USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

BMW тещі і гучні справи. Що відомо про прокурора, який у Луцьку на авто з сімома дівчатами скоїв ДТП

22 Липня 2019 13:29
Прокурор, який напідпитку на авто з сімома дівчатами збив огородження газової труби, про відшкодування до власника майна так і не звертався. Натомість вдалося встановити його особу і зібрати про нього деяку інформацію.

Так, відомо, що автомобіль, на якому чоловік в’їхав у огорожу, належить його тещі, як і квартира, в якій прокурор мешкає разом із родиною.

Окрім того, у роботі він теж відзначився – виступав на боці обвинувачення в кількох гучних справах, винесені судові вироки в яких обурювали громадськість.

Нагадаємо, у ніч на 20 липня на вулиці Глушець п’яний прокурор на автомобілі BMW виїхав на зустрічну смугу, не впорався з керуванням і вилетів на узбіччя, де протаранив огородження газової магістралі. У салоні автівки, крім чоловіка, знаходилися ще сім пасажирок.

Водій намагався покинути місце пригоди і, аби приховати факт, кому належить авто, зірвав номерні знаки.

Сергій, якому пошкодили майно, в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини, розповів, що винуватець ДТП щодо відшкодування завданої школи до нього не звертався.

«Я в поліції взяв його номер. Будемо з’ясовувати це питання. Експертиза встановить суму збитків. Газорозподільчий пункт автомобіль не зачепив, збив огорожу і стовпчик», – сказав Сергій.
Як стало відомо ІА Волинські Новини з власних достовірних джерел, за кермом BMW перебував прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду в кримінальному провадженні прокуратури Волинської області Тарас Гуцуляк.

Отож, що відомо про прокурора, який напідпитку спричинив аварію в Луцьку й намагався уникнути за це відповідальності?

КВАРТИРА ТА АВТО ТЕЩІ

У декларації Тараса Гуцуляка за 2018 рік містяться квартира та автомобіль.

Прокурор разом із сім’єю – дружиною та двома маленькими дітьми – проживає в квартирі в Луцьку площею 60,9 кв. м. Помешкання належить тещі чоловіка Наталії Приходько.

Вона теж є власницею легкового автомобіля, перебуваючи за кермом якого прокурор спричинив ДТП. Це BMW 530 2004 року випуску.

І на авто, і на квартиру Тарас Гуцуляк має право користування.
Тарас Гуцуляк разом з родиною
Тарас Гуцуляк разом з родиною
Відзначимо, що станом на серпень 2017 року Волинська обласна прокуратура повідомляла, що Тарас Гуцуляк перебував на квартирній черзі в Луцьку.

Своєю чергою, Наталія Приходько є засновницею й уповноваженою особою двох волинських фірм, заснованих у Маневичах. Це ТзОВ «Фірма Династія» (частка у 36,41 %; статус юридичної особи товариства припинено станом на 08.07.2019) та ВККП «Побутсервіс» (77,22 %).

ТзОВ «Фірма Династія» спеціалізувалося на роздрібній торгівлі в неспеціалізованих магазинах із перевагою продовольчого асортименту. Натомість ВККП «Побутсервіс» надає послуги з виробництва верхнього одягу.

Минулорічних дохід родини прокурора сягнув 396 740 гривень:

- 386 329 гривень – заробітна плата Тараса Гуцуляка;

- 91 гривня – бонуси від банку;

- 10 320 гривень – щомісячна допомога при народженні дитини.

Порівняно з 2017 роком дохід подружжя зріс на 114 948 гривні.
Водночас прокурор вказав відомості про те, що разом із дружиною минулого року сплатив 92 180 гривень кредитів.

ГУЧНІ СПРАВИ

Тарас Гуцуляк виступав на боці обвинувачення в кількох справах, які набули широкого розголосу.

Так, у 2014 році він всілякими способами намагався вигородити в суді свого колегу прокурора прокуратури міста Луцька Олександра Ляшука, якого обвинувачували, зокрема, в незаконному отриманні пенсії загальною сумою 120 тисяч гривень, непристойній поведінці і зловживанні службовим становищем.
Тарас Гуцуляк із прокурором Анатолієм Коцуром
Тарас Гуцуляк із прокурором Анатолієм Коцуром
У 2016 році Тарас Гуцуляк вів справу водія, який на смерть збив 21-річного пішохода та втік із місця аварії. У результаті обвинувачуваного засудили до 5 років позбавлення волі та позбавлення права керувати авто на три роки.

