USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Волинські прикордонники викрили жителя Львівщини на переправленні ухилянтів за кордон

18 Червня 2025 13:08
Оперативники Волинського прикордонного загону спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та слідчими СУ ГУНП у Львівській області днями затримали організатора злочинної схеми.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

За даними слідства, 37-річний мешканець Львівщини налагодив канал незаконного переправлення осіб через державний кордон шляхом внесення клієнтів до інформаційної системи Укртрансбезпеки «Шлях», що надавало чоловікам підстави для законного виїзду. Вартість такої «послуги» становила $14000.

Зловмисника затримала міжвідомча група під час отримання частини неправомірної вигоди – $2000.
Читати ще: Волинянин з прикордонного села за 6500 доларів переправляв ухилянтів за кордон

За місцем проживання фігуранта правоохоронці провели санкціонований обшук, під час якого знайдено та вилучено речові докази, що підтверджують причетність до організації незаконного перетину кордону.

Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, та обрано запобіжний захід у вигляді застави в понад 240 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus