USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На Різдво патрульні безплатно кататимуть лучан у службових авто

5 Січня 2018 17:48
Патрульні поліцейські запрошують лучан на різдвяну зустріч.

Так, у понеділок, 8 січня на Театральному майдані (перед Палацом культури Просвіта) о 12:00 год. розпочнеться різдвяна зустріч з патрульними поліцейськими.

Про це повідомляє прес-служба управління патрульної поліції Волинської області у Фейсбуці.

Захід передбачає:

- неформальне спілкування з волинськими патрульними, а також з керівниками патрульної поліції,

- катання на службових автомобілях,

- вікторини та солодкі частування.

Запрошуємо дітей та дорослих на різдвяну теплу зустріч!

Дата: 8 січня 2018 р.

Час: з 12.00 до 14.00 год.

Місце: площа перед Палацом культури (Просвіта).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Dexter Показати IP 5 Січня 2018 17:50
Ну і мочать! - катання на службових автомобілях, - вікторини та солодкі частування.
11 Показати IP 5 Січня 2018 17:51
Хай бандитів ловлять .
Зек Показати IP 5 Січня 2018 18:29
А мене вже не один раз катали на службовому автомобілі але без вікторин і частувань...
! Показати IP 5 Січня 2018 18:57
"Не к добру такие покатушки. " Частування - "баланда"?
Кіндрат Панасович Показати IP 5 Січня 2018 19:26
оце жесть! Здавалось би маразм має якісь межі, але виявляється ні! :))) Катання, частування, веселі розмови! )) Це якийсь паралельний Всесвіт )) Тут немає просто що сказати ))
Papik Показати IP 5 Січня 2018 20:13
Коментатори, придурки!
987 до Papik Показати IP 5 Січня 2018 21:37
Хто ти такий, щоб обзивати читачів, чи може по собі судиш... Клоуни в Грузію звалили з грошима, а цирк забули забрати. Оце реформа!!! В дупу всунули кучу бабла, державнога та міжнародного. На вул. Львівській спроби пограбування, а вони катати людей будуть. ТАКСИСТИ. Може грабіжників до хати підвезете та ще й зачекаєте, а потім баризі закинете разом награбоване. Що хотіти який керівник такі і підлеглі. Різдвяні олені...
103 Показати IP 5 Січня 2018 20:42
Що тільки не видумають, аби роботу не робити! Молодці! Цікаво, коли в нас міліція знову з'явиться яка могла злочинців ловити, розслідувати злочини, порядок наводити як в місті чи селі так і на дорогах, скільки років ще потрібно?
Андрій Показати IP 5 Січня 2018 21:22
А чого тут дивуватися ! Колись нинішній пан президент хвалився перед журналістами, що він єдиний зі всіх колишніх президентів, котрий спілкується з народом через Facebook !!! Знаємо також мера Київського, який з космосом спілкувався ! Леонідом ніби звали... А тут поліцаї людей покатають... Нічого, а ми нащо ? Будемо злочинців ловить та у відділок доставлять ! Нам же дуже легко живеться ! П.С. Щодня, що не новина то якийсь шедевр, точніше пиз...ць !
Анонім Показати IP 5 Січня 2018 21:48
Безоплатно не буває; пальне проидбане за кошти налогоплатників-ЛУЧАН. Краще робили би свою роботу.
102 Показати IP 5 Січня 2018 22:12
Все добре, хай діти з дітьми пограються, видайте їм ще пластмасові пестікі хай побігають на площі між ялинками.
Андрій до 987 Показати IP 5 Січня 2018 22:33
Не дивуйтеся. Це, по ходу, один з тих хто буде "покатушками" займатись.
Іван Показати IP 6 Січня 2018 12:30
Це справжній ТРЕШ ! !!!!!!
5.45 Показати IP 6 Січня 2018 20:18
2 години робочого часу можна провести більш розумно і корисно для жителів міста. Нам не цирк потрібний, а порядок в місті. Трутні.