USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відоме ім’я волинського експосадовця, який незаконно продавав бронежилети і каски

15 Квітня 2022 18:29
Чоловіка, який продавав каски та бронежилети, ввезені в Україну як гуманітарну допомогу, звати Микола Король. Він донедавна очолював відділ благоустрою в Підгайцівській ОТГ.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел. Також попередньо відомо, що працював він разом із відомим в контрабандних колах бізнесменом Михайлом Смолкою, якому нещодавно пригнали дороговартісну броньовану Ауді А8 - також під виглядом допомоги для батальйону тероборони.

В коментарі Суспільному голова Підгайцівської громади Юрій Семенюк заявив, що Микола Король звільнений із займаної посади ще 12 квітня.

Нагадаємо, працівники СБУ заблокували незаконний збут партії бронежилетів, касок та інших товарів, ввезених на митну територію України як гуманітарну допомогу. Загальна вартість продукції становила 18 тисяч доларів. Встановили, що незаконну схему організував військовослужбовець добровольчого формування, який також обіймає посаду керівника одного з відділів Підгайцівської сільської ради
Редакція готова опублікувати коментар згаданих осіб щодо причетності до цієї та інших ситуацій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
ВР Показати IP 15 Квітня 2022 18:37
Він був в Смолки в теробороні, чому не пишете про це?
123 Показати IP 15 Квітня 2022 18:52
Смолку з цим Корольов на війну
Всезнайко Показати IP 15 Квітня 2022 19:14
Семенюк хитрий, звільнив заднім числом.
СБУ Показати IP 15 Квітня 2022 19:21
Корнев, Грабовський марадьори , завезли 60 фур контрабанди під час війни і за кажду фуру брали 30.000$, кому війна а кому бізнес!
Р до СБУ Показати IP 15 Квітня 2022 22:04
Міша - миша! Ідентифікований по своїй безграмотності)
Рік до СБУ Показати IP 15 Квітня 2022 22:06
Не хіло! Напишіть заяву!
Петро Показати IP 15 Квітня 2022 20:00
Сволочі!
І Показати IP 15 Квітня 2022 20:49
Нема єфтєнія, нема кому дупу прикривати)))
Льоня Показати IP 15 Квітня 2022 20:53
Судити згідно законів військового часу. В утиль. Показово, для всього світу.
Нейтрал Показати IP 15 Квітня 2022 21:40
Пі#араси.нема слів.ох і пацанчикам буде тепер.аби не прикрили проплачені і втянуті в ці авантюри бізнесчипушили.
007 Показати IP 15 Квітня 2022 21:43
Базяра ( Семенюка ) смолку треба давно брати , за сра.у , перевіряти , і розкулачити . Скільки ще будуть люди терпіти тих тилових щурів . Коли вже понажираються ? Все мало і мало .
Андрій Показати IP 15 Квітня 2022 22:04
ПИТАННЯ: скажіть будь ласка а хіба "законно" продавати взагалі бронежелет в неспеціалізованих наприклад магазинах? якщо ні то як купити його законно якщо їх нема в продажу? що робити тим чиї сини ідуть вже сьогодні на передову без захисту? якщо я куплю в когось бронежелет який цей хтось привезе на моє замовлення з польщі це кримінал? чи можна назвати продажем виставлення умови при передачі бронежелета "оплатіть благодійний внесок на потреби вузу" як робить це технічний університет?
Я до Андрій Показати IP 17 Квітня 2022 11:28
Всі наживаються! Який сором!!
сергій Показати IP 15 Квітня 2022 22:07
і чому коли зловили за крадіжку в магазині то прив'язують до дерева,а цих просто звільнили і насварили?Таких бізнесменів потрібно прив'язати біля ЦУМу і поставити біля них швидку щоб відкапували
В. Показати IP 15 Квітня 2022 23:17
На кол су.у!!!
Ксю Показати IP 16 Квітня 2022 01:28
Хай в * б у ю т ь з країни. І не повертаються. Нам таке сміття не потрібне
Ігор Показати IP 16 Квітня 2022 01:59
За корабльом його!!!!
Андрій Показати IP 16 Квітня 2022 07:52
