USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Водія автобуса Луцьк-Київ, який висадив волонтерку через російський серіал, зустрічав обурений натовп

28 Січня 2020 09:04
Водія автобуса, який висадив дорогою з Луцька до Києва волонтерку Ярину Чорногуз та її подругу, у столиці зустрічали обурені активісти та громадяни. Це сталось після того, як волонтерка зробила водієві зауваження, що той транслював у салон автобуса російськомовні серіали.

Про це пише УНН, посилаючись на допис волонтерки та активістів у Facebook.

Після того, як ввечері 27 січня волонтерку з подругою висадили з автобуса, ті добрались до Києва. Свої дії дві дівчини регулярно відписували у соцмережі.

Ярина Чорногуз поветалася із похорону її коханого, 22-річного військового Миколи Сорочука. Вйськовослужбовця із села Лище Луцького району поховали 25 січня. Він загинув 22 січня 2020 року, в День соборності України, від кулі ворожого снайпера.

“Друзі, дякую за підтримку й репости. Ми з Настею вже дісталися Рівного, і звідти їдемо другим автобусом на Київ. Нас уже повідомили, що там водія-героя, який нас висадив за прохання вимкнути російський серіал, чекає тепла зустріч”, — написала Чорногуз.

Також вона подякувала компанії-перевізнику, за принесені вибачення.

“Дякуємо компанії-перевізнику за миттєву реакцію та за дзвінки водієві, на які той не зреагував. Сподіваюся, що це буде прикладом для інших перевізників. Люди мають або відпочивати на автобусних рейсах, або слухати і чути українське на своїх дорогах”, — написала волонтерка.


Зокрема, сама компанія-перевізник Winew і Bus Trans, якій належить цей автобус, відреагувала на заяву Чорногуз наступним чином: “Ми щойно дізналися про ситуацію, котра виникла в автобусі, і м‘яко кажучи шоковані вчинком водіїв”.

“По-перше, адміністрація видає на кожний автобус флешки з українськими стрічками, тому нам на даний момент незрозуміло як російськомовний фільм з‘явився на екрані автобуса. По-друге, що найбільше вразило нас, — це реакція водіїв, які відмовились вимкнути його на прохання дівчини”, — повідомили на сторінці компанії на Facebook, та принесли офіційні вибачення “за неприпустиму поведінку працівників фірми”.

У компанії, зокрема, засудили цей інцидент з водієм.

“Наша позиція однозначна: подібні ситуації ганебні й не повинні повторюватися в майбутньому”, — резюмували вони.

Тим часом у Києві зібрався натовп людей, що чекали на водія.

“Ніч. Усі ці люди з нетерпінням чекають водія, який вигнав Ярину Чорногуз з автобуса за зауваження перегляду російських серіалів. До речі, вона уже теж тут”, — написав у своєму Facebook координатор С14 Сергій Мазур.
Згодом з’ясувалось, що водій автобуса, дізнавшись про скупчення людей на автовокзалі, вирішив висадити пасажирів не у пункті призначення.

