USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку біля риббази - смертельна ДТП. Оновлено

20 Липня 2017 16:39
У Луцьку на вулиці Конякіна, біля колишнього супермаркету «Агроконтракт», що недалеко від «риббази», трапилася смертельна аварія за участю автівки, мотоцикліста та велосипедиста. ДТП сталася сьогодні, 20 липня, близько 16:30.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Згідно з повідомленням свідків, на мотоциклі їхало двоє чоловіків.

Опель призупинився на дорозі на Конякіна, 18а, щоб здійснити поворот.

Мотоцикліст, який їхав з боку заправки ОККО, хотів об'їхати Опель, і зіткнувся з велосипедистом, який їхав назустріч.

Пасажир мотоцикла впав на лобове скло Опеля, а водій мотоцикла - неподалік від велосипедиста. Обох забрали до лікарні, чоловіки були при свідомості.

Як інформують медики, які працюють на місці ДТП, стан чоловіків розцінюють як важкий.

Від удару деталі з мотоцикла відкинуло більше, ніж на 10 метрів. Велосипедист, чоловік поважного віку, загинув. На місці працює слідчо-оперативна група.

Як розповіли у коментарі ІА Волинські Новини у прес-службі Патрульної поліції Луцька, наразі поліція встановлює усі причини аварії. Правоохоронці забезпечують громадський порядок.

