USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Ківерцях п’яний водій, втікаючи від поліції, зніс огорожу. Фото

23 Вересня 2018 21:39
Аварія сталася у ніч на 23 вересня в Ківерцях.

Про це у Фейсбук повідомив Sasha Mostotsky.

Як повідомив Інформаційному агенству Волинські Новини свідок, ДТП сталася на вулиці Незалежності близько 2 години ночі. Водій у нетверезому стані втікав від поліції та протаранив огорожу приватного обійстя.

Також зазначається, що водій не вперше притягується до відповідальності за Ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Че Показати IP 23 Вересня 2018 21:40
Ух ти шо, а я думав, що тiко на бляхах бухают i забори збивают.
Я в шоці Показати IP 23 Вересня 2018 21:50
Кококо бляхи як завжди а нє не бляхи
хохо Показати IP 23 Вересня 2018 21:58
якщо не одноразово притягався за таке то довічно позбавити права керувати. під колесами могла опинитись ЛЮДИНА!!!
edc Показати IP 23 Вересня 2018 22:12
Де пельш і євробидло?
valdis peish до edc Показати IP 24 Вересня 2018 13:49
тута я ми своіх не коментуєм
Упс Показати IP 23 Вересня 2018 22:19
А стовпчики ніхрена непомогли...зря гроші викінули
Саня Показати IP 24 Вересня 2018 05:40
Давненько там не було аварий, ще недавно про це згадував а тут бац - є один
Льоша Показати IP 24 Вересня 2018 07:20
99% шо це євробляхи, на які повісили ліві укр.номери ( так зараз багато хто робить, бо всетаки престижніше)
qwerty до Льоша Показати IP 24 Вересня 2018 09:43
Престижніше казати шо це путін
ігор луцький Показати IP 24 Вересня 2018 13:54
Ще один законопослушний платник податків.