“Пасажирів довелось висаджувати бозна-де. Частина клієнтів так і не дочекалась свого автобусу, марно телефонувала перевізнику, бігала туди-сюди. Висновки зробили усі”, — написав Мазур.
А сама волонтерка Чорногуз подякувала всім, хто прийшов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 68
Додік Показати IP 28 Січня 2020 09:24
Водії - це 90% м\даки. Про це присав навіть Жадан...
Анонім Показати IP 28 Січня 2020 09:36
Ідіть працювати хватить ходити і майданити, більше користі буде!
! до Анонім Показати IP 28 Січня 2020 11:44
Вони працюють. ВОНИ ДОСТОЙНІ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ!!!
украинец до ! Показати IP 30 Січня 2020 21:10
тупые дырявые питарасы они, а не "достойные" грамадяне. Ты видать тоже, из этих дырявых.
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 28 Січня 2020 09:39
Злякалася, сепарська св***та?
Фіма до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 28 Січня 2020 15:24
Ну да,герої, 30 героїв на одного дядька, то да подвиг ,слів не хватає, одні вирази....
Справедливо до Фіма Показати IP 29 Січня 2020 20:23
А водій «мужик» висадив на трасі двох дівчат -це нормально, а от що небайдужі люди зібралися подивитися в очі йому, а той втік- це правильно
Просто Показати IP 28 Січня 2020 09:59
Війна повинна залишитись на війні, і не потрібно її просувати в цивільне населення!
Ще простіше до Просто Показати IP 28 Січня 2020 11:46
Ватна пропоганда, якою безумовно є рашистські серіали, і є війна. Ім не місце в Україні. У дівчат хватило духу поставити бидляка - водія на місце!
Фіма до Ще простіше Показати IP 28 Січня 2020 12:08
А чому дві чарівні дівчини мають диктувати свої уподобання 40 іншим пасажирам...??? Знову диктатура ато?????. І взагалі герої мають бути скромнішими,а не розказувати на всю україну про своє горе та подвиги....
Бісять до Фіма Показати IP 28 Січня 2020 17:59
Я теж проти, щоб мені вказували, що слухати, що дивитися. Чому я маю слухати лише українське?? Хочу, буду слухати хоч китайське. Тільки того і навчилися, що кричати скрізь, що вони на війні, з війни, да якби не ми... Людина залишилась без роботи, а тепер вони хочуть порозуміння між всіма?? Про наслідки хтось подумав?
123 до Просто Показати IP 28 Січня 2020 11:51
Де повага ?
Ігор Показати IP 28 Січня 2020 09:59
Що за маразм, чому телеканали інтер неблокуєте, за їх російську мову?? Слабо проти такого поперти, водія лекше затравити,
Вадим до Ігор Показати IP 28 Січня 2020 11:47
Кожен на своєму місці робить для України в міру можливостей. В Україні рашистського лайна (серіали, шоу, попса) не повинно бути в громадському транспорті і в громадських місцях. Хочете цього лайна, - слухайте і дивіться в себе в дома.
? до Вадим Показати IP 28 Січня 2020 18:07
Нічого рашистського кажете??? У парашенка кремлівський найдорожчий адвокат відвідує з ним громадські місця та й ще державні установи, а ще й невістка парашенка з раші,
Волиняка Показати IP 28 Січня 2020 10:04
Водій мав би звернутись в поліцію за перешкоджання його профдіяльності. Йому ще людей перевозити, а в нього всі нерви вимотані!
Да до Волиняка Показати IP 28 Січня 2020 11:48
Йому нерви в кінцевій в Києві мали підправити. Але ж воно обробилось і втікло.
Анонім до Да Показати IP 28 Січня 2020 20:26
а ти проти натовпу герой! не оброблюєшся. не тікаєш!
111 Показати IP 28 Січня 2020 10:19
Якщо ви дивились відео,то замітилиб,що вони самі вирішили вийти і ніхто їх невисажував
123 до 111 Показати IP 28 Січня 2020 11:50
Питання в іншому, ватного лайна в громадському транеспорті бути не повинно. Дівчата все правильно зробили, але виходити не потрібно було. Краще б в Києві допомогли водію з вдячним народом зустрітись.
