USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку 2 наряди поліції намагались затримати чоловіка з дитиною за відсутність маски. Фото

25 Листопада 2020 14:12
Два наряди правоохоронців намагались затримати чоловіка за те, що він перебував в магазині без захисної маски.

Інцидент трапився близько 13 години в магазині АТБ, що на вулиці Конякіна. Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини, конфлікт почався ще в магазині, вочевидь, через відсутність маски в клієнта.

«Чоловік був з донькою років 5-6, вийшов з магазину, поліцейський – слідом за ним. Коли клієнт спробував сісти в авто, поліцейський перегородив йому дорогу», – каже очевидець.

Поліцейські намагались затримати чоловіка і одягти йому наручники. Це все відбувалось на очах маленької доньки, яка плакала.

«Це все було вже на парковці. Відразу за декілька хвилин прибув ще один наряд, зійшлись люди з зупинки і робили зауваження поліції, щоб ті не затримували з наручниками чоловіка на очах його дитини», – зазначає свідок.

Чим закінчився конфлікт – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Сталін Показати IP 25 Листопада 2020 14:22
20 літ строгача , без маски надумав ходити !
Л юди до Сталін Показати IP 25 Листопада 2020 20:39
Ой,навіщо ?А що ми не демократична країна?Має бути якась альтернатива. Хіба ж маска захищає краще від презерватива?Ще й лиця героїв не видно.Ото ж бо! Подейкують,що якби усі учасники процесу,крім дитини,їх одягнули(а хто й по 2),то може не було б так трагічно.
111 Показати IP 25 Листопада 2020 14:29
Зеленського нехай затримають за пербування без маски в громадському місці.
Володимир до 111 Показати IP 26 Листопада 2020 12:24
При чому тут Зеленський?
Саша Показати IP 25 Листопада 2020 14:38
Хтось підкаже, де в Луцьку місцева влада видачє засоби захисту, як написано в законі?
127 Показати IP 25 Листопада 2020 14:38
"Поліцейські намагались затримати чоловіка і одягти йому наручники. Це все відбувалось на очах маленької доньки, яка плакала." Дай свинье рога она весь мир переколет.
Москаль Показати IP 25 Листопада 2020 14:40
Ибо нефиг быковать на глазах у дитини.
Сторонній Показати IP 25 Листопада 2020 14:43
Куди йдуть державні гроші? Два наряди це круто, Ще б на пограбування так їздили
1+1 Показати IP 25 Листопада 2020 14:44
Чому в авто без маски іздить ?вони ж в авто двое?
Лучанка Показати IP 25 Листопада 2020 14:47
Всі неправі. І чоловік, який вчинив порушення і судячи з усього, навіть не спробував виправитись. І правоохоронці, які дотримуючись закону, вчинили не зовсім по людськи. Хоча закон є закон і дотримуватися його потрібно. Наявність чи відсутність дітей не знімає відповідальності. Навпаки не зашкодило би вчити дітей не порушувати, а не власним прикладом спонукати до недотримання норм.
Авжеж до Лучанка Показати IP 25 Листопада 2020 18:20
Вся проблема заключається в тому що саме цей "закон" не може бути примінений, адже в нас не введено надзвичайний стан. І сміх і гріх.
Ttt Показати IP 25 Листопада 2020 14:51
Вже налетіли на поліцейських. Закони для всіх однакові. Всі жити хочуть харашо в країні, але ніхто нічого не робить для того щоб в ній харашо жилось. Хоч би якусь культуру мати, прввилива для всіх однакові, поганий приклад батька дитині. А на рахунок дій поліції має дати їх відомство а не диванні бара**
Саня до Ttt Показати IP 25 Листопада 2020 19:03