У травні минулого року прокурор був задіяний у справі Володимира Мігаса, який у стані алкогольного сп’яніння збив на пішохідному переході школяра. У результаті водію вдалося уникнути реального терміну – судді прийняли рішення про умовне покарання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Честь Показати IP 22 Липня 2019 13:38
Такий поганий Гуцуляк, а ви всі такі святі. Обхаяти людину, вину якої не доказано розуму не потрібно.
так до Честь Показати IP 22 Липня 2019 13:55
але честь треба мати!!!
Ага до Честь Показати IP 22 Липня 2019 13:57
Тарас, ми тебе впізнали
Ага до Честь Показати IP 22 Липня 2019 13:58
прям такий він вже і святий, маючи дружину і дітей катався вночі в машині з сімома бл....ми.
Анатоль_ Бідзюра до Честь Показати IP 22 Липня 2019 14:17
Єсть в с*аці честь!
Ого до Честь Показати IP 22 Липня 2019 14:30
Та вигнати з органів обов'язково,щоб інші боялись пити,якби не газова труба а люди??? Було багато жертв Я надіюсь нова влада розжене той бардак
Иван до Честь Показати IP 26 Липня 2019 13:15
Неприкасаемый - это не святой. Факт один - он волк в овечьей шкуре, разбалованный деньгами. Таких в первую очередь нужно сажать на максимальный срок. От вас, прокуров и судей, для которых законы неписаны, уже давно народ подустал. Хотим видеть показательные посадки
Укачко Показати IP 22 Липня 2019 13:58
Цей ваш мажорчик ганяв по Луцьку після обіду п'яний в той день,дружина з щастям викрутила руля,як воно йшло на таран
лучани Показати IP 22 Липня 2019 14:07
Прокурор та будьякий правоохоронець добре знає відповідальність за злочини, але все рівно вчиняє. Тому відповідальність має бути набагато жорсткішою. Звільнення з роботи без права працювати у державних органах по життево.
савченко Показати IP 22 Липня 2019 14:09
Теща допоможе!
Катерина Василівна М Показати IP 22 Липня 2019 14:42
Ще одне чм*, яке своїм розумом прокурором стало.Жінка, теща, діти, квартири, гроші, машини, дівки...Люди, поліція та робіть щось.Бо сьогодні воно в трубу вїхало, а завтра в чиюсь дитину!Вигнати з органів придурка і дати в руки мітлу йому і дамам його-бо ні одне не заробило гроші своїм горбом.
Читач Показати IP 22 Липня 2019 14:51
Обережно. Бо після наступних виборів він буде в парламенті... Туди такі портрапляють часто.
Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 22 Липня 2019 15:00
Шматалайник, інших слів немає. Купив диплом за гроші. Видно, що вчився у Харкові або в Одесі. Знаю, як такі туди потрапляють, і як потім стають прокурорами.
Надя Показати IP 22 Липня 2019 15:10
В АТО його.Хай схолоне трохи.Понюхає пороху. ЗА які заслуги таке молоде і вже прокурор.І зарплата 40 тисяч. ВСЯ Україна для таких синків. А БІДНІ діти голови кладуть в АТО.
до Надя до Надя Показати IP 22 Липня 2019 16:54
Такі від бойових дій сидять за звичай в теплих приміщеннях з спортзалом за 50 км!А потім ще й пільги і . учасники бойов.дій і підвищення по службі! на жаль ....
Олег Правда до Надя Показати IP 17 Вересня 2019 10:00
Я дужзе згідний з вами 100%
Хахаха Показати IP 22 Липня 2019 16:17
смазливий сику**** в джінсах
Петя Показати IP 22 Липня 2019 17:16
Глянеш на його обличчя і стає зрозуміло, що його потрібно пробачити, він щиро кається у всіх гріхах...
Юра Показати IP 22 Липня 2019 21:11
Вирішив відпочити з алкоголем і дівками то до авто взагалі не лізь!!!
Luchani Показати IP 22 Липня 2019 21:17
Отже, автомобіль є засобом підвищеної небезпеки, тому винуватець ДТП, повинен врахувати це, а також стан дорожнього покриття, погодні умови, видимість дороги... Я звертаюсь до суддів, котрі прийматимуть рішення щодо цього ДТП! Це ж ваші улюблені завчені фрази-вироки, якими ви визнаєте винними простих водіїв, котрі, зауважу, не напідпитку, а власне через неякісне дорожнє покриття, ожеледицю на дорозі потраплять у ДТП. Яким буде вирок цьому «законопослушному» громадянину????
Анонім Показати IP 22 Липня 2019 21:25
А яке покарання світить конченому Прокурору? Яке покарання буде прокуратура вимагати для свого трудяги? В Володимирі він теж вів справу, Просив всього 5000₴ для себе і своєї сімейки.... Є БОГ НА СВІТІ!!!!!!!!! Нара біля мого зятя вільна-ЧЕКАЄ ЙОГО!!!!!!!! Діти так само почекають батька з ЗАРОБІТОК..... 5років.......
Banned Показати IP 22 Липня 2019 22:58
А давно у прокуроров обычных зарплата больше 1000 долларов в месяц? Даже не начальник отдела какого-то...
Александр Показати IP 23 Липня 2019 00:26
По роже видно что мразь
правдива Показати IP 23 Липня 2019 07:59
Звільнити і крапка!!! А громадськість має прослідкувати за цією справою і не дати спуску!!! А як по іншому виховувати таких?!