Ахаха Показати IP 28 Січня 2020 10:52
По аналогії з газом, російський фільм скачаний з словацького файлообмінника перестає бути російським.
Ахухуху ? до Ахаха Показати IP 28 Січня 2020 11:51
В ЄС російського газу тівльки 33%, все інше Африка, Скандинавія, США. так що про словацький файлообмінник ... зав*ли !
Вет Показати IP 28 Січня 2020 10:56
Вангую, підуть в політику.
! до Вет Показати IP 28 Січня 2020 11:52
Підуть! І якщо підуть то правильно зроблять, достойні люди в політиці потрібні!
вет до ! Показати IP 28 Січня 2020 13:25
Для мене вчитель початкових класів в 100 раз достойніший за волонтерів, що качають права в маршрутках, бо він не кричить на кожному кроці: “Я дітей вчив” Вистачило достойних типу Бірюкових, Семенченків і козаків Гаврилюків.
Люди Показати IP 28 Січня 2020 10:56
Якщо фільм цікавий, то що тут кримінального. Навіщо робити проблему на рівному місці. Мені не подобається що обгортки цукерок " Roshen" на іноземній мові , і що? Чомусь цукеркову фабрику не майданять!.
Дивний ти до Люди Показати IP 28 Січня 2020 11:54
Бойкот цукерок полягає в тому, що ти їх як споживач не купуєш. От і весь бойкот, а по пропогандонських серіальчиках то окреме питання. Дівчат підтримую.
До дивного до Дивний ти Показати IP 28 Січня 2020 12:19
Так, але чому активісти не майданять місця де виготовляють і продають ці цукерки. Я як споживач маю право і купувати те що хочу і дивитись фільми і слухати музику яка мені подобається. Однобоко все в них! Те можна, а це ні!
ооооо Показати IP 28 Січня 2020 11:06
Це вже занадто. Нездоровий націоналізм. А активістам раджу роботу знайти.
Нх до ооооо Показати IP 28 Січня 2020 11:55
Це здоровий патріотизм, який з часом вилікує таке б*дло, як цей водій. В маршрутці тільки ці дівчата були з яйцями і гідністю. Все інше, - стадо худоби.
Анонім до Нх Показати IP 28 Січня 2020 20:32
якщо ти зтверджуєш, що ,,Все інше, - стадо худоби.,, то у тебе хворий патріотизм та мозок. та й тобі жінку таку з яйцями треба, бо своїх не маєш!
Анонім Показати IP 28 Січня 2020 11:37
Взагалі-то кліент завжди правий. Гроші заплачені. Комфорт повинен бути. А от цікаво чи водій повернув гроші цим громадянкам.
Дідо пасажир до Анонім Показати IP 28 Січня 2020 12:12
Мені було комфортно, я хотів дивитись фільм
Сергій до Дідо пасажир Показати IP 28 Січня 2020 13:20
Ти трохи сплутав, це було в себе на дивані з пляшкою пива і пачкою чіпсів лейс, не мели дурниць.
Дідо до Сергій Показати IP 28 Січня 2020 17:11
Палько?
Анонім Показати IP 28 Січня 2020 11:43
Активіст - то професія чи посада? Якщо професія, то де навчають. Якщо посада, то яка ставка?
? до Анонім Показати IP 28 Січня 2020 11:55
Тобі тролику то для чого ?
!!! до Анонім Показати IP 28 Січня 2020 11:56
Вони військові дурнику, з гідністю і совістю.
ХХІ Показати IP 28 Січня 2020 12:37
Можна вимкнути загальний перегляд фільму, а кожен може з допомогою власних ресурсів дивитись те що подобається. Тоді "активісти" не страшні.
Иван Показати IP 28 Січня 2020 13:39
Какого .....они должны диктовать чоо кому смотреть....
Yes до Иван Показати IP 28 Січня 2020 16:38
Наш президент теж каже "Яка різниця?"
лучанин до Yes Показати IP 29 Січня 2020 13:19
він не мій презедент
Х до лучанин Показати IP 29 Січня 2020 15:43
Хоча б писати правильно навчився...
Толік не шарій Показати IP 28 Січня 2020 14:49
Волонтерка и русский язык на ютюб
Сумно все Показати IP 28 Січня 2020 14:56