.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
ман Показати IP 20 Липня 2017 17:22
Там давно потрібно поставити сфітлофор а то на таку вулицю жодного сфітлофору.
Боб до ман Показати IP 20 Липня 2017 18:36
Для чого він там? Уважними треба бути і все буде ок
Олександр до Боб Показати IP 21 Липня 2017 08:34
Від супермаркету повернути на ліво дуже важко. Можна простояти більше 5 хвилин, щоб пропустити усі авто.
Волинянин до ман Показати IP 20 Липня 2017 21:35
Журналісти пишіть правильну і правдиву інформацію!Неправдива назва статті!Аварія сталася не біля риббази а якраз навпроти гуртівні "555" "Наш Край".До риббази ще 200-300 метрів.2.Друга неправдива інфа-В статті написано біля супермаркету "Агроконтакт",а насправді вже пару років його нема!(Доказ цьому саме перше фото)!На ньому дуже помітний плакат з трьома пятірками!Як таке не можна замітити?
Луцьк до Волинянин Показати IP 21 Липня 2017 10:15
Да якось пох*р як вони назвали, аварія є аварія.
VIK Показати IP 20 Липня 2017 18:33
Виходячи з фото №11 (або 3 з кінця) OPEL практично на цілий корпус виліз з другорядної на головну. Мотоцикл рухаючись крайньою правою від ОККО мусив взяти вліво, а велосипедист мабуть переЇжав Конякіна по переходу. Тоді водію OPEL квітка, а мотоциклисту можуть приклєїти неуважність перед переходом (має збавити швидкість і пересвідчитись у безпеці маневру). Бо якшо це не так, то я не можу зрозуміти де взявся ровер не на своїй полосі та ще саме в тому місці (в коментарі написано велосипедист іхав на зустріч). На зустріч ідуть на ровері вздовж бордюра по своїй крайній правій полосі. Якшо так, то ровер і мото непересеклись би.
Володимир87 до VIK Показати IP 20 Липня 2017 19:47
Дуже багато велосипедистів їздять не своєю стороною.Щодня по 5-7 штук бачу.
ок до VIK Показати IP 20 Липня 2017 20:03
уважно читайте,мотоцикліст рухався в сторону 40 кв.і вискочив на зутрічну смугу,а саме на сторону заправки ОККО
Мєсний до VIK Показати IP 20 Липня 2017 22:16
Якшо правильно дивитись, водій автомобіля нічого не порушив зі своєї сторони,водій авто по правильному виїхав з заправки чи вуличкі не висовуючись на головну дорогу, будучи на його місці любий би так само призупинився б перед головною того що, головна дорога складається з чотирьох полос руху поділених на дві сторони, а на заправці ОККО додаткова полоса НЕ ГОЛОВНА!!!!
Житель району Показати IP 20 Липня 2017 18:36
Там потрібен світлофор! Той участок дороги – то щоразу лотерея. Виїзд через смугу з боку бази і зі сторони вулиць Конякіна/Федорова щоразу проблематичний, адже це досить жвавий шматок дороги. Є сподівання, що можливо хтось вповноважений прочитає. Бо це проблема не одного року вже.
? Показати IP 20 Липня 2017 18:41
Через велосипездістів та мотоциклістів стало страшно виходити та виїзжати на дороги Волині.
Олександр до ? Показати IP 21 Липня 2017 08:31
Там однозначно потрібен світлофор. Я декілька разів на день переходжу дорогу на цьому пішохідному переході. Я особисто два рази був свідком ДТП на цьому місті. Куди потрібно звернутись, щоб встановили світлофор?
Кот до ? Показати IP 22 Липня 2017 23:37
– Видите! – с горечью восклицает Генрих, обращаясь к Ризенфельду. – Поэтому мы и войну проиграли! Во всем виноваты наша расхлябанная интеллигенция и евреи. – И велосипедисты, – добавляет Ризенфельд. – При чем тут велосипедисты? – в свою очередь, удивляется Генрих. – А при чем тут евреи? – отвечает вопросом на вопрос Ризенфельд. Эрих Мария Ремарк "Черный обелиск"
лучанка Показати IP 20 Липня 2017 18:58
Мотоцикл їхав зі сторони заправки WOG а не ОККО, а опель стояв на виїзді з повороту а не висунувся.Опель взагалі не винуватий.
лучанин Показати IP 20 Липня 2017 19:53
Що ви пише те хто прав а хто винуватий й людини не повернути
Юлія Показати IP 20 Липня 2017 20:27
Мене вражає ще одне, дтп трапилася десь о 16.30, я там проїзджала о 18.30, а небіжчик все так само лежав на дорозі. Вкрай неприпустимо.
Анонім до Юлія Показати IP 20 Липня 2017 22:23
В нас однаково цінять і живих і мертвих!
яша Показати IP 20 Липня 2017 21:08
мотоцикліст не може бути не правий! мотоциклісти завжди праві! вони по місту їздять не більше 30км\год.
Олександр Показати IP 20 Липня 2017 23:12
УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! ВЕЛОСИПЕДИСТИ - повдівайте на свої ТЗ елементарні катафоти.. А краще червоні блимавки з чотирьох сторін!!! + світловідбиваючі жилети!!! Будете живі здорові! ВАС не видно в темну пору доби!!!!! Пів години тому приїхав додому.. Ппц, ви що безсмертні!? Їде по головній дорозі, ПО ЦЕНТРУ.. Є розум? ВАС НЕ ВИДНО! ЛЮДИ, ДУМАЙТЕ ГОЛОВОЮ. + Їхати потрібно по ходу руху, не на зустріч автомобілям.. Це жесть..
Іван Показати IP 21 Липня 2017 00:01
Мотопілоти менше 70 по місту не їздять!!!
Лучанка Показати IP 21 Липня 2017 00:22
Потрібно встановити світлофор. Терміново!!!!! Я цю дорогу переходжу кожний день і не тільки я !!!! Просто жах!!!. Водії не бачать там знак і валять зі швидкістю понад 100 км/год. На що дивитися наша місцева влада.??????
Оксана Показати IP 21 Липня 2017 09:53
Мотоцикліст теж помер в реанімації ;(
Денис Показати IP 21 Липня 2017 10:10
Жалко парня и деда.
Лучанка Показати IP 21 Липня 2017 10:12
ви подивіться на скільки машина виїхала на дорогу ... вона по правилам мала пропустити мотоцикла.... чому з нього нічого не спитують за цю аварію...вона половину виперла на проїжу частину...
вфівфівфі до Лучанка Показати IP 21 Липня 2017 13:14
Подивився. Навіть на гуглкарті глянув. Там три полоси до повороту і дві після. Тобто крайня права для повороту до магазину а не для польотів на мото прямо. Авто стало правильно на повороті тому що там немає розмітки тому при повороті авто має зупинитися перед самим поворотом.
діма Показати IP 21 Липня 2017 11:05
то подивіться третє фото знизу, капот напроти стовпа там типу смуги розгону гарячий байкер, мот люкс, чого б не поганять тільки не враховують рєбята, що це не з нашими водіями, велосипедистами та іншими пішоходами і ще їх багато, і це не остання...
Наталія Показати IP 21 Липня 2017 14:08
Перш ніж обговорювати хто виний подумайте як зараз рідним це пережити. Невідомо чи виживе другий хлопець. Винні всі. Цих хлопців я дуже добре знала вони були дуже хорошими є і залишаться такими. Вічна память Сергію. Та Божої допомоги Валіку щоб він одужав.
Шановні Показати IP 21 Липня 2017 14:30
Цей «байкер» , уже тиждень ганяв Луцьком,як«дурний», з ревом аж вуха перехожим закладувало...я,його сьогодні,біля податкової бачив,десь о 9.40 з пасажиром...він як сТАРТАНУВ від податкової (київський майдан) в сторону центру...то всі люди від дороги побігли....а ще бачив ,як він як він вночі по пр.Соборності мимо Загсу ганяв з «рьовом»....доганявся....,жалко що невинні люди постраждали! Питання:* де була наша ««хвальонная»»—ПОЛІЦИЯ* ???
Ю. до Шановні Показати IP 21 Липня 2017 15:51
А звідкіля така впевненість, що один і той самий мотоцикл? Бачив там, бачив там. І ще словом "ДОГАНЯВСЯ" ти хочеш сказати, що молодий хлопець, якому ще не було і 20 років, заслуговував на смерть?
Макс до Шановні Показати IP 21 Липня 2017 21:20
Він не міг в ночі кататись в Луцьку, бо о 21:00 - 21:15 він був в селі за 75 км. від Луцька. І о 9:40 аж ніяк не міг бути в Луцьку, бо з села виїжджав близько 10-ї ранку. Так що не заганяйся ти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Міхал до Шановні Показати IP 22 Липня 2017 12:23
Як він міг тиждень ганяти по Луцьку коли він тыльки 16го в недылю приъхав в Україну.
ДАІшник Показати IP 21 Липня 2017 17:32
Судячи по фото, велосипедист та мотоцикліст рухалися по одній стороні в одному напрямку від ОККО. У місці зупинки авто йде звуження автодороги. Імовірніше всього, велосипедист, рухаючись вздовж бордюра, зробив різкий маневр вліво для об'їзду авто та виступаючого краю дороги і підставився під мотоцикліста, який також можливо рухався із перевищенням і зреагував екстреним гальмуванням.
Михайло до ДАІшник Показати IP 4 Серпня 2017 12:44
Мотоцикліст їхав по зустрічній від заправки WOG а не ОККО, опель стояв на повороті вправо, велосипедист їхав від ОККО, чого мотоцикліст на такій шаленій швидкості їхав по зустрічній це питання??? Напевно спішив жити :(