Віджай Показати IP 23 Липня 2019 08:57
Одне втішає,що він нікого не вбив і не покалічив.Покарати по повній тих поліцаїв,які оформили ДТП на підставну особу - брата підозрюваного.....Нова владо не забувай,що безкарність породжує злочин.
Чесний Показати IP 23 Липня 2019 10:37
Люди, всі, що пишуть коменти, який він поганий. Ви просто звичайні невдахи, які нічого в житті не досягли. Ви про цю людину нічого не знаєте. Єдине на що ви спроможні це нити, обливати брудом і заздрити.
Хз до Чесний Показати IP 23 Липня 2019 12:22
Ну звичайно! Купити посаду в прокуратурі за часів Яника Прикривати кримінальні справи підчас роботи Жити не по доходах Їздити бухим Справжнє обличчя прокуратури
я до Чесний Показати IP 26 Липня 2019 23:24
Чому заздрити? Що я п"яна з 7 дівками не ганяю Луцьком??? А чого у житті досягнув цей прокурор? Осоромився на всю країну ще й сім"ю свою осоромив? Оце так досягення!!!
Супер Чесний до Чесний Показати IP 17 Вересня 2019 10:04
Ви нічого не знаєте він Носить вишиванку на роботу і Х....й клав на всіх оце Правда про цю Людину! Він Молодець сам з села своїми силами та тяжкою працею все зробив.... Фу аж смішно.... Ви не знаєте його.... Та на Хер його знати!
АС Показати IP 23 Липня 2019 23:11
Довбані полішуки!!! Коли ви перестанете хаяти один одного? Ви почитайте сайти інших областей і може зрозумієте, що стільки лайна в коментах, як в нас немає в жодній області. Ну помилився чоловік, ( якщо він винний) всі помиляються. Ні. Ви «судді « без совісті і честі обхаєте людину з ніг до голови. На себе подивіться, на своїх дітей, батьків і якщо є залишки мізків то зрозумієте хто ви су*и і чиї ви діти.
Лора до АС Показати IP 24 Липня 2019 10:25
А він за помилки інших МЕНШІ за грати спить якщо 5000 баксів в кишені немає. Стикнулась особисто. Але очікую судового рішення. Якщо буде не по правді то очікуйте на ВН справжній треш по роботі цього прокурора і його посіпак слідчих. І хай його дружина не тішиться в інста ЩО ЦЕ ВДАЛЕ ФОТО...проплата завжди за все приходить...тільки інколи не людині а нащадкам. Скільки сліз та прокльонів, і пофіг на правду.
я до АС Показати IP 26 Липня 2019 23:27
Ну помилився. Ну їздив п"яний Луцьком. Ну влупився у чийсь паркан... З ким не буває. Міг влупитися у дитину... у вагітну жінку... А сучі діти ті, хто каже - це неправильно, так не має бути, таких треба карати? Залишки мізків у тих, хто маючи жінку і 2 діток саджає по 7 леді легкої поведінки і гасає з ними містом.
Гном Показати IP 24 Липня 2019 11:34
Він хороша людина, сім*янин! А ви тільки вмієте на людину бочку гнати. Заздріть мовчки!
Євробидло до Гном Показати IP 26 Липня 2019 13:58
Заздрити 30 річному алкоголіку? який до 40 років навряд чи збережеться в нормальному стані і формі......
я до Гном Показати IP 26 Липня 2019 23:30
Серійні маніяки теж дуже часто були гарними сім"янинами.... І що з того???? А хороша людина не наражає на небезпеку інших людей, бо захотілося "попонтуватися".
Я Показати IP 24 Липня 2019 19:07
Знайома з Тарасом та його дружиною.Прекрасні люди.А ці ,що вище пишуть-мабуть святі
Лора до Я Показати IP 24 Липня 2019 23:31
Бути знайомою це одне. А стикнутись з ним в правовому полі це інше. Повірте сім'я і робота це різні речі. Сходити з ними в базилік добре посидіти, а от як оформлюють ДТП і в суд як відправляють все залежить від каси в кишені ДОЛЯРІВ. Кот і вся правда.
До ВН, до прокуратур Показати IP 29 Липня 2019 13:24
Пройшло 9 днів ! Поінформуйте, будь-ласка, лучан про хід тої справи !
Їван Показати IP 30 Липня 2019 21:25
Ну, прокурор області, щоби зберегти честь мундира і фірми, хоче не хоче буде того подзвоночника-еротіка відмазувати. Чекаємо нової серії 3,14здьожи ! А от жінка, якщо вона не підкаблучниця, мала би люлєй виписати по повній програмі !
До ВН Показати IP 10 Серпня 2019 08:28
Ну, до цього часу вже протверезіло ото прокуреня. На роботі отримав догану ? Заплатив і компенсував заподіяну шкоду ? Жінка, як завжди, пробачила чи на ціле літо залишила без сексу ? Бо вже і сорок днів скоро минає, вже й новий прокурор скоро прийде - народ весь у чеканні. Чи може не переніс ганьби, бо залишки совісті проснулись і написав заяву на звільнення ? Поінформуйте своїх читачів !
Анна Показати IP 11 Квітня 2024 21:50
Йшов 2024 рік , а справа нікуди не рушила його тупо падла відмазали і він чистенький, видно добре ротом попрацював, як можна таку істоту тримати на таких посадах????? Його мали звільнити після того а він собі працює і далі....