Шнапс розберися С*КА
Ната до Андрій Показати IP 16 Квітня 2022 09:09
А що шнапс герой?
Велік Показати IP 16 Квітня 2022 09:10
Шнапсу нельзя він за магазином дивиця
Далекобійник Показати IP 16 Квітня 2022 10:52
Коли одні люди діляться останнім, " бізнесмени "торгують життям і здоров'ям їх дітей, які захищають на передовій в тому числі їх сім'ї і їх самих. Не треба обманюватись, це не "наші хлопці, які трохи оступились", це вороги.
Вітольд Показати IP 16 Квітня 2022 10:53
Хто ж тепер завезе броніки?? Шось зеля цими "дрібницями" УПШЕ не париться... Завезли як гумдопомогу бо так простіше (шоб не вибивати ліцензію "на торгівлю ядерною зброєю, бронежилетами і ватними тампонами"), але дурному ясно, що вкладені гроші треба відбити, щоб нову партію завезти. Бронік це всього лише товар. Якщо не завезуть шин, то будете їздити на лисих шинах і гинути в аваріях, смерть це смерть, вона не тільки броніками стримується. Але комуністичний пролетаріат звик думати категоріями халяви... Єдиний закид цим торгашам може бути в тім, що дорого накручували, типу могли б і дешевше. Ну тоді підіть завезіть дешевше, там же окрема мафія із окремими поборами на кордоні. Чи хтось не знав? От і виходить черговий олігархат, що один знає шпаринку як завезти, а інші не мають такої шпаринки і знахотяться в заручниках, ніби отара в загоні...
Vladimir до Вітольд Показати IP 16 Квітня 2022 13:05
Я так зрозумів, що також в долі
Балу Показати IP 16 Квітня 2022 11:18
Так Семенюк це теж корупціонер! Чи не прийшов час з цією кодлою всією розібратися?
Сергій Показати IP 16 Квітня 2022 13:36
Не трнба ніякого суду,ото в чому є дати в руки зброю " будемо гуманістами" і на самий передок "на нуль"як кажуть військові.Таке треба змивати тільки кров'ю.
Костянтин до Сергій Показати IP 19 Квітня 2022 19:33
А якщо СБУ помилилась, кого тоді на «передок»?
Прокурор Показати IP 16 Квітня 2022 15:56
Не поділилися з верхівкою, от і мають проблеми. Нічого нового, схема стара, як світ.
Саньок до Прокурор Показати IP 17 Квітня 2022 11:39
Може з Зеленським не поділилися ? Думай що плитеш!!! Це Щурі і Мародери !!! До верхівки Нашої Української влади вони не мають нічого спільного!!!
Олег Показати IP 16 Квітня 2022 17:05
Гандони, заробляють на крові.
Аркадій Показати IP 16 Квітня 2022 18:32
А на день незалежності у вишиванці ходять.. нечисть!!
Читач Показати IP 16 Квітня 2022 21:17
Чиновники Підгайцівської громади постійно в авантюрах. Чи не пора цьому покласти край?! Риба псується з голови !!!
Саньок Показати IP 17 Квітня 2022 11:35
Чому цих П#дарасів не привьяжуть в центрі міста для наглядного прикладу до стовпа? Це і є Мародерство!
Костянтин до Саньок Показати IP 19 Квітня 2022 19:31
А є докази, що взагалі була гуманітарка?
дядя ваня Показати IP 19 Квітня 2022 01:40
нормального пацана накрили....замість того щоб відпустити піараться гади що затримали Смолку...краще придатєлів так затримували і хвастались чим контрабандістами піаритесь.
Укен до дядя ваня Показати IP 28 Квітня 2022 06:18
Ти дядько Миколи? Чого в вас в сім'ї такий підор виріс?
Костянтин Показати IP 19 Квітня 2022 19:07
Які ви швидкі на осуд… там зовсім все не так, як викладено в пості СБУ і в цій статті… Не було ніякої гуманітарки, як і її реалізації… До речі, сьогодні клопотання прокурора про арешт вилученого майна повернуто суддею. І це тільки початок нашої роботи в цьому кримінальному провадженні. Думай-те)))
нік до Костянтин Показати IP 13 Травня 2022 09:25
а ти зразу з рашистів начинай і іх посібників... це через вас су** гинуть украінці це ви з чорого робите біле аби ьтіки бабло заробити...