Набридло то все читати, але свою думку маю: 1) Хто придумав, що їх висадили??? Нашим стадом як маніпулювали, так і маніпулюють. Вийшли з власної ініціативи й наробили шуму. А піпл схаває. 2) Дівчата пішли стопудовим шляхом - народ у нас любить всяких козаків-гаврилюків, лапіних-героїв і т.д. Питання тільки - де вони всі правильні діваються, як до влади дориваються. 3) Вже набридло, що учасники АТО дозволяють собі диктивувати умови всенькій країні. Починає заховуватися нехороше враження. 4) В яких законах заборонено те, що робив шофер? А значить... 5) Те, що дівок не підтримали в автобусі - не рахується? Всі інші, крім волонтерів і госпітальєрів, не люди? 6) А слабо збирати натовпи народу не на шофера, а на щось таке посерйозніше? Щось я не чув, щоб вони на суддів полювали, депутатів і міністрів. Чи то тільки через одних шоферів у нас всі проблеми. 7) Ну й нарешті - найболючіше: ЛЮДИ НЕ ВИННІ, ЩО В НАС ШІСТЬ РОКІВ ВІЙНА НЕ МОЖЕ ЗАВЕРШИТИСЯ І КІНЦЯ-КРАЮ ЇЙ НЕ ВИДНО. Хочеться це комусь чи ні, але чим довше це все буде тривати, тим байдужішим загал буде до тих, хто там і навіть до загиблих. І те, що таких волонтерів-госпітальєрів починають не підтрмиувати (цьому свідчення численні мінуси-плюси тут, та й сам я чув за ці дні чимало про оцінку цієї події співрозмовниками) - сумна закономірність. Вибачте за багато букв.
Сумний до Сумно все Показати IP 28 Січня 2020 15:44
Правильно. На водія накинутися чомусь легко, а на попереднього президента, який в повсякденному житті користується російською мовою, заявляючи, що вона його рідна, і на його сина, який засвітився в одязі з написом "Russia" - чомусь слабо.
Атошнік. до Сумно все Показати IP 28 Січня 2020 15:59
По пунктам: 1. Клієнт завжди правий. В країні з нормальною судовою системою цього водія посовали би по судах разом з ейчар менеджером компанії, який взяв його на роботу. 2. Говоріть за себе, а не за всіх. 3. Набридло - валіза - парашка - Польша-.... Пасіонарії повинні диктувати умови, бо стадо по дурість саме себе заведе у вовче лігово, що доречі зараз і відбувається. 4. Дивитись пункт 1. 5. Стадо тихо сиділо, тільки одна ватниця виступала. Два більше ніж один, водій не рахується, бо при виконанні. 6. Збираються, тільки от стада в Україні 90%, тому зі стада не видно цих зборів. 7. Люди не винні, а стадо - винне, бо йому без різниці, хто буде пастухом і не розуміє - скільки вовків ходить навкруги. А війна закінчиться тільки тоді, коли кожний чоловік, жінка будуть готові взяти зброю у руки, а не сидіти на дивані і строчити постики.
Шурік до Атошнік. Показати IP 28 Січня 2020 18:36
Ото через таких, як ти і тії навіжені дівчата, вас все більше й більше не люблять. І процес. видно, вже не спинити. Пасіонарії найшлися, бляха-муха. В країні з нормальною, як ти кажеш, судовою системою, могли б соватися по судах тільки ті дівки. Це по-перше. А по-друге - зніми з себе німба й спустися на землю, "месія". Звичайно, воля б ваша - вже б давно всім інакомислячим горлянки б перегризли. То й страшно.
украинец до Атошнік. Показати IP 30 Січня 2020 21:18
просто и коротко - иди на йух.
Анонім до Сумно все Показати IP 28 Січня 2020 18:25
Повністю підтримую цей коментар. У нас повинні виконуватись закони, а не забаганки волонтерів, атошників чи ще когось. Серіал не заборонений до транслювання, наскільки я розумію. Водій нічого не порушив. А от гвалт в автобусі, заважання водієві управляти транспортним засобом, моральний тиск на нього - це, звичайно, порушення закону. І хто не правий в цій ситуації?
АЗОВ до Сумно все Показати IP 28 Січня 2020 19:27
СМОТРИ, ЖИВОТНОЕ , ПРИЕДЕМ К ТЕБЕ ДОМОЙ . НАУЧИМ ТЕБЯ ЛЮБИТЬ РОДИНУ .
Анонім до АЗОВ Показати IP 29 Січня 2020 08:06
АЗОВ у всій своїй красі...)))) А потім ще дивуються, чого до АТОвців стало погане відношення.
Михайло Показати IP 28 Січня 2020 15:50
Правильно зробив що висадив. Ці так звані "активісти" зовсім з глузду їдуть. Що такого в серіалі??? Я дивлюсь "поліцейського з Рубльовкі" і майже усі мої знайомі дивляться цей чудовий комедійний серіал і що може через це ми не патріоти???