Коли пишете А, то пишіть і Б . Адже згідно Закону - обов’язок носіння в громадських місцях захисних масок є протиепідемічним заходом, який, відповідно до ст. 3 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", мав би бути профінансований за рахунок державного бюджету. Тобто, в розумінні вказаної статті Закону, держава зобов’язана була спочатку закупити та роздати захисні маски, а потім вже вимагати від населення їх носіння.
Сергій до Саня Показати IP 27 Листопада 2020 06:01
Закон?Який?З якої це пори , Кабінет міністрів України,став законодавчим органом!?Законодавчий орган,Верховна Рада.Є рішення ВР?номер закону.Підскажу(Кабінет міністрів,виконавчий орган)...
1-й Показати IP 25 Листопада 2020 14:51
Жодного виправдання. Батько щонайменше першим повинен був подумати про СВОЮ дитину і не довести ситуацію до того щоб вона це все бачила. Все інше то вже похідне...
Ігор Показати IP 25 Листопада 2020 14:52
А що, велика проблема одягнути маску? І дитину привчив би до порядку, а не бикував. Виросте донька і така сама хамовита буде як і її батько!!!!
Андрій до Ігор Показати IP 26 Листопада 2020 16:35
А що для тебе проблема ходити з ломакою в с**ці?
Анонім до Андрій Показати IP 26 Листопада 2020 18:52
Якщо ти звик до ломаки в ср...ці, то це твої проблеми.
1 Показати IP 25 Листопада 2020 14:56
Кожному по медалі і премії. Лучани можуть спати спокійно, їх береже поліція.
666 Показати IP 25 Листопада 2020 14:59
поліцейські дострибаються до людей, що їх не те що палити, а рвати руками почнуть.
Ол до 666 Показати IP 26 Листопада 2020 10:48
То не люди, то бидло, що свідомо йде на порушенян правопорядку. А поліцейські просто виконують свої обов'язки.
Олександр Показати IP 25 Листопада 2020 15:21
ЇДУ В МАРШРУТЦІ.ЧАСТИНА НАРОДУ БЕЗ МАСОК...
777 Показати IP 25 Листопада 2020 15:24
Все вірно,батько порушив закон.Але сьогодні на сесії новообраної обласної ради багато новообраних депутатів в залі без масок, і на них не протоколів не складають і наручники не вдягають. Тож чи закон не один для всіх?
Без намордника Показати IP 25 Листопада 2020 15:35
Маска не захищає, навпаки провокує хворобу, через те й Зеленський ходить без маски, бо перед цим носив і захворів. Так як карантин незаконний, відповідно і вимагання носити маску, теж незаконне.
Жах ! Показати IP 25 Листопада 2020 16:28
Де набрали цих бовдурів,хто їх інструктує...куди йдуть наші гроші???? Зробили зауваження-людина вийшла з магазину ,то відчипіться...
Ол до Жах ! Показати IP 26 Листопада 2020 10:49
Те бидло не просто вийшло з магазину, а влаштувало там розбірки - поліцію не просто так викликали.
Андрійко Показати IP 25 Листопада 2020 16:29
Відео в студію цікаво а самі копи були в масках ?
Олександр Показати IP 25 Листопада 2020 16:37
Чому всі звинувачують поліцеських? Батько, як заходив в супермаркет, не знав, що в нього немає маски? Це ж не критична ситація була. Не маєш маски - не заходиш в магазин. Та й маску можна було б після зауважень одягнути. Все просто. Через таких "розумних" всі решта законослухняних громадян страждають. Я б поліцеським видав премію за рахунок цього хероя
Андрійко до Олександр Показати IP 25 Листопада 2020 17:04
Копи сами масок не носять чого вони себе не штрафують
Олександру херою до Олександр Показати IP 25 Листопада 2020 17:35
Видай премію за свій рахунок, тоді будеш герой, а не балабол.
Ол до Олександру херою Показати IP 26 Листопада 2020 10:51
Премія має бути саме за рахунок штрафу з бидланів, які порушують закони і яких штрафують. Це логічно і справедливо.
Дід Єгор до Олександр Показати IP 26 Листопада 2020 12:14
