USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У Луцьку коронавірусом заразилися лікар і три медсестри. Оновлено

1 Квітня 2020 10:47
Станом на 10.00 год. 1 квітня 2020-го у Волинській області зареєстровано 7 випадків коронавірусної інфекції.

За останню добу на Волині виявлено 4 лабораторно підтверджених випадків COVID 19, інформують на сайті Волинської ОДА.

Усі особи обстежувались з профілактичною метою при проведенні протиепідемічних заходів серед медпрацівників у відділенні інтенсивної терапії Луцької міської клінічної лікарні.

Як повідомив в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини начальник управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігор Ващенюк попередньо відомо, що йдеться про лікаря та трьох медсестер.

Як повідомили в Луцькій міській клінічній лікарні, всі працівники – з відділення інтенсивної терапії, ознак захворювання вони не мають.

«Їхній стан задовільний. Відділення реанімації закрито для проведення дезінфекційних заходів. Ці працівники відсторонені від роботи на період обсервації. За контактними особами встановлено нагляд», – повідомляють в лікарні.

Увечері цього ж дня стало відомо про ще трьох лікарів цього відділення, у яких виявили коронавірусну інфекцію.

Тож загалом серед працівників луцької лікарні - вже 8 хворих на коронавірус.

З підозрою на коронавірусну інфекцію в області – 10 осіб.

Зразки біологічного матеріалу від даних осіб знаходяться на дослідженні у вірусологічній лабораторії ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Всього з початку проведення лабораторних досліджень по Волинській області здійснено 99 ПЛР аналізів на виявлення коронавірусної інфекції. З них – 51 в осіб з підозрою, та 48 – в осіб, які контактували з громадянами з-за кордону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Яцик Показати IP 1 Квітня 2020 10:57
Ви помітили, яке чисте стало повітря в Луцьку без маршруток?
6 до Яцик Показати IP 1 Квітня 2020 11:09
То все через те, що блях менше стало. Саме ж так аргументували їм протидію. Маршрутки видавали озон. Не плутай
Віра до Яцик Показати IP 1 Квітня 2020 11:11
Особливо ввечері, як сміття палять.......
pattern до Яцик Показати IP 1 Квітня 2020 11:15
Сиди вдома, дотримуйся карантину, а не насолоджуйся повітрям.
Яцик до pattern Показати IP 1 Квітня 2020 17:01
Я ж тобі не вказую, як жити. То й не збираюсь твоїх дурних порад слухати.
Олександр до Яцик Показати IP 1 Квітня 2020 11:27
Так, ті маршрутки димлять гірше ніж камази.
124 до Олександр Показати IP 1 Квітня 2020 19:31
Маршрутки Вальцмана-Свинарчука на вантажному шасі, що недопустимо. В Луцьку керував комсомолець Серунчик, а могли випускати РЕНО, але треба було платити податки і вкрсти не можна
хехъ до Яцик Показати IP 1 Квітня 2020 13:27
это днем. А по ночам, если откроете окно, то гари хватает.
Ось Показати IP 1 Квітня 2020 11:27
Брехунів і боягузів нажаль на всіх щаблях стало не менше. Це найстрашніший вірус який породжує смерть. Від того не спасе ніякий кисневий апарат.
лучанка Показати IP 1 Квітня 2020 11:39
А медики з якої лікарні? Привіт від курортників чи банальне нехтування правилами в інфекційній? Медики, бережіть себе! Зараз до всіх потрібно відноситись, як до потенційних носіїв коронавірусу.
Олександр до лучанка Показати IP 1 Квітня 2020 12:16
Жіночко, яке нехтування? В нас тих інфікованих ходить - пів країни. Оно що мати дитини зі Струмівки писала - якби не взяли вчасно аналіз, то наступного дня вже ніхто б його і не робив, бо температура спала і кашель став мокрий. А так- до 38,5 було 3-4 дні, то спадала, то поверталася, сухий кашель. І все. Мало в нас таких було і є???? Коронавірус в дитини, тісний контакт з матірю, батьком, братом - і ні в кого з них нема!!! Та куди вже тісніше?
Олександр до Олександр Показати IP 1 Квітня 2020 12:17
Вибачаюсь, з Полонки
До Олександр до Олександр Показати IP 1 Квітня 2020 14:38
Якщо в батьків не виявили, то від кого ж тоді 7-ми річна дитина заразилася? Писали раніше в новинах, що вона заразилася від батька який приїхав з Києва, але незрозуміло чому батько не числиться в статистиці серед інфікованих по Вол. області.
Майже до лучанка Показати IP 1 Квітня 2020 16:02
Банальна відсутність засобів захисту. Вам розповідають що передали лікарні 1000 масок. В лікарні є біля тисячі працівників, нехай навіть по 2 маски роздадуть, а їх міняти треба кожні 2 години не кажучи вже про те що вони не захищають взагалі, бо потрібні респіратори і то не прості. Коли на одноразові рукавиці потрапляє антисептик, то рукавиці розлазяться на руках лікаря. Костюмів взагалі немає. Так що бережи не бережи...
T Показати IP 1 Квітня 2020 11:40
Бережіть лікарів і обслуговуючий персонал.
думаюча Показати IP 1 Квітня 2020 12:11
До вчора було на Волині всього офіційно 3 людини інфіковані. І це при трьох інфікованих вже чотири медичних працівники інфіковані?
Отакої Показати IP 1 Квітня 2020 12:13
Потрібно бути повним ....щоби не зрозуміти,що насправді сталося.В ЛМКЛ вірус був занесений і саме в це відділення.
Анонім Показати IP 1 Квітня 2020 12:13
Перше квітня,день сміху.)))
Я Показати IP 1 Квітня 2020 12:13
Із 7 виявлених випадків лише 1 – не медик. То крім медиків нікого й не тестують?
Анонім до Я Показати IP 1 Квітня 2020 12:24
тестують тільки кому вже зовсім погано або посмертно.
z до Я Показати IP 1 Квітня 2020 14:36
по блату
Читач до Я Показати IP 1 Квітня 2020 14:41
А ви почитайте відгук народного депутата (!) Анни Скороход як вона добивалася зробити тест на коронавірус, наскільки це було складно навіть для народного депутата та у столиці. https://t.me/AnnaSkorokhod/816
Читач до Читач Показати IP 1 Квітня 2020 18:21
І що саме цікаве, що тест на ПЛР у Скороход, все ж таки виявився позитивним, тобто вона інфікована. Хоча експрес-тест перед тим, так само як в директорки Луцької міської лікарні, показав негативний результат.
ФЕДІР, Показати IP 1 Квітня 2020 15:42
ЗАРАЗ НЕ ДО СМІХУ, ПОДОЛАЄМ ВІРУС БУДЕМО СМІЯТИСЬ І ГОРІЛКУ ПИТИ, ЗДОРОВЯ ВАМ ВСІМ,
Лучанка Показати IP 1 Квітня 2020 16:47
В лікарні закрили реанімацію! Це жах!
Федько-халамидник Показати IP 2 Квітня 2020 12:17
ВСІМ П...ЗДЕЦЬ,ПОВНИЙ!!!А-А-А