USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Про коронавірус, політику і майбутнє України: Ігор Палиця – в ефірі ТРК «Аверс». Відео

18 Березня 2020 21:06
Народний депутат від Луцька Ігор Палиця в інтерв’ю телеканалу «Аверс» розповів про те, як Волинська область протидіятиме поширенню смертельного коронавірусу, а також звернувся до волинян і медиків щодо надзвичайної ситуації в країні.

Окрім того, розказав про своє бачення майбутнього країни, про політичні процеси, які відбуваються, та про призначення нового уряду.

Про все це та чимало іншого - в ефірі телеканалу «Аверс». Трансляція також доступна на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Дядько Показати IP 18 Березня 2020 21:12
Скиньте посилання на трансляцію
Анонім до Дядько Показати IP 18 Березня 2020 21:21
https://www.facebook.com/watch/live/?v=205695737530063&ref=watch_permalink
Я до влади Показати IP 18 Березня 2020 22:41
Благаю, молю, закрийте на карантин м.Луцбк Кромберг! Там тисячі людей контактують між собою! Поки не пізно, зупиніть виробництво, бо це чорна біда з цим коронавірусом. Це виробництво не соціально значимих товарів! Схаменіться, поки не розповсюдилося....перерив контактів дасть спад вірусу розповсюдження.
лучанка Показати IP 19 Березня 2020 02:05
Закрийте Кромберг!!! Чому влада закриває очі на цей мурашник, де ігнорують всі норми безпеки ,здоров"я суспільства ,соціального захисту , а про етику поведінки годі і говорити !Звідти більше 90 автобусів кожної доби розвозять небезпеку у десятки сіл і селищ у Волинській і Рівненській області .
патріот Показати IP 19 Березня 2020 08:05
На Кромберзі дійсно стрьомна ситуація і керівництво мовчить, нічого не каже!!! А люди приїзджі, ніхто не знає де і з ким вони в інших містах, селах контактують і це все у Луцьк, на завод звозиться, а саме у багато сіл з’їзджаються заробітчани і ніхто не знає, що вони «привозять». Вирішуйте швидше, а то біда буде!!!
Вася Показати IP 19 Березня 2020 08:45
Пошту теж закрите.
Читач Показати IP 19 Березня 2020 08:51
Та це ж ви пишете про великі гроші, які поступають в бюджет. Як їх закривати? Чиновникам це не вигідно. До того ж цей завод в Рованцях.
ЧитачУУ до Читач Показати IP 19 Березня 2020 11:16
Гроші і здоров'я - речі не сумісні!!! А якщо і Рованці, то що, там не люди? Ох і свідомість в людей... А ми потім чомусь дивуємось?!
Ірина Показати IP 19 Березня 2020 11:05
Пропоную і народним депутатам віддати свою хоча б одну місячну заробітну плату для держави.
патріот Показати IP 19 Березня 2020 11:17
А де пани Івахів, Мартиняк, що так у нардепи рвався - де вони, де їх ініциативи?!
скептик до патріот Показати IP 19 Березня 2020 18:47
миють гроші від коронавірусу