Тарік Показати IP 28 Січня 2020 16:00
Дивують наші люди щодня. Дівчата самі захотіли вийти, ніхто їх не висаджував.Чому цього до уваги не беруть. Інше, ці дівчата наробили гвалту, чіплялись до пасажирів, водія, який би мав за дорогою дивитись, а не нервуватись. Чому цим дівчатам однаково, що вони хотіли нав'язати свою думку і вимогу всім, пасажири їх не підтримали. А тепер водій винен? В чому?!!
Ілля Показати IP 28 Січня 2020 17:09
Для харектеристики працюю 17 років водієм вантажного автомобіля в міжнародному напрямку , і кажу вам точно на 100 процентів для тих хто їздить на автобусах **ло вам бив і бити буду при першій можливості. P.S Дальнібой
Іллі до Ілля Показати IP 28 Січня 2020 18:38
Краще б книжок трохи почитав, щоб грамотнішим стати, а то тільки рило бити...5
Анатолий Показати IP 28 Січня 2020 19:21
Друзья, так и будет дальше. Поймите вы наконец, что если у человека нет морального удовлетворения, нет самореализации, знаний и элементарных навыков коммуникации, то любая ДИЧЬ почувствовав свою значимость, возомнит себя высшим созданием с миссией на этой планете. Мне искренне жаль, таких людей.
Андрей Показати IP 28 Січня 2020 21:46
Маразм развивается у нас быстрее грипа!Этот "волонтер"по привычке хотел "прогнуть" большинство.Не вышло,и "вонь"поднялась на всю украину.Надо чаще показывать меньшиству (8%) свое место.И жизнь будет налаживаться!
Михаил Показати IP 29 Січня 2020 00:21
Очень жаль водителя. Трудягу уволили из-за двух тупорылых клуш, которые возомнили что их мнение важнее мнения БОЛЬШИНСТВА пассажиров. Я уже молчу о том, что эти две "ахтивистки" создавали опасность для жизней всех пассажиров, когда отвлекали водителя своими хотелками.
Коротка пам"ять до Михаил Показати IP 29 Січня 2020 12:04
Уявіть 1942 рік або 1943. В радянському кінотеатрі "крутять" фільм виробництва кінокомпанії гітлеровської Німеччини. Або на радіо "крутять" пісні виробництва гітлеровської Німеччини. Уявили ?. Я цього не можу уявити......Одна справа - російськи пісні і серіали виробництва держави Україна. Дивіться на здоров"я . Ніхто Вам не заважатиме. Зовсім інше - російськи пісні і серіали виробництва держави-агресора. Іде війна з РФ. На інформаційному фронті в тому числі.....
Ivanka Показати IP 29 Січня 2020 12:12
Я вже 20 рокiв за кордоном живу. Тут, якщо хтось буянить, викликають полiцiю. Своi Фi треба виказувати цивiльно , через суд, а не влаштовуючи дешевий цирк, загрожуючи життю iнших пасажирiв, заважаючи водiю. У багатьох людей просто вже порушена психiка..Скорiше закiнчилась би та вiйна. (((
Українка (з Литви) до Ivanka Показати IP 29 Січня 2020 18:52
20 років живеш, а різницю між "іде війна" і "західна демократія" не зрозуміла, або стокгольмський синдром розвинувся до окупанта .
Ivanka до Українка (з Литви) Показати IP 30 Січня 2020 14:14
Пeревip у лiкаря який в тебе синдром розвинувся! Скорiше закiнчилась би та вiйна!((( Можеш не вiдповiдати .
Цікаво до Ivanka Показати IP 29 Січня 2020 20:26
В Туреччині певне живете, де дівчат активісток зразу в тюрму садять.
Ivanka до Цікаво Показати IP 30 Січня 2020 02:00
Не цiкаве питання.
читач Показати IP 29 Січня 2020 13:10
"Поки дівчата добиралися до Києва, постом зацікавилися націоналісти. Так, лідер С14 Сергій Мазур пообіцяв водієві "теплий прийом". Цікаво, що живу участь в історії приймала ЛБГТ-активістка, яка є подругою Ярини Настя Конфедерат. Вона неприязно відгукувалася про ультраправих, вважаючи, що їх фінансує Москва. Але коли справа дійшла до боротьби з російською мовою, виявилася з ними по один бік барикад." О то так малята...