Чого бідний бо дурний, чого дурний, бло бідний!!!!! Так і у нас в країні!!!!!! Всі роки незалежності, в країні люди-раби все ганили владу, до того, що вона не думає про простий народ!, та не дбає про рядового громадянина! Але коли приймаються хоч якісь дії на наш з вами захист, нам це теж не до вподоби..... з такого "прикладу" для шести річної дитини візьмуть "приклад" десятки, сотні безвідповідальних: раз йому вдалося поліцію принизити, значить і мені можна!! Я рахую, що поліція діяла ще ДУЖЕ лояльно!! Поліція, раз це поліція мусить бути на рівні поліції розвинутих країн(Німеччина, США, Франція і тд. тп.), а не недорозвинутих (росія, киргистан, .... і решта)
Оксана Показати IP 25 Листопада 2020 17:10
Батько зекономив 10 грн на масці .А його дитина за це заплатила страхом і переляком. Хіба це Батько?
Дмитро Показати IP 25 Листопада 2020 17:11
То хто йому винен? Якщо хтось поліцію викликав - то що їм залишалось робити?.. все по закону. Не треба було бикувати й робити з мухи слона, а вдягнути маску - і не було б проблеми.
Наблюдатель Показати IP 25 Листопада 2020 17:30
Когда же начнут расстреливать за отсутствие масок в магазине? - пора идти на кардинальные меры, потому как какой же это карантин
олександр Показати IP 25 Листопада 2020 17:33
тепер ті патрульні будуть людей ловити на вулицях зупинках в парках. Дай тільки волю
антиполіцай Показати IP 25 Листопада 2020 20:08
Ось ці нові тупі недополіцейські тілький вміють що до простих людей чіплятись - то дідуся чи бабусю на базарі гонять, то магазин ритуальних послуг у неділю штрафануть ( у нас у вихідні вже помирати не можна), то до когось без маски причепляться. Якби таку їхню рішучість до справжніх бандитів - ціни б їм не було.
Той хто iстину несе Показати IP 25 Листопада 2020 23:30
Блять, як ви за**любили з тими масками. Ви ж вкурсi, що тiльки маски з степенем захисту FFP2 i бiльше можуть захистити вiд цього вiрусу (i то не факт). Тож яким потрiбно бути, щоб кошмарити людину з дитиною. Самi носять маски самi звичайнi без будь якого захисту, а ще з себе строять хранителiв правопорядку. Це просто якийсь 3,14здець.
Ол до Той хто iстину несе Показати IP 26 Листопада 2020 10:53
Типовий егоїст. Маски перш за все захищають не тебе, а ВІД тебе. І звичайна медична маска дуже ефективна у цьому - тому сенс у носінні масок є лише якщо їх носять УСІ.
Ол до Ол до Той хто до Ол Показати IP 27 Листопада 2020 09:32
Типовий всезнайко. Степiнь захисту працює в двi сторони. Вiд тебе також не захистить звичайна маска. Враховуючи ще й той факт, що потрiбно її мiняти кожних двi години! Вчи матчасть!
Експерт Показати IP 26 Листопада 2020 00:48
Не має маршрутки, ходіть пішки, не має чого їсти їште менше
Bonobo Показати IP 26 Листопада 2020 00:50
Скоро будуть з автоматами по лісах відловлювали невакцинованих, в Біблії все написано...
Лучанин Показати IP 26 Листопада 2020 08:49
Чоловік на мерсі,який припаркований на місці для інвалідів.Гарний приклад для своєї дитини.Фу,бридко...
Жора Показати IP 26 Листопада 2020 08:49
бред!
Ілля Показати IP 26 Листопада 2020 10:51
Чим закінчився конфлікт, читайте тут: https://www.facebook.com/lutskpolice/posts/2862329067319274
Руслан Показати IP 26 Листопада 2020 15:21
Я так розумію, що поліцейський біля машини, на якого вказує правопорушник був без маски. Маску домалювали вже потім, причому дуже погано. Я не виправдовую порушника, лише хочу дізнатись, чи був складений протокол на правоохоронця, який був без маски?