USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьк приїде митрополит Онуфрій

18 Жовтня 2018 21:21
Луцьк із нагоди дня пам’яті всіх святих землі Волинської відвідає очільник Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій.

Візит відбудеться 23 жовтня, повідомили у Волинській єпархії УПЦ МП.

«23 жовтня, з нагоди дня пам’яті всіх святих землі Волинської, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій з предстоятельським візитом відвідає місто Луцьк», – йдеться у повідомленні.

Усіх охочих запрошують розділити радість свята та спільної молитви.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
маємо те що маємо Показати IP 18 Жовтня 2018 22:58
ну і що цей сектант тут забув
Вах до маємо те що маємо Показати IP 19 Жовтня 2018 05:36
Готівку...
Луцький до маємо те що маємо Показати IP 19 Жовтня 2018 08:42
Робочий візит, - будуть вирішувати чи будувати далі їхню будову біля там-таму. А молебень - це тільки предлог
Просто дописувач Показати IP 19 Жовтня 2018 06:40
Не існує ніякого московського патріархату,як і митрополита Онуфрія.Це обман і блуд.
Лучанин Показати IP 19 Жовтня 2018 08:25
МП не міняє КГБшних методів. Їде туди, де більший ризик переходу парафій до автокефальної церкви. Так йому в штабі сказали.
Волиняни до Лучанин Показати IP 19 Жовтня 2018 09:17
Їде на престольне свято Всіх Святих землі Волинської...
Волинянин Показати IP 19 Жовтня 2018 09:22
Разкольник їде до Луцька ???
вася до Волинянин Показати IP 19 Жовтня 2018 11:20
Ти не Волинянин...
Анонім до Волинянин Показати IP 19 Жовтня 2018 22:18
Розкольник той,кого опустили з небес в метрополіти
Микола Показати IP 19 Жовтня 2018 10:36
Гнати його прутом, прихвостень путінський
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2018 18:02
Звідки стільки злоби! Хіба в церквах Київського патріархату виховують таке ставлення до інших людей? Ми через цю зневагу до інших, через цю нетерпимість втрачаємо країну. Як ви не розумієте цього. Ви своїм ставленням ображаєте мільйони українців, які сповідують православ'я. Схаменіться, нарешті.