги все вимкнули», – розповідає сусідка.

Ірина говорить, що мешканці будинку неодноразово викликали поліцію, але жодних зрушень у поведінці сусідки немає. Штрафи, які їй виписують, вона не сплачує. Мешканці під’їзду «відпочивають», коли їхня сусідка іноді зникає, як вона сама говорить «виходить заміж». Куди звертатися далі, щоб вирішити проблеми з жінкою, сусіди не знають.

Раніше на цю жінку вже скаржилися в поліцію, що вона веде аморальний спосіб життя.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі поліції, офіційних повідомлень щодо вказаного інциденту на лінію 102 не надходило. Правоохоронці цей факт виявили під час моніторингу соціальних мереж та відразу зареєстрували в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень. Наразі триває перевірка. Учасникам процесу загрожує адміністративна відповідальність за хуліганство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
1819 Показати IP 14 Квітня 2021 11:47
Треба збиратись всім під’їздом, брати палки і **ярити по чому бачать! До таких тільки так і до йде.
Я до 1819 Показати IP 14 Квітня 2021 12:30
Ви прочитали мої думки, якби це було у моєму підїзді і побачила б моя дитина, то била б почому бачила, щоб носа боялись висунути! Немає нормальних мужиків у будинку, щоб провести профілактику? Це жах і гидоття
Анонім до Я Показати IP 14 Квітня 2021 15:03
повірте, ваша дитина вже таке бачила
Точно до Анонім Показати IP 14 Квітня 2021 15:17
в інтернеті давно все є і навіть відвертіше
Анонім до Я Показати IP 14 Квітня 2021 18:36
Ой,як би не це "би",то б ти точно в космос вже зганяла на вихідних.В самої в під'їзді срач,але з дивану коментувати то не мішки тягати.
Лучанин Показати IP 14 Квітня 2021 12:09
Ну тож має квартиру* Невже не можна зайти в квартиру? Це якесь збочення*
Ахаха до Лучанин Показати IP 14 Квітня 2021 15:18
а може їх ще більше заводить коли за ними люди спостерігають
маркиз Де Сад до Лучанин Показати IP 14 Квітня 2021 17:48
Доггинг
Анонім до маркиз Де Сад Показати IP 14 Квітня 2021 20:17
nice))))
? Показати IP 14 Квітня 2021 12:20
Скільки можна ,,смакувати,,?! Ще завтра про це напишіть
777 Показати IP 14 Квітня 2021 12:26
Це не люди це вже тварини
лучани Показати IP 14 Квітня 2021 12:41
сусіди просто завидують....це велике кохання.
Петрівна Показати IP 14 Квітня 2021 12:45
Як так можна!!!! ще б додумались де на мосту лягти де люди ходять.....
Фіма до Петрівна Показати IP 14 Квітня 2021 13:49
І,Головне, БЕЗ масок.....
Анонім Показати IP 14 Квітня 2021 12:59
терор в чому? переступіть і далі йдіть в своїх справах.
Дед до Анонім Показати IP 14 Квітня 2021 13:14
Чому нема адреси?
Анонім до Дед Показати IP 14 Квітня 2021 15:05
адреса є в оригіналі публікації))
Ахаха до Дед Показати IP 14 Квітня 2021 15:21
Хочете поїхати познімати серіал "секс у маленькому місті"?
Читач Показати IP 14 Квітня 2021 13:44
Вулиця Чкрвоних ліхтарів.
вася Олика ПЛ Показати IP 14 Квітня 2021 13:55
Їй усі заздрять от ї пишуть на нєї наклепи. В неї повноцінне життя у рамках ії виховання і світогляду , хоче отримати задоволення хочаб від того що їй доступно ...
Читач до вася Олика ПЛ Показати IP 14 Квітня 2021 14:22
Як в тому анекдоті: Везе сусідці - має чоловіка, коханця, та ще й у під'їзді згвалтували.
Народна прокуратура Показати IP 14 Квітня 2021 14:14
До Анонім. Точно сказали. Може ще антитерористичну операцію провести? .
Ахаха до Народна прокуратура Показати IP 14 Квітня 2021 15:24
Там допоможе лише зашивальна операція
Поліщук до Народна прокуратура Показати IP 14 Квітня 2021 15:28
тут є функція "відповісти", тицяєте та пишете повідомлення до потрібного коментаря
вася Показати IP 14 Квітня 2021 15:54
ну і мордяка страшна у нього ,ховайся))
Анонім до вася Показати IP 14 Квітня 2021 22:16
в цих справах ніби за інше цінують
102 до читачів Показати IP 14 Квітня 2021 18:07
Для всіх тут розумних, самі ніколи не лізьте не розбороняйте і ненаводьте порядок, бо не дай Боже хто з мужчин сусідів вдарить не так як треба і вб'є її коханця або ненароком зачепить цю блядюгу. Краще передзвоніть на 102 і викликайте наряд поліції та банально будьте за очевидців чи за свідків. Ось так буде згідно закону і правильно. Самі ніколи не простягайте руки, тим більше коли це бачать ваші сусіди (один скаже потім так було, другий скаже так було...???) бо не маємо права на місці вирішувати - є для цього конпетентні органи. У мене вже так було: хуліганили на нашій площадці в будинку - сусіди, билися, пляшки били, кров лилась, кричали мабуть хвилин 30-40, терпіти більше не можливо було, дай думаю вийду переговорю, коли вийшов прийшлось пару раз вмазати одного з другим. То потім затаскали мене по кабінетах поліціянтів, ледве відмазався, справа ледве не дішла до суду. Тепер нехай вбивають один одного, не вийду ніколи розбороняти.
123 до 102 до читачів Показати IP 14 Квітня 2021 19:39
Дуже допомагає перцовий балончик. Синяків дуже отверезвляє
ABC до 123 Показати IP 15 Квітня 2021 23:22
Балончик коштує від 100грн. Дороге задоволення кожного разу ним алканавтів бризкати.
Lisa Показати IP 14 Квітня 2021 23:26
Посвятіть їх холодною водою з відра. І так щоразу.
Всеволод Показати IP 16 Квітня 2021 23:07
для начала с перцового балончика им в харю хорошенько набрызгать. если не поможет то брать дубинку и бить.
Мер Показати IP 18 Квітня 2021 07:15
Шановні громадяни, якщо ви боїтеся повідомити правоохоронні органи про порушення закону чи порядку, то тоді ви не громадяни а прості істоти. Самосуд чи биття палками - вам не на користь. Кожен має виконувати свою функцію у суспільстві.